Dotazník pro heterosexuály

20. září 2009 v 13:05 | Cady & Enemy |  Střípky
Ahojky. Tak tohle mě mega pobavilo. :-D Našla jsem to na jedné diskuzi o homofobii, kde padaly samý klasický argumenty o úchylkách, nenormálnosti, naučenosti nebo psychických nemocech - samozřejmě u homosexuálů. Autor toho příspěvku níže se podepsal jako Honza. Musím říct, že je to paráda, dlouho jsem se takhle nenasmála. ;-) A jsem zvědavá, kolik heterosexuálů tohle vyplní. :-D Jo, a pak mi někdo můžete říkat o heterofobii...Že bychom to okomentovali? :-)


1.Co podle Vás způsobilo Vaši heterosexualitu?

(že by nějaké trauma, znásilnění nebo snad to, že jste vyrostli v heterosexuálním páru? ale ne, já proti nim nic nemám, jen nechci, aby to někdo považoval za normální, i když vím, že za to ty chudinky nemůžou. je to přece úchylka jako každá jiná.)


2. Je možné, že se přitom jedná jen o určitou fázi, kterou někdy v budoucnu překonáte?

(možná je heterosexuální fáze jen přechodná, nebojte, ono vás to přejde, až poznáte dostatečně přitažlivou osobu stejného pohlaví)


3. Je možné, že je Vaše heterosexualita způsobena neurotickým strachem z ostatních lidí stejného pohlaví?

(možný to je, ale strachu zvláště tohoto typu je třeba se zbavovat postupně)


4. Jestliže jste nikdy nespali s osobou stejného pohlaví, je možné, že vše, co Vám schází, je dobrý homosexuální partner?

(ono - kdyby si gay našel pořádnou ženskou, zájem o chlapy ho přejde. nesnáším tohle. ano, drazí heteráci, pátrejte lépe, dokud nenajdete sami sebe. v takových smíšených vztazích vám přece nemůže být dobře! není to přirozený! vztah přece potřebuje být naplněn a takhle naplněn být nemůže!)


5. Komu všemu jste řekli o svých heterosexuálních sklonech? Jak na to zareagovali?

(coming out heterosexuálů by mě taky zajímal... co při tom asi prožívají, jak reaguje jejich okolí, mají pak nějaké psychické problémy?)


6. Proč mají heterosexuálové neustále tendenci přesvědčovat ostatní o správnosti svého životního stylu?

(to bych taky ráda věděla)


7.Proč pořád dáváte najevo svoji heterosexualitu? Nemůžete být prostě sami sebou a přitom o tom nemluvit?

(jo, komu to pořád cpete? v soukromí si dělejte, co chcete, jen to proGerarda neprovozujte na veřejnosti! kdo se na to má koukat!)


8. Chcete, aby Vaše děti byly heterosexuální, když vezmete v úvahu problémy, které je čekají?

(dokážete si představit to dítě, jakej bude chudáček, až se to o něm ostatní dozví? jak mu děti budou ubližovat kvůli něčemu, za co ten prcek nemůže?)


9. Neúměrně vysoký podíl odsouzených za pohlavní zneužití je heterosexuálních. Myslíte si, že je bezpečné vystavovat Vaše děti působení heterosexuálních učitelů?

(myslím si, že určitě ne... jak by to vypadalo, kdyby je učili heterosexuálové? co by z těch dětí pak vyrostlo?)


10. I přes veškerou společenskou podporu, které se dostává manželství, roste stále míra rozvodovosti. Proč existuje tak málo stabilních heterosexuálních partnerství?

(heh... a ty jejich klasický kecy o rozvodovosti homo vztahů. rozvodů homosexuálních partnerství je podstatně méně a je tam ještě jedna výhoda - netahají do toho děti)


11. Proč heterosexuálům tolik záleží na sexu?

(protože myslí tím, co mají mezi nohama)


12. Můžete se stát vyspělou vyrovnanou osobností, pokud se výhradně omezíte na heterosexualitu a nerozvinete a neprožijete přitom svůj přirozený zdravý život.

(pokud chcete, můžete nastoupit léčbu, budete se pak cítit jistě mnohem lépe, než kdybyste žili v nenaplněném svazku)


Jo, snad si tohle některý "normální a zdraví" jedinci uvědomí, jakej tlak působí na menšinu a jak se asi musí gayové a lesbičky cítit. Kdo nepochopil moje a Enemkovo ironický a jedovatý komentáře, je to jeho smůla.

Řekněme, že tohle se rozhodně nevztahuje na všechny heterosexuály. Jen na ty, kteří to všem cpou a melou o tom, o čem ví úplně h....! Je spousta heterosexuálů, který mám opravdu ráda, ty totiž myslí mozkem a ne pohlavím.

Tak zatím se mějte :-) Papuš
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | Web | 20. září 2009 v 18:25 | Reagovat

Ahoj Enemy. :) Jasně, že se pamatuju. Díky, že se o mně takhle zajímáš. Jak se daří?

2 Venom Venom | Web | 20. září 2009 v 22:03 | Reagovat

Venom říká jen LOL xDDD a já jsem velkej úchyl z Prahy a mám tam tři domy a... veřejný... ježiš co to kecám? Zbláznila jsem se z heteráků nebo práce?

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 20. září 2009 v 23:33 | Reagovat

ANO ANO ANO!!!! souhlasím se všemi body zde uvedenými :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama