Hodnej chlapeček...

16. srpna 2009 v 18:27 | Enemy |  Enemy
Ahoj, sluníčka. Zase ty nebeský tělesa... No nic, nevadí. Des na mém osobním blogu je hotov, dá se říct, že je jednoduchej a líbí se mi. Jj, hlavně, že se líbí mě! Víte, že mě inspirujete?! Lezu si tak po blozích a co nevidím... Vy jste to brali z toho ženského pohledu... Já vám to řeknu z toho mého...

Ještě bych chtěl říct, že všechno je jakž takž v pohodě. V noci proběhlo usmiřování. Včera ráno chtěl jet mladej k rodičům do Lipska, ale... Nedovolil jsem mu to. Měl už všechno sbaleno, překecával jsem, prosil, brečel, ba přímo řval, klečel... A taky... Ne, censured. Nakonec jsem to zvládl tak, že zůstal. Nevím, jestli dobrovolně. Je utahanej a spinká jako miminko. Celej den. Nemyslel jsem si, že mě... Že mi ublíží a pak ho budu prosit já, ale... Snad je to zase dobrý. Nechci ho ztratit...

Ještě... Děkuju zlatí za ty krásný slovíčka! :-* A další osobě díky za krásnou písničku. Hned se cítím líp. :o)

Jo, hele... Bráška zašel tak daleko, že vymýšlí jména pro děti, které jistě brzy porodím. Pro ty, kdo by nerozuměli, stále trpí utkvělou představou, že jsem v jiném stavu. Zatím u nás vedou jména Christian a Amy. Z českých jmen se mi hrozně líbí "Matěj"... A ani pořádně nevím proč...

Jen... Ti, co sem psali komentáře a my jsme se neozvali zpátky... Máme spoustu rozepsaných článků, ale určitě se co nejdřív ozveme. ;-)

Vy si tady tak hezky písáte o předsudcích, ale jaksi... Ještě jsem nedostal slovo já. Berme to jako takový váš protipól...

Tatínek mě vždycky poučoval, jaký mám být chlap...


Kluci by se měli zajímat o sport, nejlépe nějaký provozovat. A nejlíp bude, když to bude nějaký násilný.

Tatínek mě nutil do fotbalu, chodil jsem tam a docela mi to šlo. Nebudu se moc chválit, soudím tak podle medailí. Ale nejvíc mě bral tanec - pro chlapa naprosto něco nepřirozenýho. Správnej chlap má být jako "hrom do police", bez smyslu pro rytmus atd. Chlapa má interesovat hra, má bojovat a ukázat, kdo je lepší. Nikdy mě nelákalo se nad někoho povyšovat. Vždycky jsem byl kreativní a tyhle sporty, kde dostanete přes držku, mě moc nelákaly. Tatínek mě tím málem zabil - několik kolapsů, natržených šlach a bráška to odnesl několika vyraženými zuby. Co tě nezabije, tě posílí. Sportem k trvalé invaliditě!


Chlapi mají smrdět.

Ehm, zkrátil jsem to. Chlapi nemají přímo smrdět, mají vypadat nedbale. Možná rozcuchaní, se strništěm a příliš nedávat hygieně a kosmetice. A nosit krátký sestříh. Měl jsem vlasy do půli zad, líčím se, zbavuju se jakéhokoliv tělesného porostu (snad kromě obočí, řas a vlasů) a sprchuju se dvakrát denně. Mýmu tatínkovi připadám jako šamponek v černým vydání. Oh, neláká mě představa nedbalé elegance, do obleku mě nenatáhnete ani omylem... A smrdět taky nehodlám! Díky Gee za metrosexuály!


Kluci by vedle sebe měli mít nějakou pořádnou babu, oženit se a splodit syna. Případně ještě zasadit strom nebo postavit dům. A samozřejmě živit rodinu.

Můj táta si našel pořádnou ženskou, splodil pět dětí - z toho dva syny, barák koupil a stromek nezasadil. Mám tomu rozumět tak, že není pořádnej chlap?! A co ti, kterým se povede místo syna dcera?! Tatínek v tom má guláš a poněkud dost velkej. Nepočítal s tím, že jeho synci budou orientovaní trošičku jinak. Už nám do toho nekecá, ale byly dny, kdy byste ho nakopali do zadnice. Taky neuznávám mužskou a ženskou roli. Nemusím být zanedbanej, sedět celej den u TV, chlastat a škrábat se v rozkroku. Hnusí se mi to. Rodinu živíme oba a je nám hej.


Kluci mají mluvit sprostě, ne - li ze sebe rovnou dělat namyšlený machry.

Oh, jistě. Já kromě slova "kurva" toho moc nepoužívám a nemám důvod se nad někoho povyšovat. Tohle dělají jen debilové, ne chlapi. Nepotřebuju si tímto způsobem upevnit post ve společnosti, já jsem tím, čím jsem. A pokud se to někomu nelíbí, ať si... Políbí...


Kluci si mají libovat ve všem násilném.

Neříkám, že se nechichotám u takových filmů, ale sám na násilí moc nejsem. Pokud mě někdo nevyprovokuje, potom jsem docela v klidu a sílu mám taky, i když s mýma 56 kilama by se o tom dalo směle pochybovat. Nemusím hned někoho mlátit, abych se dokázal utvrdit v tom, že mám pravdu. Násilí nic neřeší.


Kluci mají mít drsné záliby.

Baví mě čtení, psaní, kreslení a dlouhodobě se zaobírám např. zdokonalováním v cizích jazycích. Nelákají mě bojový sporty, neláká mě někomu dát po čenichu, pokud to není nezbytně nutné.


Kluci by měli zvládat exaktní vědy.

Říkejte to někomu, kdo je spíš kreativní, hrozně rád cokoliv tvoří a nedá si na chvíli pokoj. Zřejmě má ženský mozek, protože se orientuje intuicí, dejte mu mapu a je nahranej, je na matiku úplnej debil a mohl by pokračovat donekonečna. Tuto schopnost Enemy postrádá. Není tedy typickým chlapem. Je to romantik a snílek. Překvapivě.


Muž = hlava rodiny

Ano, taky jsem si všiml. Ale ve většině případech to bývá naopak. Chlap je pod pantoflem a v domě vládne žena. Jen by mě zajímalo, kdo vládne u nás.


Kluci mají mít silnou postavu.

Měřím 183 cm, vážím cca těch 56 kilo, svaly postrádám, ale silnej jsem dost. Nepotřebuju svaly a ani se mi nikdy osvalení kluci nelíbili.. A mám pocit, že poslední dobou se kulturisti holkám zrovna nezamlouvaj... Nepotřebuju široký ramena, abych byl dost chlap.


Máme bojovat za práva slabších.

To jediný bych snad uznal za přiměřený. Rvát se celkem umím, bránit, co je moje, to taky. Není o čem diskutovat...


Chodit do hospody.

Tati, o tvých problémech s alkoholem, kde jsi nasával jak pumpa, nechci mluvit. Nelákají mě nějaký pánský jízdy, ožrat se do němoty a nakonec usnout pod stolem. Mě stačí si sednout s klukama někde venku, pokecat a ožrat se opravdu nepotřebuju. Sice kouřím, ale abych seděl někde, kde přes dým není vidět na cestu, děkuju pěkně.


Poslouchat drsnou hudbu.

Oh ano, hlavně to blití a lá Children of Bodom. Tuhle skupinu zrovna nemiluju, ale pokud se někomu líbí... Pokud jsem tatínka správně pochopil, diskant, hoper (hip hop vážně nepovažuji za drsnou hudbu) a podobní vlastně nejsou chlapi, protože jim do hlavy neřve metal. Já poslouchám ode všeho něco, ale aby mi to vypálilo díru do hlavy, to ne.


Přefiknout co nejvíc holek.

Nikdy mě to nelákalo a nikdy nebude. To řekněte bráchovi, ten na to byl specialista. Jen mě napadá... Když se kluk tahá s každou druhou, je hned borec, ale holka, která dá každýmu, je kurva, to mi přijde postavený na hlavu... Já jsem zásadně proti! Bráška se mě ptal, jestli náhodou nejsem skrytá feministka v mužských hadrech, ale musím ho zklamat. Ženská nejsem, jen jsem pro emancipaci.


Kluci nebrečí. A jsou emočně zabednění.

Kluci machrujou. Skrývat svoje city není dobrý. Chápu, však to znám z vlastní zkušenosti, nechtějí se shodit. Podle mě není ostuda nějak svoje city projevit a já s tím nikdy neměl problém. Klidně si pobrečím, když cítím, že je to třeba. Řvu, roztéká se xicht, ale uleví se mi. Neznamená to, že jsem něco horšího, jen jsem citově založenej člověk.


Kluci jsou bordeláři.

Kromě svého uměleckého nepořádku žádný jiný neuznávám. Jsem hroznej pedant a mají to se mnou doma těžký. Nebudu dělat svému tatínkovi radost a dál budu vzorně uklízet.


Ne, já se nejspíš nikdy nezměním... Nemám k tomu důvod... Pokud máte ještě nějaký nápad, potom si ho rád vyslechnu. ;-)


Mějte se zlatíčka... Papa :-*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | Web | 16. srpna 2009 v 18:57 | Reagovat

Ano, hodnej chlapeček. Uděláš dobře když se nezměníš.. třeba já tě mám ráda jakej si.. sice tě neznám z toho světa tam venku, ale nechci aby ses mi měnil :-) Takže bráško.. máš pravdu.. není důvod se měnit :-) měj se hezky :-* S.

2 Safi Safi | Web | 16. srpna 2009 v 19:03 | Reagovat

mimochodem.. vzhled na tvým blogu je moc hezkej :-)

3 Cathy Cathy | Web | 16. srpna 2009 v 19:54 | Reagovat

Opravdu stupidní "pravidla". Já kolikrát vidim víc holek co se perou, chlastaj a pasujou tady na představy tvýho tatíčka.
Nemám k tomu co říct, člověk má být takovej jakej je a ne se měnit kvůli narážkám rodičů a lidí, to je blbost.

4 Venom Venom | Web | 16. srpna 2009 v 20:41 | Reagovat

Hodnej chlapeček = grázlík :-D feministka v mužskejch hadrech... dobrý :-D ještě štěstí, že jsi jakej jsi :-) ano, slovíčko kurva, je velice pěkné, takové že se hodí na každou situaci :D

Co se týče toho mozku... na matiku jsem blbá, jsem kreativní, ale v mapách se myslím celkem vyznám :-) takže fakt nevim nevim co jsem to za hybrida. A ten novej design je překrásnej :-)

5 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 16. srpna 2009 v 21:13 | Reagovat

mě snad klepne z těch všemožnejch norem :D já se musím smát.. :D nejlepší je, když jsi pořád sám sebou.. a já vím moc dobře, že se neumíš přetvařovat.. na nic si nehraješ.. a v tom je tvoje kouzlo.. =o** a hodnej chlapeček jsi.. to já vím.. :-)  O:-) ♥♥

6 BlackFish BlackFish | E-mail | 16. srpna 2009 v 21:39 | Reagovat

Hlavně se neměň, protože takhle jsi to ty a takhle tě máme rádi...:-) No ty tatínkovi názory...typický chlapský řeči,jsou to jen takový silácký řeči...je pravda, že chlap by měl být pro ženu opora,  ale to neznamená, že by to měl být člověk bezcitu, každý má emoce a je naprosto přirozený je projevit...To nemyslím nijak špatně, ale většinou jsou v nějakých krizových situacích chlapi větší máčky, než ženy, ty musejí vydržet všechno...jako když se  páru narodí postižené miminko a chlap "silák" to neunese a raději uteče a nechá všechnu tu tíhu na ženě samotné...vážně chlapský...jsou vyjímky ale...:-) No jak s klukama, tak s chlapama je to někdy hrozný, ale bez nich by bylo ještě hůř...:-) Jen někteří potřebují nad sebou dohled něžnýho pohlaví aby vůbec mohli fungovat...:-D Ale to je oboustraný...:D No každopádně bych se určitě neřídila něčími pravidly...ani pravidly rodičů, je to můj život, takže si ho zařídím podle sebe...Je fajn, že jsi takový, jaký jsi...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama