Comeback

12. září 2009 v 12:59 | Enemy |  Enemy
Ahojka, hvězdičky. Po dlouhý době vás zase stíhám, nevím, zda budete mít radost, ale já... Mě nic jinýho nezbývá, hrozně mi to psaní chybělo. ;-) Takže tady jen tak ve stručnosti. Na mým osobním blogu se snad dozvíte něco dalšího.Tákže... Prosáklo to ven a moc lidem jsem to nechtěl říkat. Bylo toho hodně, hlavně doma, a útěk do virtuálního světa, kde mi bylo opravdu vždycky fajn, mě spíš dorazil. Takže jsem odjel na takový pěkný místečko, nechal se trošku izolovat a snad jsem si dostatečně odpočinul. I jsem přibral... A hodně. Co ty léky se mnou dělají, to je hrůza... Ještě začnu mít kromě slyšin i vidiny.

Vložil bych vám sem slovníček, kterej na mě vypadl, když jsem si četl různý ty lejstra, ale myslím, že maniodepresivní a paranoidní stavy, záchvaty paniky a spousta dalších roztomilostí není nic zajímavýho.

Když už o mě říkají, že jsem paranoik, měli by vědět, že se zabývám i duchařinou, nebo astrálními jevy. Prostě nikdy nejsem sám! Sakra... A oni si myslí, že jsem ještě větší magor, než na jakýho vypadám. Pitomci, taky všechno vysvětlujou jen těma svýma tabulkama...

Když už mluvím o té paranoie... Mám pocit, že se tady něco děje. Ale fakt, něco se tu děje. Ne že ne, já to cítím. Nevím, tohle asi bude spíš intuice než paranoia... Tu ženskou část mého mozku se jim vymýt nepodařilo. Pokud se fakt něco děje, tak to koukejte vybalit, jinak se neznám.

Ono to je celkem paráda. Jste narvaný lékama, celej den spíte, jíte a přibíráte. To samý mě čeká doma, ale já to zřejmě nezvládnu. Jsem zvyklej na to žít v pohybu, neustále něco dělat, pracovat, chodit do školy a tohle mě snad zabije... Ale jo, pár hodin relaxace neuškodí, než do toho zase spadnu.

Vy ani nevíte, jak moc jste mi chyběli... Hrozně moc... Děkuju za ten včerejšek... Asi 8 otevřených konverzací... To už tady dlouho nebylo. :-) Zase se cítím krásně mezi svými. :-)

Hehe... Jinak dál...

Pohádali jsme se s bráškou, jistý je, že já za ním nepolezu. Promiňte, ale pokud si na vás sourozenec dělá tak šílený nároky, že nesmíte navazovat žádný vztahy a musíte zbožňovat jen jeho... Kdyby mi to bráška řekl normálně, ne, on mi musí nadávat. A bráší, i kdybys mi to řekl úplně normálně, já bych stejně udělal, co bych chtěl já... Mám to pod kontrolou, ale bráška si myslí něco jinýho... Po kom je tak paličatej a umíněnej? Ooops, mlčím... Jen doufám, že se to co nejdřív vyjasní.

Ono se to totiž netýká mýho kluka, to on ještě překousne. Říkal jsem, navazování nových vztahů. S tím daným člověkem si hodně rozumím a rozhodně se nebude dít to, jak můj bráška říká... Bráší, nadávej si do kurev někomu jinýmu!

Když už jsme u těch vztahů... Jeden přízrak z minulosti tvrdí, že mě stále miluje a že se mě nevzdá jen tak. Ta holka je jak smrt, bere všechno. Jasně, vezmu jí zpátky a zase si nechám nadávat, ponižovat se a akorát všechny její manýry odseru já. Tak to teda ne! Psal jsem všude trapný vyznání, omlouval jsem se jak kretén, i když po mě ječela ona a byl jsem úplně někde... v temným tělním otvoru. Zase tak blbej, abych byl ochotnej pokračovat, nejsem.Jo, přesně tohle mi to připomíná... Ten překlad mi sice přijde trošku divnej, ale myslím, že postačí...

Ale co bych si drásal nervy, mám něco mnohem lepšího...

Mě stačí můj miláček... Řeknu vám, že včera mě dojal až k slzám. Nesmí vědět, že to vím, mělo to být pro mě překvapení, ale... Já ho snad samou láskou umačkám a oslintám... Brouček... Fakt, budu se držet už jen jeho, dál mi to za to nestojí. I když se toho stalo hodně, je pořád můj. A já ho nedám nikomu. Nenene...

Taky co se týká malý... Nemám jí tady, ale moc jí chci zase vidět. Udělám pro to cokoliv, cokoliv, co se jen dá... Ten náš špunt je prostě štěstí celý rodiny a mít jí tady, tak se zblázním znova... Štěstím... Pamatuju si jí jako krásný miminko a už nám z toho roste okouzlující slečna. :-)

A... Moje maminka mě překvapila. Byla za mnou na návštěvě asi pětkrát a pokaždý mi nabízela, že se o malou postará, než se dám úplně dohromady. Není to od ní hezký? Na to, že mě nemůže vystát, se hodně přemáhá. A taky má prý novinku... Podle její postavy a záhadnýho úsměvu soudím, že... OmfGee...
Já a... Ve dvaceti znovu bráška? Šmarja... Já věděl, že maminka bude chtít se svým druhým manželem dítě, ale nečekal jsem, že to půjde takhle samo... Mám se na co těšit.

Asi se mě lidi rozhodli šokovat. Okay, klip k Automatisch je krásnej. Ukázky z alba moc elektronický, ale co, já takový rád. Ale ty podpatky... To už mě rozsekalo úplně...No jo, hele, mě už nic nepřekvapí a směju se jak kretén... Jako bych se někdy smál jinak...

Zlatka, smazaly se mi dva odstavce, takže když budu psát opravdu příšerný s*ačky, budete vědět proč...

Chtěl jsem ještě říct, že jsem to přehodnotil - všechno. Sám sebe i ty vztahy a nejradši bych si někdy nakopal. Budu muset udělat tlustou čáru za bolestivou minulostí a neříkám, že to nebude bolet, jen... To chce konečně řešení. Vytrestal jsem se hodně, vytrestal jsem sám sebe a znova už do toho spadnout nechci, prostě ani náhodou ne.

Nenechám na sebe tlačit a ani sebou zametat jako doposud. Všechno má svoje meze, takže pokud se pokusí někdo dorážet a bude si myslet, že u mě mu to projde, je na hodně velikým omylu.

Ještě takový malilinkatý upozornění... Na profilu mám, jak jistě víte, napsáno, že jsem bisexuál. Taky je to pravda, ale z mých dosavadních zkušeností s některými dívčinami... Řeknu vám to takhle - čím dál víc mě to táhne ke klukům. S holkama ani s nikým jiným bych si už neměl začínat, i kdybych z nich byl úplně na větvi. Jednoho krásnýho dne uvidíte na mým profilu krásnou fialovou postavičku s nápisem : Homosexuál. Holky se mi pořád líbí, ale nějak se mi to čím dál víc vzdaluje... Asi takhle nějak jsem to myslel...

No, mám v tom bordel, pořádnej, abych pravdu řekl...


Krátké srozumění. Chápeme se dobře?

Takže... To by stačilo. Na tom mým pekelným blogu možná ještě něco napíšu a pak uvidíme, co s tím blogískem udělám... Myslím, že bych se mohl i stěhovat...

Nic nic, já se jdu zabývat něčím užitečným a mizím. Třeba se koukat na DN, případně Plastickou chirurgii.

Mějte se, čau čau :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 JOJO JOJO | Web | 12. září 2009 v 13:01 | Reagovat
2 Kačka  ♥ Teya Kačka ♥ Teya | Web | 12. září 2009 v 13:05 | Reagovat

Máš krásný blog i desing koukni se i na náš blog !! ♥

3 Djinny_ Djinny_ | Web | 12. září 2009 v 13:05 | Reagovat

good blog

4 Ruby Ruby | Web | 12. září 2009 v 13:06 | Reagovat

Krásný blog a ty se podívej na můj a napiš mi tam!

5 Enemy Enemy | Web | 12. září 2009 v 13:25 | Reagovat

Odkaz, kam cpát reklamy, je tady asi jen tak pro prču... Tam si jich můžete strkat, kolik jen chcete! Nevidíte ho snad? Mein Gee...

6 Cathy Cathy | Web | 12. září 2009 v 13:42 | Reagovat

Tak se mi to hezky smazalo, tak si to zopakujeme ještě jednou no xD.
Ty čtyři první komenty nekomentuju, co se zabývat debilama.
Všichni sme rádi, že už si se s nám vrátil, hezky odpočatej, o nějaký kilo těžší, tak doufám, že to tak vydrží co nejdýl.
Brášínek se určitě brzo uklidní a přijde se tulit, on to nevydrží:o).
A s tou malou je mi to pořád líto, snad vám ji co nejdřív vrátí, když se má u vás tak hezky..
A jako hezký, žádnej bi, hezky si nech kluky, nejlíp toho svýho a budeš mít klid, že.
Billovy podpatky jsou vskutku...zajímavý, už tak je vysokej jak kráva a ještě toto, no holt když se mu to líbí...
No nic, tak hezky odpočívej a měj se fajn, pa:-)

7 BlackFish BlackFish | 12. září 2009 v 15:17 | Reagovat

To je vážně zajímavý, jenom co napíšeš článek, nalepí se pod něj 4 reklamy. Jak ty to děláš, že tyhle tak přitahuješ? V tom budou čáry...:-D Jsem moc ráda, že už jsi zase doma. Věřím, že jsi si trochu odpočinul a měl čas  zase jednou i na  sebe.:-) Bráška je bráška. Je to takovej malej vzteklounek, ale nesmíš se divit, že se o tebe bojí, když sám víš nejlíp, co se kolem tebe občas motá za individua...:-) To je od maminky hezký, že ti tak najednou chtěla pomoct...čím to bude, že jí po takové době něco došlo...že by hormony? Jo, to bude tím...může za to tvůj budoucí bráška, nebo sestřička...:-) Jenom hezky odpočívej dokud můžeš, škola ani práce ti neutečou. Až se zase zařadíš do toho shonu zpátky, už si zase neodpočineš, známe tě, že? :-) Takže odpočívej, to je rozkaz.:-) Ano, Bill a jeho podpatky, to už je vážně moc, člověk aby trnul s čím přijde příště, protože on se očividně nezastaví před ničím...:-D Ale zrovna podpatky, to nechápu, že by měl pocit, že je malej?:-D Šmarja, teď kdyby si stoupla po jeho boku, tak mu budu snad po pás...:-D Tak se měj co nejlíp, hezky si užívej odpočinku, hezkej víkend a neboj, určitě se to s brášínkem brzo vyřeší, nejlepší je stejnak pak to usmiřování, ne? Jojo, už raději mlčím, tak se měj hezky, papa :-)

8 Venom Venom | Web | 12. září 2009 v 22:41 | Reagovat

Aj, Venom si nebyl jistý jestli to stihne okomentovat ale musí xD tak ještě jednou... vítej nám zpátky :-) a co ještě dodat? Hele, škola, práce a povinnosti ti neutečou. Co by za to jiní dali kdyby mohli mít klid. Asi jsem taky na nejlepší cestě na ono jak ty říkáš - místečko.

No ale to je nám nadělení. Ty nám tepláš... normálně xD ale to nic. Kluci mě taky stáli spoustu nervů a zjišťuju, že mě to začíná táhnout k holkám. Takže tu máme globální oteplování. K tomu nám pomáhej Gerard kurvaAmen... měj se pěkně páčko :-D

9 Safi Safi | 13. září 2009 v 12:21 | Reagovat

no, zopakovala bych jenom to, co ostatní už řekli. :-) Hlavně že si opočatej a je ti líp. Já sama za sebe sem taky hrozně moc a moc ráda že si zpátky.. chyběl si nám tu! No, zajímalo by mě, jestli sem tu vážně jedinej heterák :-D Ale což, nevadí :D Mimochodem, do teď umírám smíchy po včerejší konverzaci xD juj.. tak pa bráško, skvělý že si tu ;-)    

10 Safi Safi | 13. září 2009 v 12:23 | Reagovat

***odpočatej.. koukám, asi to nebude mnou, ale že se mi sere kláveska..

11 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 14. září 2009 v 14:38 | Reagovat

ou.. ty reklamy bych nakopalaaaaaa :-/
*****
uff.. jsem moc ráda, že jsi zpátky.. je moc dobře, že jsi přibral.. jů.. moje léky mi při prvním užití přivodily roztomilý halucinace a slyšiny.. ale bohužel už to není jako LSD.. :D a ty nejsi sám.. a nejsi jedinej, kdo to ví.. :-) musí se to mezi tebou a bráškou urovnat.. víš přeci, jak to je.. :-(
*****
ou.. Bibi je vážně ukázkový heterák :-D jen co je pravda.. ano ano ten twincest dělá divy.. :-D a co se týče tvé orientace.. tohle by pro tebe opravdu bylo nejlepší.. :-) určitě se ti vše jednoho dne vyjasní a nebudeš se muset trápit, k jakému pohlaví tě to táhne víc.. :-) moc ti to přeju.. zasloužíš si štěstí.. tak já mizím.. všimla jsem si, že včera jsem tenhle cmnt nedopsala a tudíž ani neodeslala.. já se sobě nedivím.. po té naší konverzaci.. :-) uff.. tak končím.. měj se co nejlépe, zlatíčko ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama