Jiná...

14. srpna 2009 v 14:30 | Cad |  Cady
Čaute, lidi. Cad je opět znechucená a otrávená. Zatímco jí tady Enemy básní o jeho úžasných konverzacích na ICQ, já jsem úplně v .... víte kde. Pohádala jsem se s rodiči, ale to není nic nového. Jsem na pokraji sil, i když vytlemená a zvláštně šťastná. A ani nevím proč. Sváděla jsem ráno boj s pavoukem a celoživotně svádím boj s lidskou blbostí.





O rozruch se jí postarali rodiče včera už ráno. Cad šla totiž spát až kolem šesté ráno, protože jejímu kolegovi na icq se nechtělo spát. Byla vzbuzena v půl jedenácté, aby se podívala, jak se dělá rajská omáčka, kterou ona ze srdce nesnáší. Ale zase může otravovat svojí kamarádku, protože rodiče jí vrátili 2000 Kč, co jí dlužili a ona si šla koupit kredit. Je zase v plusu.

Tatík si přišel, že chce pustit Autosalon. A nechce slyšet NE. Pochopitelně jsem tady ještě opravovala jeden článek, ale musela jsem toho nechat. Nasraně jsem si pustila Chemiky, abych jim to osladila. Začala hrát moje oblíbená "Helena". Tatík zvedl oči, tázavě se na mě podíval a zeptal se "Co to je?" a já odpověděla popravdě, že "Helča". Otec se zaposlouchal. "Ale vždyť to zní jako chlap!"... Ehm, po půl hodině smíchu jsem mu vysvětlila, že se jedná o My Chemical Romance. "Romance". Tatík v tom slyšel "Rom" a hned začal rýpat, co to má společného s cikány. Řekla jsem mu, aby si to pořádně přečetl, jak se to píše a pochopí, co to znamená. Má totiž zvláštní zálibu komolit jména kapel, který mám ráda. A dělat si z nich prdel. To je totiž jeho nejčastější diskuzní téma - Romové, Vietnamci, homosexuálové a komunisti.

Fajn. Odstěhuju se. Třeba do Hrobu. Je to město v severních Čechách, tam budu mít snad klid. Jako v hrobě.

A taky bych si měla svoje zvíře krmit sama. Jsem zrovna v horním pokoji, sháním na netu informace do článku a milostivě si mě zavolají dolů, abych si dala kočce nažrat, že mňouká jak pominutá. Chodí okolo něj, nevšímají si ho, kdybych nebyla doma, nechají ho chcípnout hlady. Chudinka Bobík.

Dnes ráno mě pro změnu zjebali, jak jsem zdechlá a nemožná, že s nimi nechci jít na poštu pro prachy. Kdysi mi máti MOJE peníze shrábla hned na poště, ale bylo jí to blbý, tak mi je sebere až doma. Ne, díky, já chci mít taky něco svojeho. Řvu tady jak nevím co a stejně to hovno někoho zajímá. Enemyho linka důvěry na to asi stačit nebude. Promiň, zlatí...

Jednou mě z nich omejou. A dají do svěrací kazajky. Koukala jsem se na další díly Simpsonů. Vrazím komusi motyku do zad, bude to vypadat jako sebevražda!!! Hihi... Nic, jsem ticho. Ale aspoň něco mi zvedlo náladu.

Když jsem viděla nové fotky Billa Kaulitze, sedla jsem si z toho na p... Na zadek. Naši měli kecy, že je určitě teplej. Myslí si, že mě tím vyprovokují, ale pletou se. Ví, jaký mám ke gayům vztah a hrozně se o mě bojí, abych něco nechytla. Když jsem na to zavedla řeč u tety, řekla jen "Nevadí mi to, ale já ty lidi nechápu, jak to můžou dělat". Hm, žijeme v roku raz dva, nebo jak tomu rozumět?!

Taky jsme napsali krásný komentář k Evuli. Potřebovali jsme s Enemym někoho zjebat. Koment číslo 26. Když už nemůžu zjebat svou máti za to, jak jsem podle ní zdechlá, blbá a neschopná, vyjedu aspoň takto.

A taky jsem si všimla jedné věci.


Mě se to zdá, nebo Bill čím dál víc vypadá jako chlap?! Připadá mi, jako by měl čím dál mužnější rysy. Třeba se pletu, ale opravdu mi to tak přijde. Ježiši ne, já nechci, aby vypadal jako chlap! Hermafroditní, bisexuální humanoid. Takto mi plně vyhovuje.

Moje vyjádření k fanynkám si nechám pro sebe. Jsou z toho celý špatný, tohle už není jejich Billíšek. Mám ale pocit, že pod tím make upem a vlasama je to pořád on. Nevymluvíte jim to. Podle mě vypadá úžasně. Někdo si povzdechl, že vypadá čím dál víc jak buzna... A to snad vadí?! Jak vypadá buzna?!



Taktéž paráda. Akorát, když si tu fotku pořádně přiblížíte a zaostříte, uvidíte ten jeho piercing. Myslela jsem si, že je to halucinace, ale Enemy ho viděl taky, on Bill ten piercing v bradavce opravdu má. Bille, všichni ti věříme, že jsi heterák! xD OmfGee...

Mezitím jsem umřela smíchy u Cathy na blogu. Prej "zasranej emák"... Tom... xD Ano, ano, přesně tak... xD


Koukněte se pořádně! Takhle vypadá emař! A dokonce má i pruhy na mikině! Oh sakra, já mám dost. xD

Tohle ale není hlavní téma článku. Pohádala jsem se s několika lidmi, kteří mě chtějí změnit. Podle nich bych měla být úplně jiná.

- především by Cad měla být veselá, smát se. Ale jak, když to neumí?! Nebo když není čemu?! Její černý humor ostatní nechápou, proto se směje ona akorát sama sobě. Jak je blbá a naivní.

- měla by se vzdát svých krváčků ve prospěch komedií. Chňááá to určitě! Je to přemýšlivá bytost a nechce se odevzdat jen tak nějaké pochybné zábavě!

- neměla by chodit tolik v černém! Není přece vdova! A mladý holky přece mají nosit veselý barvy! Jo, hele... Jestli mě vdáte, tak budu vdova. Hned o svatební noci! A barbínka, to pěkně děkuju...

- měla by si prý najít kluka. Ale má jedno dilema. Co když kluka nechce?! Cad moc chce něčí náruč, něčí lásku, ale neví, jestli zrovna od kluka.

- kdyby kluka měla, měla by si dávat pozor, protože neví, co kluci v tomhle věku chtějí. Pochopitelně neví! Asi neví, že jim jde hlavně o to si zašukat!

- z toho plyne, že by se měla vdávat. Ale nemá za koho. Ale slyšela, že v Holandsku jsou povoleny svatby homosexuálních párů. Cad se přestěhuje do Holandska!

- Cad by měla založit rodinu. Ale neláká jí představa sloužit nějakému mamlasovi, vařit mu, uklízet, starat se o usopleného fakana (i když jak viděla sestřenky miminko, okamžitě ho chtěla domů) a ještě provozovat sex. Sorry, tradiční život pro Cad není! Cad teprve začala puberta!

- měla by poslouchat veselý písničky. Jo, a pod tím si mám představit co? celou sérii HSM?! U babičky jsem to viděla na DVD, myslela si, že se mi to bude líbit. Oh, kde mám Schrei! Live? Kde má Black Parade?! Potřebuje si spravit náladu!

- měla by se konečně chovat jako holka. Což znamená, že by po sobě měla uklízet, nebýt sprostá a bavit se o klucích. Jí to ale nebaví. Co má dělat?! Je prostě taková a jiná už nebude! Nesnáším ty předsudky. A tohle, to už vůbec. Je to podrývání osobnosti.

- měla by si promluvit s odborníkem. Já to říkala hned! Taky si to myslím. Jednu chvíli bych si měla promluvit s odborníkem a tu další s rodiči. Jenže máti je elektromechanička a otec strojník. Ale já potřebuju cvokaře!

- měla by se vysrat na všechny úchyly. Ale ona se s úchyly nekamarádí, pouze s homo a bisexuály. Další bod, který nemůže splnit.



Její oblíbené video. :-)

- měla by přijmout fakt, že je dospělá a vzít zodpovědnost do vlastních rukou. Měla by se začít učit a vykašlat se na všechny svoje záliby ve prospěch školy. Sorry, zajímá někoho, že má Cad ještě vlastní život?! Že ještě vlastně dospět ještě nechce?! Že má strach z toho, co bude?!

- měla by omezit černé líčení a chodit mezi lidi. Černé líčení ale miluje, mezi lidi se jí chodit nechce a chce klid. Je to tak špatné?! Nemá ráda diskotéky a opravdu nechce do toho podniku, kde v jednom kuse paří šamponci od ní ze třídy.

- měla by se vyfláknout na TH, protože je to kapela pro malý holčičky. Chodím na několik blogů o TH, které vlastní někdo starší třiceti let. Jsou to také malé holčičky?! Na TH já se nevykašlu, nikdy jsem se za ně nestyděla a budu je mít ráda. I s tím piercem v bradavce. :-D

- měla bych si ustříhnout patku a česat se konečně jako normální člověk. To mikádíčko mi prý slušelo. Pro Gerarda, to bylo ve čtvrtý třídě!!! Účes a lá maminčin debílek. Nechci znova ani vidět.

- neměla by být morbidní, protože se toho lidi bojí. Ale ona přitom jen nepočítala s tím, že její kecy někdo bude brát vážně.

V tom křiku jejích rodičů toho bohužel více nepochytila.

Ono je to dost složitý. Cad nikdo nevěří, že je hodná, docela milá a že se dokáže bavit. Všichni si myslí, že Cad je zlá a sadistická, namyšlená svině. Vidím to ve svým okolí. Mám toho dost, co bych někomu potřebovala říct.

A sere mě ICQ2Go... Proto bych poprosila pár lidí, aby vlezli na MSN, místo icq. Děkuju. Ale už nejsem na tom starým, ale na Ryu... Doufám, že se chápeme.

A směju se jedný věci, kterou Enemy určitě nemyslí vážně! To teprve bude vtipný.

Já se s vámi už rozloučím. Za chvíli mi vleze do adminu kolegáček a já mu budu kecat do jeho rozepsaného článku.

Mějte se a zatím :-*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 14. srpna 2009 v 14:55 | Reagovat

Tou jsou ale hodní rodičové, to samý mám doma...ale joo, oni rádi peníze co, hlavně když nejsou jejich.urazit ruky! xD
Jo, to jejich "co změnit na Cad" se mi teda prudce nelíbí. Cad je hodná, milá a píše dobrý články. A to, že je morbidní, poslouchá TH a všechny ostatní pěkný věci, to nám nevadí, protože mi černej humor chápeme, oni ne, jejich problém.
To video, aach, chci být kluk...a gay! To je tak pěkný a tak roztomilý. A tomuto bude někdo říkat, že je to hnusný a úchylný? Ať si popovídají s mým nožem, debilové.
No joo, zasranej emák, však pruhy, to je jasný...otec holt debilní xD. Ale to všichni vidí, dredy jsou přece typickej znak emařství ne? xD
No, takže tak. Hlavně nepropadnout rodičovským kecům a jejich touhy mít hodnou bárbínovskou dcerušku, poslouchající US.
Měj se fajn a buď "jiná", naše:o)

2 Venom Venom | Web | 14. srpna 2009 v 16:02 | Reagovat

Oh no doprdele ještě jednou sem dáte takovýhle video a nebudu schopná ani komantáře... xD krása... Ti tvoji rodiče mi připomínají moje, až na to, že já si přivést domů kluka tak mi rozbijou hubu. Háhá, pánové mě už ale bylo dvacet. A přesně tak.. jsem holka, neměla bych mluvit sprostě, bejt veselá, oblékat se do šatiček a bla bla bla.. drž se Cady, naprosto chápu tvoje pocity.

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 14. srpna 2009 v 17:10 | Reagovat

oh.. ty fotky.. no coment.. a.. to video.. úplně jsem se rozplynula tou nádherou.. tak jemný, čiší z toho tolik lásky.. úžasný video, Jita si jej stáhne a narve do mobila.. a to hned :-) nemám slov.. tak nádherní kluci ♥
*****
tatínek mě pobavil.. :D natvrdlej jak náš děda.. xDD a to, že z tebe vaši chtějí mít holčičku v lůžovým.. tak to jsem naše zklamala podobně.. tedy, jen babičku.. ta nemůže unýst, že mi bylo 18 a můžu si dělat co chci.. její výraz když poslouchala můj rozhovor s mamkou na téma "činka do obočí" málem padla pod stůl.. :D
*****
jo.. chodím k psychiatrovi už víc jak rok a je mi to na velký kulový.. mám prášky, který mi nepomáhaj a celkově je to na prd.. uff.. já už netuším, co bych napsala, je mi trošku mdlo.. tak raději končím..
*****
jen.. v hodně bodech tvých článků se mi šíleně podobáš, tak tě naprosto chápu.. drž se a měj se co nejlépe :-)

4 BlackFish BlackFish | E-mail | 16. srpna 2009 v 14:35 | Reagovat

Ano, naši drazí rodiče a prarodiče a jejich zastaralý názory ohledně gayů a lesbiček...chlapi jedni....na dva líbající se kluky to mají blbých keců plnou hubu, ale jak tohle dělají dvě holčiny, tak to mají oči na vrch hlavy a pod sebou kýbl na ty sliny...:-D Úroveň....pak tihle mají být našimi vzory...:-D Jo, Billísek se hezky vybarvuje, jojo...věříme ti, že jsi hetero...:-D No jak jsem už říkala, zajímá mě, kam si to Bill píchne příště...no eeehm...:-D To, že rodiče nechtějí kocourka nakrmit není tím, že je tvůj, ale tím, že je to jejich lenost...no ale zkus jim to říct...:-D Máme s těma našima oteckama podobný problém, ten můj taky vždycky přijde, když se mi to  nejmíň hodí, ale nejhorší je, že mu musím stát za zadkem jak malýmu klukovi, já už ho prostě samotnýho u toho pc nenechám, takovou chybu jsem udělala jednou a složka s mýma pracně nastřádanýma obrázkama byla nenávratně v prdeli, virus mi vesele blokoval přístup k netu a o dalších věcech ani nemluvit, jak tatík zasedne k mýmu ubožáčku pc, naskakuje mi na čele smrtelnej pot...:D   Tak ať rodiče moc neprudí a jdou dělat něco smysluplného...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama