Demence se šíří nadsvětelnou rychlostí

15. září 2009 v 11:50 | Cady alias Ghost & Enemy |  Střípky
Ahojky, zlata. Cady se svíjela posledních pár dní v bolestech a říkala si, že chce být radši chlap, případně feministka. Skrčila se tady do kouta, snažila se uklidnit a brouzdala po gay fórech. Pak našla jeden odkázek, kterej se dost často opakoval a Cady se ještě více přitížilo. A začíná mít opět sadistické sklony.


Tento odkaz jsem našla na několika gay fórech. Je poměrně rozšířený. Ale poprvé jsem ho našla tady.

A já jsem se s jedním klukem hádala, že feminismus není nemocí šílených krav. Asi jsem se spletla. Má pravdu ten chlapec!


Když se tak podívám na tu fotku, připadá mi, že ti dva chlápci vypadají velice sympaticky a spokojeně. Ani to nemusí být fotomontáž a ani mi nepřipadá, že by do focení šli nedobrovolně. A postižení mi už vůbec nepřipadají. Proč by měli? Jen normální, zamilovaný pár, který se nechá vyfotit. Heterákům byste taky platili, aby vypadali na fotce spokojeně?

Jojo, hned několik věcí :

- hned na začátku - homosexualita jako taková je jedním z projevů lidské sexuality. Není to psychiatrická diagnóza, tudíž jí nelze označit za nemoc. Neškodí svému okolí, jednání dvou dospělých lidí, kteří se mají rádi, nikoho nepoškozuje.

- úchylka je patologický stav, kdy jedinec nemá žádnou náklonnost k věci, která ho uspokojuje. Pouze ho uspokojí a nazdar. Homosexuál dost často svého partnera miluje.

- žloutenka - zánět jater (hepatitida) - nemoc virového původu, kterou se lze nakazit. Dá se ale vyléčit.

- AIDS - syndrom získaného selhání imunity, též způsobem virem. Virem HIV. Nemoc je smrtelná a nevyléčitelná.

- homosexualitu nelze srovnávat s nemocí. A už vůbec ne takového charakteru. Homosexualitou se nakazit nedá, je zakódována v mozku jako jednou z variant sociálního, nepatologického chování.

- homosexualita je vrozenou záležitostí, kterou si člověk uvědomí v dětství, nebo pubertě. Jedná se o sexuální preferenci, která nikomu nedokáže uškodit, natož ho zabít.

- mě na tom letáku nic nepohoršuje. Měla bych se pozastavovat nad fotkou heterosexuálního páru? Takový chudinky malinký, nemocný, vždyť se na to podívejte... Chlap a ženská, no fuj. Snad se někdo nad těmito nemocnými jedinci slituje a koupí si nějaké to zboží. Vyzní to hodně stupidně, ale je to tak.


- pokud se nemůžete dívat na postižené, protože se vám to hnusí, mě se dělá špatně z vás. A pokud se vám hnusí postižení, vůbec se vám nemusí hnusit homosexuálové. Postižení totiž nejsou.

- pochybuju, že by ten obchodní řetězec lákal na postižené lidi, že by se lidi slitovali nad homosexuály. Takhle to rozhodně nemysleli. Nikdo vás nenutí se na to koukat, nikdo vám ty oči neotvírá, abyste se dívali. A Hornbach rozhodně nevytrhne, když přijde o pár zákazníků s IQ vymačkanýho citronu. Pardon. IQ půlky vymačkanýho citronu, která si myslí, že sežrala moudrost světa a že bojují za rovnoprávnost. Spíš za nesvéprávnost a pokojíček s mřížema! Tam si ty svoje krávoviny můžou vykřikovat do aleluja!

- nevím, proč by se nad tím měla pozastavovat média jako nad něčím špatným. Co ten řetězec vlastně udělal špatně a proč by nad tím někdo měl dělat humbuk? Každý zdravě uvažující člověk ví, že pokud někde uvidí fotku dvou homosexuálů, nejedná se o nic horšího než o dva heterosexuály. Taky si nemyslím, že když někde umístím fotku dvou heteráků, hned to znamená, že je zneužívám jako postižené. Pokud má vedení toho řetězce a šéfové médií třeba jen trošku zdravýho rozumu, pošlou ty ženský do kelu.

Já z toho příspěvku vidím akorát nenávist, nevědomost, kreténismus... Nebo... Není celej ten článek jen VTIP?

Tohle je jen další věc, která mě utvrzuje v tom, že většina heterosexuálů jsou pokrytci, nemají o tématu ani páru a snaží se všem za každou cenu vnutit svůj názor. Cítí se být lepší. Jsme ale všichni lidi a nikdy nezáleží na orientaci, ale na charakteru člověka...

Pochybuju. O duševním zdraví těch ženských a taky o tom, že mají rádi někoho jiného, než jen samy sebe. Sobectví, pokrytectví a hnus. Homosexualita = láska a podle nich - homosexualita = postižení. Pokud je podle vás láska postižení, pak jste tady zralé na psychiatra akorát vy.

Neříkám tady nic heterofobního, jen říkám to, co vidím. Jak je tohle vůbec možný ještě v dnešní době? Cady sere na feminismus a jde někoho odkráglovat! Pokud je tohle opravdu jen vtip, tak je pěkně blbej! A jestli je to myšlený vážně, tak asi budu plakat...


Musím si spravit chuť nějakým roztomilým yaoi. Heteráků mám dneska plný brejle.

Mějte se, papa
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 15. září 2009 v 12:08 | Reagovat

Souhlas. Já proti feministkám nic nemám, ale snad si všechny nemůžou myslet takové píčoviny. Hrůza... až jednou budu mít svůj podnik (hahahaha) budu mít na všech letáčkách a bilboardech homosexuály. Tak! xD

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 15. září 2009 v 14:28 | Reagovat

naprosto s tím souhlasím.. a já podporuju všechny orientace.. je to přeci jen láska!!

3 BlackFish BlackFish | 15. září 2009 v 21:56 | Reagovat

Jojo souhlasím s tebou. Myslím si, že jsem v rámci možností tolerantní, nedělá mi problém přijmout názor ostatních, i když se zrovna neshoduje s tím mým, ale i to má svoje meze. Nesmí mi to někdo pořád předsouvat, že právě ten jeho názor je ten jediný správný. S takovým netolerantním blbečkem si nemám co říct, zbytečný rozčilování. Ať si škubne. :-)

4 Monica Monica | 27. září 2009 v 0:14 | Reagovat

xD Obvykle by mě asi taky vytáčely některý názory na tý doskuzi, ale když jsem viděla avatary těch feministek, bylo veškerý rozčilení pryč :D Vlastně je i tak trochu chápu, ty to musely mít v životě těžší, než kdejakej homosexuál xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama