So automatisch wie eine Maschine...

21. srpna 2009 v 13:40 | Cady |  Cady
Ahojky, lidičky. Taky je vám tak smutno?! Mě poslední dobou nehorázně. Nevím, co mám dělat. Je mi smutno, poslední dobou snad ještě víc, než předtím.Posledních pár dní jsem hodně lítostívá. Přijde mi, že tentokrát se nemám o koho moc opřít. Dneska je 21. srpna, že?! Před třemi dny měla 18tiny jedna moje kamarádka, dneska druhá. Ani jedna mě nepozvala na oslavu, obě se vykroutily tenkrát z té mojí a počítám s tím, že v září budou vyprávět, jak si to krásně užily s kámoškami z gymplu. No jo, mám já to ale pravé přátele. Vždycky si na mě vzpomenou. Jen, když něco potřebujou. Super. Jednou ze zásluh oněch kamarádek je to, že začala poslouchat My Chemical Romance. Za to jim je vděčná.

Nevím proč, ale mě je to prostě jedno, řvát kvůli tomu nebudu. Naposledy jsem se vztekala nad opravdu důležitou věcí. Ano, správně. Štvalo mě Death Note. Já si ten 25. díl nebudu už pouštět, protože jsem opravdu z toho mrzutá jak nevím co! Z Lighta a Ryuzakiho mohl být tak pěkný pár...

Když už o tom mluvím, jsem sama... Jsem sama pořád, lidi nepotřebuju, i když bych zoufale chtěla mít někoho vedle sebe. Někoho, komu nebude vadit, jaká jsem, kdo mě bude mít rád takovou, jaká jsem. Několika lidem docela dost závidím. Taky mám pocit, že jsem se mezi vás vetřela. Možná se mi to zdá, ale ten pocit opravdu mám.

Psala jsem si s Enemyho kamarádem, tím psychologem. Stačilo pár hodin na MSN a objevil několik mých já, takže se nedivte, když se ve svých projevech budu pokaždé podepisovat trochu jinak. Cady je nevyrovnaná, citlivá a rozbrečí jí každá blbost. Má spasitelský komplex jako její kamarád a miluje přesládlé cajdáky. Klidná Ryu je přátelská, vyrovnaná a hodná, snaží se lidem pomáhat a má z toho dobrý pocit. Sadistická Ghost (podle postavy z filmu Moje sestra vlkodlak) má zase chuť lidem dělat ze života peklo a ohromně jí to těší. Ve filmu dokonce podpálila vlastní babičku, pokud si dobře pamatuju. Nebojte, vás podpalovat nebudu. Stačí, že jsem nedávno podpálila záclonu v pokoji... Naši měli radost.

Taky ve mě objevil kus chlapa. Ale to jsem věděla už dávno, když se tak podívám na můj bordel na stole...

Dnes tady bude především Cady. Takže... Její rodiče už to přehnali. Narvali jí poličku hrníčkama s odporným vzorkem, narvali to snad do všech možných regálů jejího nového pokoje. Opět s průpovídkou "to se ti bude hodit, až se vdáš". Já se vdávat nebudu. A když už, tak v Holandsku. Toho posledního ocasa, kterému jsem naletěla, nechci ani vidět!

Serou jí heterosexuálové. Zase se s nějakými pohádala. Nikdy totiž neslyšela, že by se dětem, které jsou vychované homo páry, stalo něco závažného. A tady čtu, že maminka vyhodila mimino do popelnice, pak prckovi usekla sekačka nohu, pořád něco. Heterosexuálové jsou opravdu úžasní. Namrskají si děti a neví, co s nimi. Kdyby mě adoptoval nějaký homo pár (Enemy prý má dětí dost, takže bohužel nechce), myslím, že ten by si mě vážil a měl mě rád už kvůli tomu, čím si musel projít.

Moje rodina se ale, jako správná heterosexuální, neustále rozmnožuje. Jedna ze sestřenic bude mít druhé dítě - chlapečka. Mám pocit, že by si ale nejdřív měla vychovat tu první, které si skoro nevšímá a je z ní na větvi, když jí musí celý den hlídat, takže malá je u babičky. Až bude mít sestřenka druhé dítě, tak se z toho pos... Říkám, jak se na to její mimi těším, do toho maminka "uvidíš, až budeš mít vlastní"... Nechceš mi říct s kým, mami?! A kdo ho porodí?! Já ne. Enemyho bráška jí tolik vyděsil videy z porodů, že je z toho neustále mimo.

Četla jsem včera nějaké Enemyho úvahy, nejvíc jsem se zakousla do té o pro ana. Mě doma říkají, že jsem anorektička nebo vegetarián. Žeru jak nevím co, a všechno. Jen to na mě není vidět. Starouškům jsem to nedokázala doteď vysvětlit. Nasrala mě v komentářích k jeho článku slečna, která říkala, že by měl sklapnout, když o PPP ví hov... nic. Myslím, že bulimik by o tom měl vědět víc, než jedna kravka, která propaguje psychickou nemoc. Cad chce o tom napsat článek, protože jí takové povrchní pipky serou.

A taky mě sere, když si ve vlastním baráku nemůžu dělat, co chci. Ten ocas, který to táhl s mojí babičkou ještě v době, kdy můj vlastní děda žil, to tady nechce opustit a rve si sem návštěvy. Přichází kolem jedenácté v noci a mě ten hluk ruší. Ale prý ruším já hlasitou hudbou. Já tu jsem doma, ten člověk je cizí. Celá žhavá se omezovat, když dělají kravál celou noc a nemůžu se vyspat. Kopr do pr, to snad jediný může zabrat.

Cad se léčí hudbou. Discem! A dokonce Tokio discem! Dobře, disco to přímo není, ale ten začátek... Děkuje Enemymu za celé verze Automatisch/Automatic. Mám sto chutí napsat Billovi na oficiální MySpace, jestli to hodně bolelo, když... Radši ne. Bude to tak lepší. ;-) Cad z toho má smíšené pocity, ale tu písničku slyšela už tolikrát, že se do ní zamilovala. Já vím, jsem přeletává, co se písniček týče. Ale TH se mi budou líbit vždycky. :-)
Akorát mě štve to Billovo "Oh, oh"... Ale jinak fajn. :-)

Jo, Cady si toho všimla. Pořád vzpomíná na svého kolegu. Od jeho brášky se dověděla, že dneska jde Enemy k lékaři a uvidí se, jak to bude dál. Prý se tu možná objeví večer na chvilku, ale neví. Držím mu palečky.

Cad ještě nikdy nepoznala tak citově založeného kluka s citlivým srdíčkem. Když slyšela to, co se mu zrovna děje doma, tak uznala opravdu za vhodné, aby se odstřihl od internetu, který ho drásá ještě víc. Přeje mu mnoho štěstí, aby konečně měl klid, zaslouží si to. Ještě neměla lepšího kamaráda, který by tak dokonale rozuměl jejím pocitům.

Cad brečela, když se včera odpojil, jako by snad měl odstřihnout jejich kontakty navždy. Ještě k tomu objevila v rohu pokoje obrovského pavouka a nevyspala se kvůli tomu. Musí být ve střehu, kdyby na ní skočil ve spánku! Ten pavouk. Jinak na ní mají tendenci skákat akorát úchylové, co si myslí, že toho se svými 162 cm moc nezmůže. Právě naopak, tichá voda břehy mele.

Momentálně se cítím tak, jako bych nic necítila. Automatická jako stroj... Je to zvláštní pocit, kdy vám není ani smutno, ani úplně fajn. Asi bych si měla pustit další díly Simpsonových. Speciálně u dílu "Homerfobie" se vztekám nejvíc. Homerův postoj k homosexuálům mě málem odradil od sledování dalších dílů. Taky jí sere ten "Brüno". To bude prdel, naši zase budou řvát, jaký jsou buzíci odporný vykroucenci. Jak jsem toho Cohena neměla ráda, už ho přímo nesnáším. Gratuluju, nechápaví homofobové se zase budou mít čím ohánět!

Nic nic, asi vlezu na icq a budu apaticky čumět do blba. Nic jiného mi ani nezbývá. A Enemy, drž se!

Mějte se krásně, mám vás ráda :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | 21. srpna 2009 v 14:29 | Reagovat

Cady, bohužel tě moc neznám, ale co tady čtu, seš fajn člověk. S tím vetřením se mezi nás, nemáš důvod si to myslet. :-) Já osobně sem jenom ráda, že sem chodí někdo další :-)

2 Cathy Cathy | Web | 21. srpna 2009 v 15:04 | Reagovat

Ty a vetřít? Zapomeň, si skvělá holka a já se určitě brzo odhodlám ti otravovat život na icq xD..
Cady není sama, kdo Enemymu drží palce, ani není sama kdo brečel, já brečela u článku...
A Cady není není sama, možná ti ignoranti tam od vás na tebe kašlou , ale tady máš nás a my tě máme rádi:-).
Rozkošné hrnky na vdávání, měla si říct, že možná třeba na registrování?
Automatiiisch, ano, hraje mi pořád, moje oblíbená z těch nových:)
Marně hledám nějakou hezkou zrobnělinu pro Cady...Caduška? Tak se měj pěkně, nebuď smutná ani nic podobnýho, papa♥

3 BlackFish BlackFish | E-mail | 21. srpna 2009 v 18:12 | Reagovat

Vůbec jsi se nikam nevetřela, jsme rádi, že tě tu máme, zase o jednoho skvělýho člověka víc...:-) Je mi moc líto, jak se teď Enemy cítí, on si to nezaslouží trápit se...taky mu držím palce, aby všechno zase bylo dobrý...taky jsem toho názoru, že by mu nějakej čas bez internetu prospěl...No já jsem si s holkama nikdy moc nerozuměla, když už tak jsem měla jen jednu dobrou kamarádku, nebo kamaráda, ale spíš jsem takovej vlk samotář...ale každýmu se občas zasteskne, že tak nějak nemůže s těma "kamarádama" prožívat to, co ostatní, cítí se odstrčený...chjo no...Ale ty tu máš nás, my tě smutnit nenecháme...:-) Když budeš chtít, taky tě přijdu na icq otravovat, ale to záleží na tobě, ju? :-) Tak se měj co nejlíp...:-)

4 Venom Venom | Web | 21. srpna 2009 v 19:24 | Reagovat

Jako bych slyšela sebe. Taky mám v sobě chlapa, a taky mi zarvali moji... MOJI vitrínku kýčovitejma kytičkovejma hrnkama až se... fuj, to slovo říkat nebudu...

A ty ses nevetřela, my jsme někoho takovýho přesně hledali :D takže nezbývá než říct - Welcome to the black parade :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama