Such a beautiful day...

11. srpna 2009 v 18:29 | Cad |  Cady
Ahoj. Vím, že už cosi říkal Enemy, ale já se musím připojit. Díky, že jste mě tak hezky přijali. ;-) Zatím se jen tak rozkoukávám, bude to chvilku trvat, než budu lézt i na vaše blogy, ale nebojte, nenechám je bez poskrvny...

Oh, dneska je opravdu krásně. Cad vstávala kolem jedenácté. Vyhrabala se z postele, šla si pro čaj a vzít si léky. Zalezla si opět do svého útulného pokojíčku a poslouchala, jak ji rodiče pomlouvají. Mamina si musela postěžovat, že jsem včera zacákala koupelnu, že jsem k ničemu a už abych začala sama vydělávat. Oh, mají mě rádi. Taky se bavili o tom T - Mobilu. Žádají o výpis. Bude to opravdu prča, až se dozví, co jsem s tím telefonem dělala. Až doposud si mysleli, že mají slušnou dceru.

Zmizela jsem tedy k počítači a pověřila Enemyho, aby mi pomohl s Galerií. Já se tady flákám a odedře to on. Já to prostě s chlapama jinak neumím...

Nevydržela jsem u počítače dlouho, hned mě volala máti. Zrovna vařila a já jsem měla asistovat. "To se ti bude hodit, až se vdáš". To moje "nevdám se" přešla. Tatík ne. "A co jako budeš dělat? Máš kluka?" Za tuto otázku bych vraždila. Jak si naivně všichni rodiče myslí, že jejich dítě je heterosexuál... "Nemám a nechci" "A proč nechceš?" "Mám holku!" Sice jsem kecala, ale na otce šly mrákoty. Máti řekla něco v tom smyslu "Proč se nebavíš normálně?". Ale já se bavím normálně. Jen mě neláká mít za sebou nějakýho ocasa a dělat mu služku. Ať si políbí.

Celkově to byla sranda. Chystala jsem kompot a rozlila ho. Jsem šikovnost sama, stává se mi to kolikrát denně. Potřísnila jsem si před chvilkou moje červený kraťásky. Jiný odmítám nosit, nakupovat se mi nechce, co bych někam lezla v tomhle vedru... Máti mě zjebala, že jsem chtěla to vylitý utřít utěrkou. Já jako mám pocit, že utěrka je na utírání, ale třeba má moje nervózní maminka jiný názor.

Asi budu potřebovat léčení, protože přímo přede mnou prohrabává moje skříně, nadává na ten bordel, kecá něco v tom smyslu "ty snad ani nejsi holka" a "vystěhujeme tě a bude klid". Když jí řeknu, že klasický předsudky o tom, jak by se měli chovat kluci a holky odmítám a že je to moje skříň a nemá mi tam co lézt, málem dostanu přes celou hubu. Moje názory a postoje přece nikoho nezajímaj. Radši zdrhnu do patra a opět zapnu PC.

Dostala jsem hysterickej záchvat. Vzteklá na svou máti, která ze mě soustavně dělá kreténa, stěžuje si na mě příbuzenstvu, jsem se koukla do mailu a začala slzet...


Je toho ještě víc, ale myslím, že tohle stačí. Poslala mi to sestřenice, pochází z Novojičínska. Jí se záplavy vyhnuly, mojí tetě bohužel ne. Sestřenka pořád omílala, jaká je to katastrofa, že naprosto nic nemají a jaký bylo štěstí, že měli horní patro baráku, jinak by se nezachránili. Cad hysterčila asi půl hodiny, dokud nenašla odvahu to odkliknout křížkem a bylo to...

Byli jsme tam celkem nedávno, ale u tety jsme to neviděli. Je to katastrofa... Vím, jak mě vždycky sere, když tam jedeme na delší dobu, ale chtěla bych být s nimi a trochu jim pomoct. Je to šílená beznaděj...

Cad se začala nudit a potřebovala se uklidnit. Začala shánět fotky a informace. A málem jí vypadly oči a přestala dýchat. Sletěla pod stůl. Začala mít nemravný myšlenky a málem se udusila.


DĚLÁTE SI ZE MĚ SRANDU?! MYSLÍTE TO VÁŽNĚ?! DEJTE MI KYSLÍK, NEBO SE ZADUSÍM!

Jsem hysterka. Pardon. Ale tohle není možný, tomu prostě nevěřím, já... Muhehe. Jsem úchylná na jednu věc, a to jsou dlouhý nohy. (asi proto, že já jsem děsně malinká) A Bill je má pekelně dlouhý. Ani jeho bráška není k zahození. Mám chuť s nima dělat neslušný věci... Kluci, svlíknout a do postele! Oba! Kluci?! Cože?! Nenenene, humanoidi. Mimozemšťani. Oboupohlavní bytosti. Oh, Gee, dej, aby nebyli bezpohlavní! Jdu si pro hadr, setřít ty sliny z monitoru a klávesnice. Hned se vrátím.

Do hajzlu... Takhle jsem naposledy šílela z jednoho mého spolužáka. Nosí takový delší, černý vlasy, černý hadry a snad jako jedinej v naší třídě (kromě mě) poslouchá rock, punk, metal a emo. Ostatní jedou na popíku. Kam jsem se to dostala?! Ale jo, on se tam jedinej se mnou baví. Kdysi jsem se kamarádila z jeho sestřičkou, ale ta už odešla ze školy. Taky takovej tichej. Většinou zůstáváme ve třídě sami. Hhh... Párkrát jsem toho chtěla využít, ale nakonec z toho sešlo. Škoda. Hrozně mi připomíná Gerarda.

Momentík, jdu kopnout do prdele ty dělníky, co spravují koryto potoka, kterej máme tady hned za barákem. Už nám zbourali plot. Ti mamlasi na tom dělají už od června, nevím, co jim na tom tak trvá. Třepe se pode mnou židle. A DOST!

"Ale slečno, my to musíme dodělat" Jojojo, dodělat... Jak jsem předtím zalezla, slyšela jsem cosi nelichotivého o své osobě. Mají velice vybraný slovník. Jednou ráno jsem se probudila, otevřela okno první, co jsem slyšela bylo hanlivé označení pro ženské pohlavní orgány. Kopnout je málo. Přejet bagříčkem. "Vlaďko, bagříček, vyfoť si ho!"... Ehm, pardon. Jen narážka na hlášku mého učitele občanky směrem k profesorce na stavařinu.

Naše bagříčky. Focené z mého okna.

Však sranda. Dolů mě volají každých deset minut, tak je vám asi jasný, proč mi tak dlouho trvá zpracovat fotky a článek o jistém místě, kde se mi velice líbí a kudy údajně v černém kočáře projížděl démon. Od té doby tam prý rostou stromy kořeny nahoru. Je to opravdu roztomilé místečko, takové já ráda. Akorát jsem se divila, že se mnou opat (je to u kláštera) rovnou nevyběhl, když jsem tak nenápadně fotila. Ještě píše článek o .. Noo spíš takovou povídku. Jak jinak, než ohromnou prasárnu. Yaoi, pak ještě twincest a něco dalšího.

Cad je znechucena. Cad chodí na jeden méně známý chat. Je tam docela dost fajn lidí, s kterými si docela rozumí. Cítí se tam jako ve svém živlu. Otevřela jsem si vzkazy, že se mi konečně někdo ozývá. Měla jsem radost, někdo nový, konečně! Chvilku jsme kecali, pak se mě zeptal "Kolik bys chtěla za odměnu?". Nedošlo mi to. Tady v pokoji je 28 °C a jsem chcíplá vedrem. "A za co?". Oh, such a stupid question. "Za sexík, kotě". Málem jsem to nestihla na WC a poblinkala se na chodbě. Do pr... kenný ohrady. Konverzaci jsem ukončila. Stejně, jako tu na VF. Když už někoho sympatickýho najdu, je to úchyl. A co mám dělat já, samotinká, bezbranná a paranoidní?! Jsem sice prcek, ale prát se umím.

Ne, že by se Cad nechtěla tulit, už delší dobu jí chybí nějaká náruč. Vždycky měla smůlu na chlapy. A chtěla by ženskou. Jenže se bojí. Všechny na ní chtějí skočit a tváří se, jako by byla kus masa. Cad to trápí, chce být milována. Cad není stavěná jen na tělesný věci, je to citlivá duše...

Je to tak. Cad asi ve dvanácti navštěvovala psychologa. Její bývalá kamarádka jí šikanovala, dodnes se neví pravý důvod proč. Cad od té doby mlčí a izoluje se, protože se bojí. Potřebovala bych si pokecat s odborníkem. Máti hned "Ale popovídej si s náma"... Jasně, kdyby to šlo. Potřebuju objektivní názor a pomoc, ne, aby mi pak někdo nadával.

Já a kamarádky, pohnutej příběh. Hned ve školce mi jedna přebrala kamarádku. Na základce jsem měla jinou, ta ale přestoupila jinam, do jiné třídy. Pak jsem měla kamarádku, která mě ponižovala a ředitel s tím nic neudělal. Až dokud za ním nezašli kluci ze třídy. Zašlo to moc daleko. S tou další se už moc nebavím a pro jiné jsem byla nudná. Nezajímala jsem se o věci, o který bych měla. Já se prostě o klucích odmítám bavit. Nyní se bavím s tou kamarádkou, s kterou jsme se ve školce "rozešly". Mám sice ještě nějakou uzavřenější partu, ale Lenka je tu pořád se mnou. Její podpůrné SMS během dovolené mi přišly vhod. ;-)

Jen doufám, že se vrátí do pouti. Nechtěla bych tam jít sama, bojím se, že mě v tý tlačenici čapne nějakej úchyl, odvleče a znásilní. Ne, nejsem paranoidní. Jen jsem dost nesvá, když je někde moc lidí.

Cad jde někoho kopnout podruhé. Otec začal nadávat, že udělala další věc schválně. Že si píše s úchylama, ale když jemu má pustit pořad o autech, tak to schválně nefunguje. Hm, a k čemu by mi to bylo?! Vím, že se to rovnalo další zjeb a to opravdu nemám zapotřebí. x)) To víš, že jo. Ti jebu na nějaký auta. Jebu - toto slovo používám často, ale přesto mě nedávno máti sprdla, že tak hnusný slovo u mě ještě neslyšela a holky takhle nemluví. Hahááááá a teď to přišlo. Zavolejte Chocholouška, zbláznila jsem se!

Ale fakticky jsem se zbláznila. Enemy mi píše, že mu Galerie.cz zakázala přístup a odhlásila ho. Začíná panikařit. Já taky. Odejdu, než se něco staně. Chňááá... Já věděla, že to nemůže být v klidu.

Děkuji za vyslechnutí. Příště snad přibyde nějaký smysluplný článek. ;-)

Mějte se :-*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 11. srpna 2009 v 20:38 | Reagovat

Venom chápe jak se Cady cítí. Taky mi tu kdosi rve svatbu, i když je to opravdu to poslední co si přeji, heterácké ocasy posílám do temnot temnoucích a.. rodiče mi kazej život jak jen můžou že jo. Drž se Cad a nedej se.

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. srpna 2009 v 2:50 | Reagovat

ti rodiče jsou tak naivní.. nejraději by svým potomkům zařídili život sami a se vším všudy.. to je děsný.. co se týče nešikovnosti, o té mojí raději pomlčím :D och můj vztah se svým notebookem, ICQ a netem nebudu rozebírat.. stejná hrůza bez toho, jako když mi dojde Zero cola :D
*****
jestli máš bordel ve skříni, tak co tak tedy mám já? zkázu? :-D nejspíš jo :D výrok: "ty snad ani nejsi holka" slýchám denně skoro od všech :-D nééé já jsem hermafrodit :-D
*****
Gerarda nekomentuju.. jen.. mlčím :-D co bychom si bez něj počali, že? :-) školní vztahy.. to je doufám už u mě uzavřená kapitola.. už nechci.. nikdy.. hrůza.. jej ti dělníci jsou milí.. mě stačí můj despotickej strejc! chce abych už v sedm ráno byla venku, že budeme kopat brambory.. "jdi spát brzo.." "jojo.." xDD a oni jsou tři hodiny xDD
*****
"jebu..kurva" slova na mém každodenním slovníku.. použila jsem je i u ústních závěrečných zkoušek xDDD všichni měli radost velikou :D teda.. ale je moc dobře, že je Lenka furt s tebou.. každej potřebuje někoho, o koho se může opřít v každý situaci.. :-)
*****
otce ode mě pozdravuj.. nesnášim takový magory, jednoho mám v baráku :D teda.. já končím.. moc kecám.. tak se tu měj :-) a nezlobte děti, Gerard vás vidí :-)

3 Cathy Cathy | Web | 12. srpna 2009 v 15:04 | Reagovat

Tak za větu "Máš kluka?" bych rozbíjela huby xD. Ale svatbu, mhhmmm ti rodiče si myslí, že když oni do toho práskli ve 20, tak že děti půjdou v jejich stopách asi..
A ty dělníky, ty bych posílala hodně, ale hodně daleko do temnot, fakt, že jo...hovno dělaj, polovinu dne prochlastaj a nebo prosvačej xD
Ty povodně jsou strašný a to mi stačí jenom záběry z televize a hned bych něco posílala, nebo tam rovnou jela nějak pomoct...
Tak nic, rozdrť dělníky a měj se:)

4 BlackFish BlackFish | E-mail | 16. srpna 2009 v 14:12 | Reagovat

Jojo rodiče, taky zbožňuju, když mi někdo říká, jak a co mám dělat a když k tomu řekne svůj názor hned je drzej...svoboda slova nadevše....Jojo, jak říká Cathuška, za větu "Máš kluka?" bych taky vraždila, ono je přece tak jednoduchý si někoho normálního jen tak vycucat z prstu...No co se týče vaření, tak to mě baví, ale jakmile mi někdo stojí za zadkem a radí mi..."A dej tam taky petrželku..." Nebo..."Máš to dobrý, povedlo se ti to...ale nemá to rozvinutou chuť..." Uaaa, tak to bych někoho praštila, většinou svýho tatínka, to on je většinou ten rýpálek...asi se mu na to vaření jednoho krásnýho dne vy...vykašlu a bude mít po ptákách pardon po knedlíkách...:-D No každopádně to pro mě byl velice zajímavý a poučný článek a taaak dlouhý, paráda....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama