Grrr...

22. srpna 2009 v 15:49 | Cady, dnes jako Ghost |  Cady
Ahojky, dneska toho moc na srdci nemám, jen chci říct - děkuju... Cady, ta přecitlivělá, která brečela snad celou noc, je pryč... Probudila v sobě Ghost, sadistické děvčátko s nevinnou tvářičkou, které si libuje v bolesti ostatních... Ghost má sto chutí někomu zakroutit krkem, vyřvat se a konečně dát najevo, že pokud si s ní chce někdo hrát, vstupuje na velice tenký led...
Ghost nemohla celou noc pořádně usnout, do oběda si rýpla a jako bonus málem spadla ze schodů, jak se klepala. Má obrovský strach, vztek a ohromnou sílu, kterou ze sebe musí dostat! Má též pocit, že zkoušky (doklasifikace), které má už v pondělí, nezvládne. Že se nezvládne naučit. Má totiž tak zrasený nervy, až hrůza.

Enemy se včera opravdu nepřipojil a mám ten pocit, že se nepřipojí minimálně další dva týdny. Chtěla jsem napsat něco smysluplného, abych tenhle blog držela, jak tady nebude, ale myslím, že to nezvládnu. Já nezvládnu racionálně myslet, mám rudo před očima.

Enemy byl včera u lékaře, psychicky se zhroutil. Nyní leží v nemocnici, uklidněn léky. Rozhodl se odjet, dobrovolně, do jedné destinace, kde si odpočine a kde snad najde klid. Doufejme, že mu tam pomůžou, poslední dobou nezvládal ten tlak a já mu přeju, aby se z toho všeho snadno vyhrabal. Jen mě sere, že zrovna tak silný a hodný člověk všechno musí odskákat.

Je mi to líto, bude se mi po něm moc stýskat. Hledám příčiny, co se vlastně stalo. A až tu příčinu najdu, nebude si jistá kejhákem. Ghost bude asi žhářka. Co se poslední dobou děje, Ghost je neuvěřitelně vytočená. Bráška Enemyho tady ještě vyhrožuje, co všechno udělá. Je už taky pološílenej, jako já.

Doma to taky nemám lehký. Říkala jsem o Enemkovi (krásné to oslovení :-)) mamce, protože jsem to už nevydržela dusit. "A to je ten labilní jo? Ty se s ním bavíš?" Ghost už viděla, jak podpaluje maminčin gauč. Ještě víc se nasrala, když vysávala a máti jí do toho žvanila. Ani ty hnáty nezvedla a ještě Ghost dostala zjebáno, protože se jí z nějakého důvodu ucpala hadice. Ghost už nechtěla podpálit gauč, ale svojí užvaněnou a hrooooozně chytrou maminku. Jak je stará, je nervní...

Řekněte, je labilní Ghost, nebo její matka?! Nebere na mě ohledy, vidí, že řvu a je jí to jedno. Jdi se bodnout, když jsi tak chytrá. Bavili jsme se o spoustě rodinných problémů a já mám pocit, že nikdo nemá debilnější rodinu, než zrovna já.

Ghost už nic nepřekvapí. Má násilnické sklony a ví, že v pondělí to nezvládne. Bude vzpomínat na svýho dobrýho kamaráda, který jí ohromně pomohl a starat se o tenhle blog, než se nám zase vrátí.

Pokud chcete, kontakt je tady - 575324235. Upozornění - já než napíšu na icq první, tak to velice dlouho trvá. ;-) Děkuju, holky. Mám pocit, že konečně někam patřím a to mi nikdo nevezme...

Ghost se jde učit, postará se o Sondebáčka a pak se zase půjde sadisticky vztekat. Mohla by rozflákat i pár těch odporných, kytičkovaných hrníčků. Ghost byla vždycky velice křehké a jemné děvče. Jo, kurva!


Na závěr jeden Ryuzaki... Pro tebe, Enemy. Vím, že ho máš rád, to my všichni. Vrať se nám brzy, budeme čekat.

Mějte se, Gerard vás opatruj a Ryuzaki a Billoslav s vámi ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 22. srpna 2009 v 16:06 | Reagovat

Sondebáčka...takovou přezdívku sem dala Enemymu, když ste tenhle blog založili...
Víš jak to je, brečela sem taky půlku noci, než sem vůbec usnula a budu s tebou brečet klidně i dneska, pořád to na mě jde...na svou milou máti se z vysoka vykašli, labilní je ona, ty teda ne...
Ty zkoušky nebo co to je, budu držet palce, snad to zvládneš, mysli na Andílka, dodá ti nějakou telepatickou sílu to zvládnout...
Už jsme se o tom sice bavili, ale bude mu tam určitě líp. Zapomene na všechno tohle, oni mu tam pomůžou a až se zase vrátí, bude mu líp.
Doma to zvládej, máme stejně podivnou rodinu, takže vím o čem mluvíš. A když rozbiješ jeden ten hrnek, nikdo si toho beztak nevšimne.
Stejně si na tom icq s tebou povídám ráda, si moc fajn a mezi nás si krásně zapadla a máme tě rádi, já moc♥

2 Venom Venom | Web | 22. srpna 2009 v 16:52 | Reagovat

Enemku Enemku.. doufám že to zase bude dobrý. Já už nějak nevím co říct... Cady jde rozbíjet svoje hrníčky, já asi udělám to samé... oh sakra... Venom je v duchu s vámi planetky...

3 BlackFish BlackFish | E-mail | 22. srpna 2009 v 20:21 | Reagovat

Cady jde rozbíjet hrníčky a já bych taky šla někoho praštit...je mi to všechno moc líto, Enemy si nezaslouží, aby se tkahle trápil,...ale zase jsem si jistá, že tam, kde je teď je mu nejlíp, odpočine si, nebud si otravovat život a trápit se pro lidi, kteří si to nezaslouží a stejně si toho neváží. Oni ho tam dají dohromady a zase bude dobře, musí...Budeme mu držet palce, aby to bylo brzo...Labilní určitě nejsi a vysvětlovat něco mámě asi nemá cenu, jak vidno nechápe to, tak proč se namáhat, radši ať nic neříká, když o tom nic neví, pak tě to akorát ještě víc trápí...ty zkoušky určitě zvládneš, taky ti budu držet palce...:-) A blog určitě taky, lepšího společníka by Enemy jen těžko hledal...:-)

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 23. srpna 2009 v 23:43 | Reagovat

Enemek je spokojenej tam, kde je.. doufejme jen, aby mu bylo líp.. aby byl doma dříve, jak za 14 dnů.. labilní.. eh.. kdyby jen věděli, co si Enemy všechno musí protrpět, tak by se mu klaněli.. jsem ráda, že mám někoho, kdo mi říká, jak našemu zlatíčku je.. :-)
*****
uff.. zkoušky.. tak to moc držím pěsti.. mě čekají za dva týdny.. nemůžu se dočkat 8-O a jestli se nebudeš zlobit, tak se ti asi jednoho dne ozvu.. :-) tak.. drž se, milá Ghost a zvládni to.. všichni naši svatí s tebou.. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama