Držte mě...

14. srpna 2009 v 19:27 | Enemy |  Střípky
Ahoj, hvězdičky. Myslel jsem, že se tomu vyhnu. Poslední dobou je mi psychicky naprosto mizerně, mám moc práce a ve vztazích mi to mírně skřípe, ale to zase někdy jindy. Nedalo mi to nereagovat, nemohl jsem prostě tohle dál ignorovat. Tentokrát toho mám vlastně tak akorát. MĚ UŽ RŮŽOVÁ VYTÁČET NEBUDE!
Musím reagovat, protože ze sebe nenechám dělat arogantního, namyšlenýho fracka. Chci jen objasnit, o co mi vlastně jde. Abych ti to řekl takhle, milá Uršulo - možná se ti jevím jako arogantní a namyšlený. Tys mě nazvala natvrdlým a já jsem ti oponoval, že kdybych opravdu natvrdlý byl, tak nevystuduju gymnázium, nemám jeden z nejlepších prospěchů a navíc bych nehovořil několika světovými jazyky. Jen jsem se ti snažil říct, že já natvrdlý nejsem. Byla to jen obrana. Nepochopila jsi ty mě. Nebo jsi mě naopak pochopila příliš dobře a myslela jsi, že mě shodíš. Omyl.

Ty jsi vůbec nepochopila, co se ti vlastně snažím říct.

Úchylka a odchylka jsou dvě různá slova. Úchylkou se NEDÁ nazývat něco menšinového. Toto označení pro menšinu jsem opravdu nepochopil. Být úchylný v sexuální oblasti znamená trpět sexuální deviací, neboli úchylkou. Jedná se akorát o to, že daný jedinec potřebuje určitou věc, na které se bude ukájet, nebude k ní mít citový vztah a až ho přestane bavit, poté jí vymění. Sexuální orientace je pouze náklonnost k nějakému pohlaví. Citová, i sexuální.

Ano, můj přítel mě přitahuje taky sexuálně, sex spolu pochopitelně máme, ale jsem s ním hlavně proto, že ho miluju. Mám k němu citový vztah. Nikdy jsem ho k sexu nenutil. Úchyl se své oběti neptá, oběť se nemůže bránit, není rovnocenným soupeřem a prokazatelně ji to poškozuje. Vztah dvou dospělých lidí, kde se dva mají rádi a mají spolu i sex, ať jsou jakéhokoliv pohlaví, nedají se označit za úchylné. Pokud jsou spolu dobrovolně, spí spolu dobrovolně a mají se rádi, potom to NELZE označit za úchylku.

Nebyla pochopena ani narážka na to, že co je menšinové, není normální. Chtěl bych nějakou definici tohoto slova. Slova "odlišné" a "nenormální", tam je totiž opravdu velký rozdíl. Tvrdila jsi, že co je menšinové, není normální. Ne, opravdu nemíchám jabka s hruškama, jen jsem se tohohle argumentu chytil a řekl jsem něco ve smyslu tom, že "nejvíce zastoupeným druhem je hmyz. Je tedy to, co je oproti němu v menšině, nenormální?". Byla to jen prostá otázka a reakce na tebe. Pokud jsi to nepochopila, nejsem to já, kdo je tu natrvdlý.

Reagovala jsi na to, že jsem řekl, že člověk nemůže mít k věci citový vztah. Může a i já mám ke spoustě věcem citový vztah. Neřekl jsem ale "člověk", řekl jsem "úchyl". Pokud mám nějakou věc rád, je to v pořádku. Pokud se úchyl ukájí nějakou věcí, v pořádku to není. K té věci citový vztah rozhodně nemá. Já sám úchyl nejsem. Stačí mi párový sex. Nevzrušují mě ani psi, ani děti, ani se nepotřebuju na nikoho dívat, abych se uspokojil.

Když rozebírám ty úchylky, vem si takového frotéra. To jsou lidi, kteří se ukájí tím, že se na někoho tlačí v davu. Fetišistu přitahují určité věci, voyer se musí dívat na souložící páry, nekrofil si vyhrabe mrtvolu, zoofil přefikne psa a pedofil dítě, to jednoznačně poškozuje. Je párový sex neuspokojí dostatečně, většinou ho nepotřebují, uspokojí je jedině, když podlehnou svojí úchylce. Dva homosexuálové jsou spolu, spí spolu a dokáží se uspokojit "normální" cestou a nepotřebují extrémy. Sexuální deviant tohle nedokáže.

Doufám, že jsi pochopila, že homosexualita úchylkou není. Tady skutečně nejde o počet, pokud se jedná o jakoukoliv sexuální záležitost. Úchylka v sexu je něco úplně jiného než úchylka v matematice. V homosexualitě jde i o city, u úchylky nic takového není

Úchylka je narozdíl od homosexuality a bisexuality jednoznačně psychiatrická diagnóza.

Ještě se vyjádřím takto. Nemyslím si, že automaticky všechny růžové blogy musí mít hloupoučké majitelky. Pokud je na blogu obsah, který člověk sám stvoří, kde se vyjadřuje a nekopíruje materiál, potom je to v pořádku. Jen růžová může odradit potenciální návštěvníky. Taky netvrdím, že kdo má černý blog, je hned inteligentní.

Podle tvého přístupu nevím, jak mám soudit. Nevím vlastně, co chceš. Pokud chceš reagovat na jakoukoliv narážku na tebe, reaguj na tom blogu, kde je uvedena a nepiš o tom další články. Nejen, že pak daná osoba může reagovat, ale ušetří si práci s klikáním na tvůj blog. Ty ale nejspíš diskutovat nebo reagovat nechceš. Nevím, zda na to jen nemáš odvahu nebo ti docházejí argumenty, ale je to zbabělost.

Nezlob se na mě, ale cizímu člověku říkat, že je úchyl... Nemyslíš si, že je to urážka?! Ano, napsala jsi mi, že úchylem opravdu jsem. Ale řekla bys mi to, kdybys stála naproti mě?! Řekla bys mi, že jsem úchyl?! Nejspíš ne, když nereaguješ na výzvy přímo na blozích, kde se o tobě mluví.

Pokud si toho všimneš a rozhodneš se reagovat, nech tady komentáře. Kdyby tu možnost komentovat nebyla, pochopil bych článek. Ale pokud opravdu reagovat chceš, tak prosím do diskuze. Neschovávej se.

Jak jsi říkala, my tě nepřesvědčíme o své pravdě stejně, jako nás ty nepřesvědčíš o té tvojí. Tentokrát mám ale nutkavý pocit, že pravdu máme opravdu my.


ŘÍKÁM TO NAPOSLED - JÁ, ANI JEDEN Z MÝCH PŘÁTEL NEJSME ÚCHYLOVÉ!

Poroučím se. Zatím se mějte.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 14. srpna 2009 v 19:59 | Reagovat

zlatíčko moje.. naprosto s tebou souhlasím.. napsals to moc krásně a hlavně výstižně.. snad se autorka onoho blogu odváží napsat cmnt.. pokud ne, je to jen její ostuda a nám nezbývá nic jiného, než si myslet něco o vymaštěnosti.. ;-)

2 Venom Venom | Web | 14. srpna 2009 v 20:19 | Reagovat

Ach to jsou hlody :-D normálně mám z tvejch hlášek výtlemy xD tak teď už to musí pochopit i takovej blbec jako je ta didlina.. prostě nás úchylama nazývat nebude a hotovo. Do očí by to neřekla ani jednomu z nás, protože by se bála sotva by nás zmerčila xD hlavně se Enemku nerozčiluj, já už na tu demenci reaguju naprosto v klidu a vyzívaně. Když bude slečna prudit dál, pošleme na ni report za osobní urážku a minimálně bude muset ty svoje články smazat. Neboj, ona už to beztak vzdává :-P

3 Cathy Cathy | Web | 14. srpna 2009 v 20:30 | Reagovat

Líbí se mi Venomčinu oslovení Enemku:o).
K článku..tohle ta didlina by mohla pochopit..možná. Ale to je těžký, když nepochopila nic z toho co se jí psalo, těžko říct.
Člověk, kterej tvrdí, že odchylka a úchylka je to samý, je totální pako, který by nepochopilo ani názornou ukázku či něco podobnýho.
Řekněme, že tvoje objasnění by muselo pochopit i malý dítě, jak to bylo napsáno tak trochu pro blbečky, v dobrým slova smyslu xD. Pro didliny ideální ne?
Těším se, až si na svůj blog napíše reakci na tenhle článek, asi padnu smíchy pod stůl.

4 caly caly | Web | 14. srpna 2009 v 20:38 | Reagovat

No jak už sem napsala u venom do jednoho komentáře- podle mě je ta holka zahořklá, ublížená a něco si sama kompenzuje. třeba ani nemá ráda růžovou, všechny ty témata sou jí ukradený...ale je plná vzteku a snaží se ubližovat kopat kolem sebe a když někoho zasáhne tak má radost. když jí to ten člověk oplatí tak ještě větší. když soudí někoho koho ani nezná tak je docela ubohá a když se snaží polemizovat o tématech o kterých nic neví tak ještě víc. myslím že je prostě nejlepší ignorace jako odpověď. to jí vytočí daleko víc než jakákoli reakce. no players-no game-no problem. už to nechme být a nekažme si temné bytí ne?:-)

5 BlackFish BlackFish | E-mail | 15. srpna 2009 v 18:41 | Reagovat

Nechápu o co takovým lidem jde, přes články jim pusa jede pěkně, to jsou silní, melou nesmysly, vydávají to za jediný správný názor, ale když se jich člověk zeptá, tak si ten svůj názor neumí obhájit, raději utečou, nebo vcelou diskuzi ukončí nějakou prudce inteligentní hláškou...no nevím, nechápu to, ale ve článku jsi to všechno vysvětlil moc pěkně, no doufejme, že to za tu tvoji dřinu ponese aspoň nějaké plody a někdo to třeba pochopí a začne víc přemýšlet nad tím, co vypouští z pusy...líp pro něj, aspoň ten člověk bude vypadat, že mu nějaká inteligence přece jenom zůstala a že to není fakt takovej mimoň, jak se na první pohled zdá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama