Welcome

10. srpna 2009 v 11:42 | Cady & Enemy |  Střípky
Zdrawíčko... Snad jsme na nic nezapomněli a můžeme se do toho pustit. Snad pochopíte, proč tohle všechno, o co se vlastně snažíme, kdo jsme a co děláme. Vím, že někomu to není třeba vysvětlovat, ty dané osoby dostaly odkaz a s "Nepřítelem" se vlastně už znají, takže nejspíš ani nebude problém...
Založit tenhle blog byl vlastně momentální nápad. Začalo to tím, že jsme si oba stěžovali. Jeden z nás má svůj osobní blog, stará se o něj, ale už nechce být anonymní. Ten druhý (druhá) už několik osobních blogů měl a nedopadlo to moc dobře - ani jeden se neudržel. Doufejme, že společnými silami utáhneme aspoň tenhle.

Rozšířili jsme to tady, co se týče obsahu, jak se jen dá. Tajemno, tvorba, hudba a spousta dalšího. Pokud se vám tady bude líbit, budeme jen rádi. ;-) Občas si tu někdo z nás vylije dušičku, ale podle toho, co znám z vlastní zkušenosti, vy máte rádi životní příběhy, vám to vadit nejspíš nebude. :-) Nebude to nic typu "Milý deníčku", prostě jen to, na co jste si už od jisté osoby snad zvykli. Agresivní masochistické zpovědi forever!

Chceme s tímhle blogem zajít někam dál, prezentovat se, proto byl asi založen. Pomůžeme si navzájem. Jistá osoba vystoupí z anonymity, druhá bude dokopána k tvůrčí činnosti, kde bohužel už trošku zakrněla, ale nikdy není pozdě. :-)

Blog se několikrát přesunul, byl problém s adresou. Původní nápad "Mirage" (neboli "přízrak") už bylo zabráno. Další adresa byla zrušena - kdyby se někdo nerýpal v medicínském významu toho slova, které neuvedu, tak by možná pořád ještě existoval a my bysme si utrhli akorát tak ostudu.

Název tohohle blogu je nakonec Son de Bas (doufejme, že je to gramaticky správně) a je z francouzštiny. Znamená cosi jako "Zvuk ticha". Dá se nazvat taky "hlasem" nebo "ozvěnou". Hned na začátku jsme se dohodli, že to musí být něco originálního, takže jsme rovnou vyloučili angličtinu a němčinu. ;-)

Chtělo to taky originální design, ale po několika hodinách hádek a tvoření grafiky jsme se nakonec shodli na tomhle. Sice nic moc originálního, ale v jednoduchosti je krása. (samoschvála smrdí, ale kdo jiný vás pochválí líp, než vy sami? O:-)) A ještě jedna věc... Už v životě nechci tvořit rozcestníky, ani mě nehne!

Jinak - byli jsme nakaženi. Jak bylo uvedeno v jednom našem starém, ale společném profilu...

Nakažení jízlivostí, sarkasmem a černým humorem. Žijeme si v našich temných koutech, kde nikoho nepotřebujeme. Tvoříme si jen tiše sami pro sebe. Velký Gerard nás ochrání. Spadli jsme do tzv. Ryuzakismu (jo, magoříme), svatý Billoslav je též stále s námi a pozoruje nás. Jsme celkem neškodní psychopati, ale v nejhorším případě neváháme použít náš "Zápisníček smrti". Jinak máme rádi všechny, kteří mají rádi nás.

Je to sice blbost, ale lepší definici bychom těžko našli.

Pokud se ptáte - osobní blog "Nepřítele" bude stále v provozu, jen je možné, že se bude víc angažovat tady. :-)

Co říct na konec... Snad jen...

HOPE U LIKE IT :-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 10. srpna 2009 v 12:27 | Reagovat

Nevím teda, jestli jsem ten odkaz přímo dostala, ale ráda prolízám icq statusy no xD.
Jak sem říkala, máte to tady moc pěkný.  Budu se těšit na povídky, obrázky a všechno co stvoříte, ať se vám tady daří:-)

2 Venom Venom | Web | 10. srpna 2009 v 13:36 | Reagovat

Ryuzakismus :-D hlásím se též k tomuto náboženství... jdu obětovat něco sladkého xD Gerard a Billoslav nás opatruj xD ten design je prostě... nádhernej. Taaak, a teď tu budu pečená a vařená, nemůžu se dočkat vaší tvorby dušičky temné zpřízněné :-)

3 caly caly | Web | 10. srpna 2009 v 13:58 | Reagovat

wow, vypadá to tu moc dobře! desing musel dát jistě práce až až...ani nechci domyslet...:-P

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 10. srpna 2009 v 19:23 | Reagovat

úžasnej článek, úžasnej dess.. prostě super.. ;-) jinak odstavec psán kurzívou mě naprosto vystihl.. hh.. ať žijou psychopati!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama