Možný je skutečně všechno...

28. srpna 2009 v 16:54 | Cady alias Ghost |  Cady
Ahojka. Hlásím se vám i dneska, i když jsem si opět chtěla udělat blogařské volno a tak trošku dopisovat povídky. Nedokázala jsem to, protože jsem vzteklá jak ještě dlouho ne. Netuším, která ze stran je tady blbá, nic neumí a má pořád vyšší a vyšší nároky.Ne, Cady nebrečí. Cad je Ghost, která co nevidět založí požár školy fungující už 90 let. Stavební průmyslovka bych prosila. Radiátory jsou tam křivý, zdi jakbysmet... Co jste nás to ale učili o zdění?! "Dodržovat svislý a vodorovný směr, pak především vazbu a vynechávat místa pro otvory v nosných zdech"... Pardon, já si musím rýpnout. I podlahy jsou tam křivý jak já nevím co a trubky, který mají být ve zdech, provokativně čumí ven.

Teď o co ono jde. Dneska jsem dělala zkoušku ze stavitelství. Bylo 12 otázek myslím, zvládla jsem jich rozdělat 9 a dalo by se říct, že jsem všechny tak trošku rozpracovala. Byla jsem na sebe pochopitelně pyšná a čekala jsem, až přijdu na řadu se zkoušením.

Chyběl mi obrázek jednoho konstrukčního systému a profesoři se mě ptali na věci, který jsem od nich ten den slyšela poprvé. Kurva, ale já fakt ještě nemám mechaniku, elektrotechniku a ani geodézii! Co myslíte. Dělám další opravnou zkoušku 8. září. Ano, přesně v den Gustavových narozenin. Na narozeniny dvojčátek jdu zase po prázdninách do školy...

Řekněte mi, je tahle škola normální?! Většinu otázek dobře, chyběl blbej obrázek a už mě nechá skládat další zkoušku?! Ráno mě bylo zle z nervozity, ale věděla jsem, že jsem připravená a nemám se čeho bát. Já ztrácím iluze o inteligenci některých magistrů, bakalářů a inženýrů, kteří nás vyučují!

V pondělí si mám přinést flashku a ona mi profesorka na ní stáhne všechny potřebné obrázky. Potom mě to snad nechá udělat. Nechápu, proč mě po písemným testu ještě zkouší a pak ze mě dělá debila. Když jsem nervní, tak ze sebe málokdy něco vypravím a oni to ví. Pak jim je to k smíchu a vypadá to, že vím hovno. Copak nevidí, co je v tom testu napsaný, jim to nestačí? Učila jsem se dost a přesto pořád ještě nejsou schopný přiznat, že si o sobě moc myslí.

Říkala jsem to doma, a oni hned, že si na tohle půjdou stěžovat. Ne, díky, vím, že tohle je zbytečný, neříkala jsem jim přímo o reparátu, ale i tak byli vzteklí. Pak by na mě byli zasedlí ještě víc. Akorát je mi z tohohle fakt zle. Učím se jak kretén, stresuju se, jsem vyklepaná, žaludek se mi převrací, prudce mi klesne tlak a nakonec, i když mám většinu otázek dobře, tak to prostě nestačí kvůli neexistujícímu obrázku zkurvené skeletové konstrukce?!

Já přemýšlím, že tam vůbec nepůjdu a vyseru se jim na to. Ale ne, já jim zkusím ukázat, že ve mně opravdu něco je. I když dneska jsem myslela, že snad spadnu pod stůl, jak jsem se styděla a ani jsem nevěděla, proč se vlastně stydím já, když jsem nepochybila.

"Tady nemáš nic, tady nemáš nic moc, tady by to chtělo detaily a tady ti chybí obrázek. Půjdeme za zástupkyní a domluvíme ti termím zkoušek, takhle tě nemůžeme pustit dál". Ještě, jak se u toho ti dva tlemili. A co tam mám kurva ještě vymyslet, když v sešitě toho víc opravdu nebylo?! A kde mám kurva vzít tu učebnici, kterou mám mít, když mi na začátku roku jedna osoba říkala "tohle mít nemusíte, to jen já z toho učím, vy to máte v sešitě". Ty krávo, příště si to rozmysli, než ze mě budeš dělat debila!

Musím si stěžovat. Říkala nám ta megera, abysme si rozmysleli, než si budeme stěžovat na ní rodičům, protože většinou je chyba na naší straně, ale já nevidím chybu na mojí straně! Já jsem sice dlouho chyběla, ale byla jsem měsíc v nemocnici se štítnou žlázou, lítala jsem po zubařích, protože se mýmu ortodontistovi povedlo mi rovnátkama poškodit sklovinu, ještě jsem hodně náchylná k prudkým poklesům tlaku a nevolnostem. A co mám dělat?! Omdlívat vám ve škole, nebo s bolavou držkou a neschopná slova sedět nehnutě 7 hodin v lavici, abyste sklapli hubu?!

Já si tohle nevybrala a děláte ze mě akorát krypla. Uvidíme se osmýho. A Gerard by se měl nade mnou konečně smilovat. Asi to bude chtít další kafe a zápalnou oběť.

Ani naši mi nedali pokoj, během zkoušky mi pořád volali. Nakonec teda byli schopný kočce dát prášek, ale maminka se štítí té stříkačky, takže dneska ráno čičina lokální antibiotikum nedostala. Zvykla jsem si, že to vždycky odseru já, ale co bych pro svýho kočičáka neudělala.

Zase doma rozhovor typu "Máš kluka?". Když jsem říkala, že nechci ani vidět nic, co má ocas, natož aby to na mě ještě šahalo, tak to pořád nepřestalo. Jsem si myslela, že sklapnou, když řeknu, že chci děvče. Nééé... "Kdyby ses uměla bavit normálně... Holka, nemyslíš to vážně". "Myslím, že byste to museli překousnout". Ticho. Už je na to tiše připravuju. Tentokrát jim sklaplo. Stejně, jako by museli překousnout moje tetovčo, který si chci nechat udělat. Gothický L je taky moje iniciála, takže si nikdo nebude myslet, jakej nejsem fanatik.


Moje nádherná a přesládlá tapetka... Ještě jich mám hodně! Akorát se nemůžeme s nikým dohodnout. Co se vlastně stalo s L? Vím, že zemřel, ale nechce se mi věřit, že kdyby ta postava na začátku Rewrite byl opravdu Light, že by L zmizel nadobro. Teda čistě dle mého názoru má L milionkrát větší právo na nějaký posmrtný život, než ten zrzavej hajzl.

Já už jsem ticho. Opravdu.

Stačilo mi, jak mě dopálila stařenka v obchodě. Stála u jednoho regálu, každou krabičku s řezy si prohlížela zvlášť a byla tam celou dobu, co jsme tam s tatíkem nakupovali, nereagovala na moje "S dovolením", takže nas... si. Maminka chtěla, abysme vzali bábovku, ale já jsem se na to díky babče vybodla. Pořád by doma žrali sladký, potřebujou nějakou redukční dietu. Však kdyby používali mozek, můžou žrát sladký a neztloustnou... Akorát, že oni ho žerou furt.

A ani vyspat se člověk nemůže. Po obědě jsem si chtěla dát dvacet a opět se zatřásla země. Zkurvený bagříčky!

Pořád jsem tak trochu naštvaná. Potřebuju se vyventilovat... Slyšela jsem zase novinky o našem Enemkovi a nestačím se divit, co ten klučina dokáže vyvádět. Ale jsem ráda, že se nějakým způsobem zotavuje. Doufám, že tu co nejdřív bude, do jeho narozenin. Kdyby svoje kulatiny strávil tam, kde zrovna je, asi by to pro něj nebylo moc veselý.

Včera jsme se bavili na msn s jeho kamarádem Lukasem, já z toho pochopila spoustu věcí. Vím, že z lásky člověk blbne... Chápu proto Enemyho činy. Shazovat na jednoho člověka všechnu vinu za jeho stav by nejspíš nebylo správný, jsem toho názoru, že za to může hodně věcí. Pokud splní svoje výhružky a stane se z něj nafoukanej, arogantní fracek, tak s ním vyběhnu pěkně rychle. I když by tohle třeba bylo lepší... Neublížilo by mu tolik lidí jako doposud... A pořád by to byl můj dobrej kamarád...

Vždycky jsem obdivovala jeho vztah k lidem, ale dost často jsem to nechápala. Přesto vím, že jsem nikdy nepotkala člověka s tak dobrým srdcem a za to jsem moc ráda. Stejně jako za to, že jsem mohla poznat vás. :-)

Nic, já se potřebovala vyhnusit. Jdu se kochat těmi novými videy Tokio Hotel. Mají novou zpěvačku! Aha, tak ne, je to pořád Bill. I když ženská je to pěkná...


Okay, já se jdu rozplývat někam jinam. Jen jsem totálně vzteklá, rozněžnělá a je mi smutno, takže spoustu pocitů najednou. A jdu plánovat sweet revenge. Mají se 1. září na co těšit, Ghost bude opět řádit!


Mějte se, prozatím se loučím, ahoj. :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 caly caly | Web | 28. srpna 2009 v 17:13 | Reagovat

Koukam že máš profesory pěkný svině. hele jako u nás je známkování taky pošahaný. třeba z němčiny když máš 94% testu nebo slohu dobře-tak už máš 5. docela švihlý ne? to ale určitě dáš, jen se neboj. ano a snad se nám enemek brzo vrátí-sice to tu všichni melem pořád dokola, ale je to pravda.:-) měj se, papa

2 Ochechulka Ochechulka | 28. srpna 2009 v 18:30 | Reagovat

Ti učitelé jsou paka. Kdyby to byli jenom muži, ti mají dost často řeči, že holka na stavebce nemá co dělat, ale ony ti to dělají ženy.
Neboj, 8. září to zvládneš, budu ti drřet všechny čtyři palce.

Enemíka je mi moc líto a také doufám, že se z toho brzy dostane a narozeniny oslaví doma.

3 Cathy Cathy | Web | 28. srpna 2009 v 20:15 | Reagovat

Tak to jsou ale pěkní hajzlové ti tvoji učitelé. Bych je kopla a nikam bych už nešla. Ale ty jim to tam toho 8. natřeš, se budou divit jaký obrázky jim tam vyvalíš.
Story babka v obchodě, známe, měla si do ní "mile" strčit když jako s dovolením na ni nefunguje.
Co to? Arogantní, nafoukanej fracek? Nějak se mi nechce věřit, že by se tak dokázal "přepnout", snad ne.
A do narozenin se taky určitě vrátí, tam by si je vážně moc neužil.
No nic, jdu jinam, ty se měj fajn a Ghost ať se do všech zlejch lidí pustí, fandím jí, pa♥

4 BlackFish BlackFish | 29. srpna 2009 v 20:00 | Reagovat

Někdy platí, že čím víc titulů, tím větší kretén...já nechápu, jak se v tom může někdo vyžívat, že může někoho dusit, někteří učitelé...mají fakt diagnózu a komplexy, proto prudí...Ale ty jim ukážeš, ještě jim spadne čelist....Jojo, potkat se s důchodcem na nákupech je vždycky zážitek, mě to stačí u nás babky mají zrovna největší pilno drbat...och totiž pardon... hovořit o důležitých věcech před bednou rohlíků, když má zrovna člověk největší kalup....no jo no...a bude hůř...xD Ještě máme barák na takovým blbým místě, že každý ráno, přímo před mýma oknama je slet čarodejnic...já nechápu, jak ty babky můžou být po ránu tak čilý...záhadda... S těma bagrama s tebou soucitím, nám se tu otřásá země už dva a půl roku...Snad bude Enemy na svoje narozeniny už doma, snad je mu už lépe, každej den si na něj vzpomenu,...je to jak říkáš, to, že se Enemymu tak přitížilo nezavinila jen jedna věc, bylo jich určitě víc, jen se to postupně nabalovalo a nabalovalo až přišla poslední kapka...nevěřím tomu, že by se dokázal takhle změnit a stal se z něj arogantní fracek, on takovej není, sice jak říkáš, spoustu ublížení by mu to určitě ušetřilo...ale nevím, on takovej úžasnej člověk, kterej má rád lidi, i když on by měl právo zlobit se na celej svět, prostě není takovej, on neumí být zlej....Držím mu všechny palce, aby už byl brzo doma...:-)

5 Venom Venom | Web | 30. srpna 2009 v 9:54 | Reagovat

Ano... hezky si naplánuj sweet revenge.. když vidím jaký hovada jsou dneska učitelé, magistři a bakaláři... nechápu. Chce to opravdu obětovat další gumové medvídky pro Gerarda... a kafe... a cigára... Neboj, on nad tebou bdí...

Co se stalo s L? Já si myslím, že spolu s Lightem se stali bohy smrti. Však Ryuuk říkal, že nepřijdou ani do nebe, ani do pekla, a prej aspoň bude po smrti zábava. Co by myslel jiného? Až umřu, chci aby pro mě přišel L, a Gerard s černým průvodem :-D

Jinak máš tu fotky fakt šukézních slečen! xDDD určitě se budou líbit i Enemkovi, až se nám vrátí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama