And what about...

11. srpna 2009 v 12:45 | Enemy |  Enemy
Ahoj, sluníčka. Je vidět, že kolegyni jste přivítali s otevřenou náručí. Jen tak dál. :-) Napadlo mě, že bych mohl stvořit příspěvek podobného typu, protože se sem dostanou pochopitelně i lidi, kteří mě neznají tak, jako většina z vás. ;-) Zkusím se do toho nějak dostat, uvidíme, co ze mě vyleze.

A taky bych připojil varovaní - nejde mi moc přes pusu hovořit o sobě ve třetí osobě. Zkusím tedy začít jako Cad. :-) Berme to jako jakýsi profil.


Jsem ročník 1989 a momentálně je mi 20 let. Moje maminka by byla nejradši, kdybych se oženil, ale nedokážu jí vysvětlit, že to nejde. Nějak se s tím snad smířila, ale mám pocit, že jí to nikdy nepřestane srát úplně.


Jsem sice bisexuální, ale poslední dobou se mi líbí hlavně kluci, konkrétně jeden. S tím jsem se před dvěma lety registroval. Žijeme spolu v jednom domě, naštěstí již bez rodičů. Žijí s námi ještě bratranec, bratr mého kluka, zvířata, děti a podle toho, jak často se mnou bráška je, bydlí u nás prakticky i on.


Někdy si říkám, že bych si spousty starostí ušetřil, kdybych byl čistokrevný gay. Oh my fucking relationships...


Narodil jsem se a velkou část života žiju v Německu. Moje rodina je mezinárodní, ale převažují Češi a Němci.


Moje původní barva vlasů je tmavá blond. Barvím se ale už několik let načerno.  Tomu se říká "umělá inteligence".


Navštěvuju univerzitu. Můj hlavní obor je žurnalistika, ale věnuju se i germanistice a baví mě egyptologie. Rád bych si udělal doktorát, ale nejspíš budu moct být rád, když budu bakalář. Dřív jsem dělal jazykově zaměřené gymnázium.


Pracuju i při škole - dělám celkově do ekonomie a managementu nebo to zkouším jako externí redaktor. Částečně žijeme ještě z peněz od rodičů. Jinak si samozřejmě vyděláváme sami.


Když už jsme u toho, moji rodiče se rozvedli. Každý z nich už někoho má. Rozvedli se, když mi bylo cca 17.

Mám brášku, dvojče. Je asi o 4 - 5 minut mladší, než já. Jsme si hodně podobní. Oba jsme zdědili stejné oči, barvu vlasů, úchylky a cukrovku. A taky jsme oba užvanění. Akorát nevím, po kom je můj bráška tak třeskutě vtipnej a talentovanej. Studuje medicínu.


Mám ještě čtyři vlastní sestřičky a tři další nevlastní sourozence.


Píšu už hodně dlouho - dalo by se říct, že moje slohovky byly vždycky dobře hodnocenými pracemi už na základní škole. Lidem se to prý líbí, i když to nechápu. Jednou bych třeba rád vydal knížku, kdo ví...


Mám toho za sebou hodně. Prožil jsem si hluboké krize, sáhl jsem si na dno a v nejhorších chvílích mi byla nejlepší kámoškou žiletka. Bojuju s mým zkresleným vnímáním vlastního těla, paranoiou a fóbiemi. Jsem hodně impulzivní a někdy je mi z mé přecitlivělosti mírně na nic. Moje hysterický záchvaty (i když nejsou příliš časté a vznikají i kvůli úplným píčovinám) jsou potom o to silnější... Někdy se sebou prostě nemůžu vydržet...


Musím se přiznat k mojí náklonnosti ke zpěvákovi Tokio Hotel. Taky přispěl k tomu, že jsem si párkrát poslintal klávesnici. Taktéž pevně doufám v to, že není heterosexuál. Pro typy jako je on mám slabost.

bill


Někdy se snažím být vtipnej s tím, že mě nikdo nechápe.


Kromě mojí úchylky, co se týče twincestu, Frerarda, Billarda, L & Lighta, SasuNaru a spousty dalšího jsem vlastně vzor cnosti. Tvrdí se o mě také to, že jsem fetišista. To většinou nechávám bez komentáře.


Miluju děti a chtěl jsem je mít poměrně brzy. Mám z jednoho úletu vlastní dcerku. Není pochyb o tom, že je moje, podoba tam prostě je.


Nemám prakticky nic proti růžovým existencím, ani jejich blogům. Pokud to ovšem nejsou naivní slepice ve věku max 12 let, píšící ThíMtHo ZpHůSoBhEm, kopírující obsah a používající slovíčka typu "blogíííííííísek", "lowískuju", "mucqám" a podobně. 


Ale zbožňuji antifans. Rád se hádám a utvrzuji v tom, že mám pravdu. Je to tak i v osobním životě.


Kromě mrtvolně bledého xichtu, černo - fialových vlasů, černých hadrů, piercingů, tetování a bizarních šperků na mě není nic zvláštního. Já problém nemám, to ti lidi, co tak blbě čumí.

sasuke_uchiha_younger_brother_by_CoyeL

Kdysi jsem si hrál s černou magií. Nyní se spokojím s rolí média při seancích. Prý na to mám vlohy. Ale skoro pokaždý se mi pak z nějakýho důvodu spustí krev z nosu a melu nesmysly. Ostatně jako teď.


Nemám vůbec sklony k násilí, ale chytit nějakýho nácka pod krkem by nebylo špatný. Jinak nejsem militantní a v podstatě jsem hrozně hodnej člověk, kterýho se lidi nebojí. Kecám.


Bydlím v jedné metropoli, naše čtvrť je klidná. Občas se rád projdu po městě, ale nejradši mám les, kde jaksi čerpám energii. Miluju místa jako hřbitovy, kostely a zříceniny. Jsem pak jako ve svým živlu.


Kromě slova "kurva" nepoužívám žádný jiný vulgarismus. Sprostej jsem hlavně ve chvílích, kdy mě někdo nebo něco nebetyčně nasere.


Většina mých nejlepších kamarádek z mého blízkého okolí jsou lesbičky.


Cad zmínila ve svém článku Simpsonovi. Ty sleduju taky, ale ještě k tomu spoustu dalších - zmagořil jsem z Death Note, jeblo mě i z dalších anime a zpanikařil, když mi ze serveru smazali Plastickou chirurgii s.r.o. Jinak občas sleduju ještě Angela a kriminálky.


Dalo by se říct, že mě šíleně fascinuje krev. U horrorů se chichotám jak psychopat, ale jinak bych nikomu neublížil.


Jsem masochista. Jak jinak byste vysvětlili, že i když mám xicht prošpikovanej kovem a tělo pokrytý několika obrázkama, pořád chci ještě další a další tetování. Zrovna bych chtěl takové roztomilé, antihomofobní. Je to malinkej obrázek, tak se snad někam vleze.


Masochismus praktikuji především ten psychický. Je mi pak sice mizerně, ale vidím, že horší to být už nemůže.


Mám několik křestních jmen a dvě příjmení - po mamce a tátovi. Používám tátovo příjmení a moje první jméno. To začíná na V, ale spousta lidí mi říká jeho ekvivalentem, začínajícím na B. Kdybych používal příjmení po matce, jmenoval bych se jako moje oblíbená barva.


Nemám rád sluníčko a opalování. Celý den mám zatažené žaluzie i závěsy a nemám rád jasné světlo. Stříbru, česneku, ani křízům se nevyhýbám, přesto na mě už několik lidí šlo s pěkně ostrým kůlem.


Trpím totální fascinací nadpřirozenem. Rád se hádám s lidmi, kteří všechno chtějí vysvětlit akorát rozumem. A s fanatiky.


Nemám rád lidi, co chtějí mít vždycky pravdu. Plyne z toho, že bych neměl správně mít rád ani sám sebe.


Nesnáším lidi, kteří mluví o něčem, o čem ví úplný hov..., naopak miluju, když jim to můžu omlátit o hlavu a udělat z nich blbce.


Zkoušel jsem se učit francouzsky, se španělštinou jsem sekl. V období největší slávy Tatu a kapely Karma jsem pochytil několik slovíček z ruštiny a chorvatštiny. Taky rozumím pár slov japonsky. Japonská kultura mě dostala do svých spárů a odmítá mě pustit...


Ve škole jsem měl z jazyků vždycky za "výbornou". Bylo tomu tak i při maturitě. Z matematiky jsem měl za 4.


Umím vařit a dalo by se říct, že docela dobře. Ještě nikoho jsem neotrávil a nikdo si nestěžoval.


Tak mě napadá... Jestli to nejspíš nebude tím, že se mě lidi bojí. Někteří ale strach nemají a mají kromě narážek i chuť mi fláknout. I když měřím kolem 183 cm, děsí mě ti dvoumetroví chlápci s pleškama a hákovýma křížema.


Nikdy bych neublížil slabšímu, případně holce.


Máme doma zvěřinec. Máme kočky Raita, Ryuzakiho, Gerarda, Billa a Toma. Dále vlastníme fenku Fel, máme akvárko s rybičkama, želvičku Guginu a bratránek se stará o svou fretku Jumbi. Živíme je společnými silami a společným rozpočtem.


Rád cestuju. Hlavně po mystických a rituálních místech.


Mám rád filmy, u kterých musím přemýšlet. Psychologický thrillery jsou nejlepší, ale stále ještě jsem fanoušek anime. Naprosto obdivuji cosplayery a slintám nad kreslenými postavičkami.


sasunarukissu6de

Mám pocit, že mě někdo neustále sleduje. Proto nevěřím technice a některým lidem.


Nejdál od domova jsem byl, když jsem navštívil Spojené státy. Ale nemám to tam moc rád. Je tam na můj vkus moc tlustých lidí a kýče.


Nejsem rasista, nesnáším homofobii a mám v jednom kuse nutkání pomáhat slabším a bojovat proti bezpráví. Někdy se mi to příliš vymkne. Mám spasitelský komplex.


Líbím se spoustě lidem, snaží se mě uhnat, ale já sám sobě se moc nelíbím.


Snažím se omezit svoje zlozvyky. Kouřím snad už od 13ti let a od tý doby přestávám. Mám spoustu dalších zlozvyků, ale zrovna si na ně nemůžu vzpomenout. Je těžké být dokonalý.


Mám prý ženský mozek a umělecké nadání. Nevím, jestli mám skutečně talent, ale baví mě kreslit, psát, miluju hudbu a tanec.


Ať dělám přes den cokoliv, neustále myslím jen na jednu věc a ta je mládeži nepřístupná.


Nechápu, jak se mnou někteří lidi můžou vydržet. Někdy se sebou nemůžu vydržet ani já.


Věřím v nadpřirozeno, sám sebe a v Gerarda. Bojím se, že lidem už moc věřit nemůžu.

ge

Mluvím a mluvím, je mi jedno, že mě nikdo neposlouchá.


Mám dost radikální názory týkající se homofobie, nacismu a jiných ultra-sráčů, potratů, životních stylů a spoustu dalšího. Kvůli tomu si akorát koleduju o jednu přes čenich. Jsem hrozně tvrdohlavej a moc se prosazuju.


Nemám rád, když se snažím někomu pomoct a on se brání nebo mě ignoruje a mele si svoje. Z nějakého neznámého důvodu se na něj ale nedokážu vys..., eh, vykašlat.


Naopak mám rád kečup. Dávám si ho na všechno. A pokud možno co nejvíc. Asi proto, že mi vůůůbec nepřipomíná krev. A miluju hořkou čokoládu, kakao a sladkej čaj. I když bych neměl.


Mám e - mail na Atlasu, ale používám především ten na Seznamu nebo Yahoo.de. Taky si příliš nerozumím s programy jako je Skype, i když ho používám v nejnutnějších případech.


Připadám si někdy jako chcípák. Mám za sebou několik zranění, občas mě zlobí srdíčko a mám cukrovku. Beru prášky na nervy. Jinak jsem celkem v pohodě a snažím se hýbat. Kdysi jsem hrál fotbal, pak jsem ale přešel na hip hop a street a baví mě to. Hudba celkově je úžasný způsob sebevyjádření a prostředek k dostatečnému vyřádění se.

Momentálně jsem protivnej. Vytočí mě každá blbost.


Nesnáším, když mě někdo do něčeho tlačí nebo mi záměrně něco zatajuje. Nejvíc mě ale sere, že jsou mi vkládána slová do úst a je ze mě dělána svině, i když vím, že já nejsem jedinej špatnej.


Když je nejhůř, poslouchám disco, poslední dobou hlavně Lady Gaga. Když je ještě hůř, tak My Chemical Romance. Zaposlouchám se do textu, slyším Geeho hlas a debilně se usmívám a zpívám si. Gerard neřve, on prožívá!


Jak umím být tichej, tak umím i řvát a dát o sobě vědět... Jsem v jádru celkem hodnej člověk, ale nakopávat do prdele umím taky.


Mám rád svůj klid a pohodlí. Nesnáším, když mě někdo ruší. Nerví mě to.


Když se ráno probouzím, mám pocit, jako bych vstával z mrtvých.

deAd

Mám něco, co záhadně přitahuje úchyly i ostatní lidi. A nechápu, co na mě kdo vidí.


Kdysi jsem trpěl přehnanou důvěrou vůči lidem. Nyní jsem naprosto vyléčen.


Hrbím se a sedím skrčenej. Nevím, zda na to nebude mít vliv nejlepší detektiv světa. Cady ví, kde se schovává, ale nechce mi to říct.

L118

Nevypadám, ale jsem hrozně nenažranej. Doktor chce, abych ještě přibral, ale to já odmítám. Na svou výšku prý vážím málo. Dolezl jsem ke skoro 70 kilům.


Jsem velice, ale opravdu VELICE netrpělivý a líný až hrůza. Spát přes 12 hodin denně mi leckdy přijde kurevsky málo.


Myslím si, že by to stačilo. Přece jen jsem toho nakecal už dost. :-)


Prozatím se loučím... Půjdu najít nějakou hudbu a pak možná vytáhnu nějakej článek i z "rozepsaných". :-)


Zatím se mějte, zlatka... Papa :-*

Vytvořeno : 11.8.2009
Aktualizace : 31.5.2010
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 11. srpna 2009 v 13:27 | Reagovat

Jéééé! Skoro jak já xD ano ano... Gerard neřve ale prožívá... Myslím, že též vím co se stalo s L ve skutečnosti... ale je to jen moje blbá doměnka. Jináč musím uznat že máte jeden profil roztomilejší než druhej. Krása :D

2 Venom Venom | Web | 11. srpna 2009 v 13:41 | Reagovat

A jinak se omlouvám, na tebe se ten můj hlod o mozku pochopitelně nevztahoval xD

3 R I X E Y R I X E Y | Web | 11. srpna 2009 v 14:21 | Reagovat

To mi hodně co říká, teda něco, ne všechno, zase tak hrozně zvrácená nejsem :D

4 Cathy Cathy | Web | 11. srpna 2009 v 14:29 | Reagovat

Sem to jako dočetla a polovinu si nepamatuju, jak je toho hodně xD. Ale většinu si pamatuju už odpředtím, tak xD.
Závidím ti to, že máš tetování a piercingy, chci taky! xD
Nevím co bych jinýho řekla. Sem to mohla probrat bod od bodu, ale to by bylo spíš na slohovku do školy než na komentář.

5 Ochechulka Ochechulka | 11. srpna 2009 v 15:26 | Reagovat

Týjo, takových nových věcí jsem se o tobě dozvěděla. A co máš na sobě za obrázky? A já mám také piercing - v každém uchu jednu náušnici :-)

6 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. srpna 2009 v 2:04 | Reagovat

a víš o tom, že o tobě vim totálně všechno, co jsi tu napsal?? :-) a taky mě nic nepřekvapuje :D jen s jednou věcí nesouhlasím: ty rozhodně nejsi žádnej chcípák.. tečka.. :-) jinak ses popsal úžasně.. ♥

7 Cherees Cherees | Web | 14. srpna 2009 v 21:14 | Reagovat

Týjo, to jsem si početla. Já bych tahle o sobě nikdy nenapsala, jsem totiž děsně nezajímavá a nudná:D Ovdivuju žes to tak dokázal napsat..

8 Q. A. Nathanielle Q. A. Nathanielle | 20. května 2010 v 19:27 | Reagovat

Wohooo... vyčerpávající článek..ale aspoň jsem si udělala obrázek :)

9 Helena de Extasy Helena de Extasy | Web | 5. června 2010 v 14:31 | Reagovat

Jé na tak zajímavýho člověka se narazí opravdu jen na webu.
Oženit se přeci můžete, ale v jiném státě.
Omlouvámse, ale Gerard neřve, on prožívá! je tak dokonalé prohlášení, že jej začnu používat (samozřejmě vždy přidám vaše ctěné jméno).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama