Happy, but not for long...

21. září 2009 v 14:10 | Cady |  Cady
Ahojda. Tak se zase vidíme, paráda, ne? Ehm, no jak pro koho... Našla jsem si trochu času a nyní můj a Enemkovo společný blog zanesu dalším svým cintem. Máte radost, že? No bezva, tak se posuneme dál.No jo, není toho tolik, jak se mi na první pohled zdálo, takže hezky zase dál. Než i tohle málo zapomenu.

V onu sobotu, kdy bylo výročí školy, jsem se chtěla hodit marod. Chtěla jsem to nahrát na strašně nesnesitelný bolesti krční páteře a zádovýho svalstva, jsem k tomu náchylná, takže jsem myslela, že to pomůže. Maminka začala žvatlat cosi o tom, že si nemám vymýšlet a jít k lékaři. Považte, v sobotu k lékaři a ještě k tomu u nás ve městě. A na pohotovost jsem s tím jezdit pochopitelně nechtěla.

Začaly kecy typu "co ses na tu školu vůbec dávala, když tam nechceš být?", "já jsem ti říkala, že se máš jít vyučit, na střední školu nemáš", "kdyby seš šla vyučit, už budeš pracovat, taková Markéta je už určitě vyučená a pracuje"... Srážení mého ega vždycky končí tím, že odpochoduju do pokoje, třísknu dveřma a oni ať se třeba poserou, že jo. Poslouchala jsem to ještě hodně dlouho, dokud neztichly, ale být tam s nima, někdo dostane po čuni a bude ho to hodně bolet.

Tohle mě vždycky nejvíc mrzí... Tohle je skoro vždycky, když se mi nechce na školní akce. Pokaždý poslouchám, jakej jsem lempl, flákač a nemám na to. Nikdo mě nikdy nepovzbudil, já se v tom plácala sama. Pořád mi říkají, kolik nových věcí mi kupují, tak abych držela hubu a učila se, abych si to nějak odpracovala. Proboha, přece jsem na průmyslovce a nemůžu na to srát! No, ono se stane hodně, když s nima nejdu na nějakou akci typu volejbal, ostatní míčové hry, volejbal, atletika a ještě jsem zapomněla volejbal. Já jim tam stejně budu hov... platná, tak co bych tam lezla, že jo.

Jak jsem psala teď o tý Markétě, tak přirovnání k ní mě docela urazilo. Kdysi jsem s ní hrozně kamarádila, ale problém byl nejspíš někde v tom, že byla malinko... Natvrdlá? Srovnávejte mě s holkou, která si snad dodnes myslí, že Morava je někde u moře a platí se tam eurama. Gerarde, ty si ze mě už děláš kozy!

Nakonec mě tam mamina dostrkala. Čokoládu, kterou mi dala jako úplatek, jsem provokativně nechala ležet na svým stolku, aby viděla, že já o tohle prostě nestojím. Tatík mě sbalil a jeli jsme. Já přiznávám, že jsem v autě dost držkovala, ale on se na mě nasral, auto otočil a odvezl mě zpátky domů. Mamina na větvi. V tý chvíli jsem si říkala, že není většího debila, než je můj otec. Můj plán, že ve škole teda budu trpět celej den a vrátím se zbídačená a našim to bude hrozně líto, kam mě to šoupli, nevyšel. Odskákala jsem to já.

Jsem nevděčnej hajzl, spratek, dělám jen naschvály, jsem zdechlá, blbá a kdesi cosi. Mami je dost paranoidní, má pocit, že cokoliv udělám, je jí naschvál a neposlouchala mě, co jsem jí říkala. Jsou věci, který si člověk neuvědomuje, viz tenhle případ. Nakonec jsem se omluvila, ale měla jsem z toho docela blbej pocit...

Mamka říkala, že jsme s tatíkem úplně stejní jako babi (tátova mamka) a její druh. Babička je po smrti, ale prý dávala mamce pořádně zahulit. Byla pitomá, všechno překroutila, obrátila proti mamce... Jako bonus - její druh, který nám dodnes nedá pokoj, s nima žil v jednom domě ještě za života mýho skutečnýho dědečka. Všichni žili pod jednou střechou, o tetu a tátu se starala jejich babička, děda měl přístřešek někde u baráku a babi si užívala s tím... ehm, ehm. Ten nám dodneška dělá naschvály, pomlouval mojí máti a vinil jí z babiččíny smrti. Oba dva takový nechci říct co.

A jak se asi teď můžu cítit, když mě srovnává s něčím takovým? Víte, jak mě to v tu chvíli mrzelo? Copak já můžu za to, že ten kretén to prostě otočil a jel zpátky domů? Já v týhle rodině nemám v podstatě co dělat...

Nějak to na mě spadlo a... Mám pocit, že jsem tady opravdu špatně. Mám mamku ráda, moc jí mám ráda, ale ona mi prostě nevěří, asi to neumím dost dobře projevovat. Je znechucená z toho, co se jí stalo, když se sem přistěhovala a... Já jsem taky dělala hodně věcí, který jí lezou na nervy, ale... Nikdy to nebylo myšlený zle. Já jí nechci ubližovat, ale dělám to. Připadám si opravdu zbytečná... Ječela jsem, že když vypadnu, nebudu jim chybět. A hned na to se dozvím, že já s tátou jí prostě nestojíme za to, aby tady ještě zůstala. Jedině moje autistická sestřička jo. Když vám osoba, kterou máte ze všeho nejradši řekne, že jí za to všechno nestojíte, pak...

Já měla hroznej hysterák, nechala jsem se odvézt zpátky ke škole, ale byla jsem úplně vyřízená. Snad... Snad to bude jednoho dne dobrý. Doufám jen, že to tak nemyslela. Uvědomila jsem si tolik věcí a připadám si horší, než nějakej vrah. Já jsem opravdu... Já si to nezasloužím, aby mě měla ráda...

Uff... Tak... Nic...

Dorazila jsem do třídy na ten dozor. Škola plná lidí, velká sláva a mě to nějak nebralo. Jak jsem nakoukla do tý třídy, myslela jsem, že mě snad Gerard bude omývat. Jako doslova, byl tam. Teda, ne přímo on, ale ten kluk, jak se mu podobá, to jsem vám říkala. Srdce mi vynechalo dva údery, když se do pozdravu ještě usmál. Víte co, já měla dozor společně s ním!

Pár lidí tam sice vlezlo, ale jinak jsme si těch pár hodin moc hezky povídali. On je taky úchyl do fantasy, mám pocit, že i do Chemiků, rád maluje, kreslí, píše... Učiněnej umělec, že? Vždycky to proložil tím svým úsměvem, mrkáním a byl hrozně milej. Ta černá košile a černý kalhoty s rozedranýma teniskama budu vidět ještě dlouho. A hlavně jejich majitele. ♥♥

Překvaplilo mě, kolik zájmů máme stejných. V tu chvíli jsem prostě nějak zapomněla, co se stalo doma, bylo mi hrozně fajn. Doufám, že neviděl ten můj debilní úsměv, když se vykláněl z okna a vystrkoval na mě zadek... Kdyby tam nepřišla ta Zuzana, tak by se asi něco stalo. xD Beh... Se divím, že jsem na tohle měla náladu, i když zvenku řvala dechovka a z týhle hudby bývám hodně otrávená.

Tak krásně hřejivej pocit tohle, to přeju prožít každýmu. Strávili jsme takhle několik hodin, bavili jsme se, jestli se mi ten nebo ten líbí (to teda nevím proč), jedli jsme buchtu, pili čaj a konverzovali nad různými tématy. Hrozně rychle to uteklo, pustili nás domů dřív. Prošvihla jsem sice vystoupení školní kapely nebo politickou návštěvu až z Prahy, ale to mě bylo šumák... Já jsem se vznášela a měla jsem ten nejkrásnější pocit ze všech.

A pak mě ten heteráckej proradnej skoroGerard zchladil. Ptal se, jestli mám odvoz, já jsem si nakonec volala domů, takže jsem odvoz měla. Zchladil mě mladej ale hodně, když tam napochodovala taková slečna, a on "Tak tohle je Denisa", prý kámoška, a hrozně se usmíval. Měla jsem ooohromnou radost. Za ručičky se sice nedrželi, ale neměli k tomu nějak moc daleko. Teda, on má hodně kamarádek. Enemy se mě ptal, jestli mi to ještě nedošlo. A co by mi mělo dojít?

Prej abych si to hezky spočítala. Je to umělec, má hodně kamarádek a oficiálně s žádnou holkou nechodí. Gee ne, já gaye ráda, ale on ne! Enemku, ty mě štveš... A hodně! Tohle ne.

Jak jsem nad tím tak přemýšlela... Kromě jisté podoby, kdy jde vyloženě do Gerarda, má rád stejnou hudbu, kreslí a jeho sestra se jmenuje... tramdadadadáááááááá... Helena. Kurva, ale tohle není náhoda! Tohle je osud.

Však víte... Enemku, ty mě už neštvi. Žárlivá a zamilovaná, to jsi vzal kde?! Eh, já teda jako nevím, ale... Do prčic, že by? x)) Omg, a mám to spočítaný...

Heteračka ale nejsem. Nene, pořád bi. Mě ty holky nikdo nevymluví, tohle je reálnej fakt a tečka.

Když už mluvíme o oněch heterosexuálech... Dneska jsem byla svědkem něčeho krajně nechutného. Máme ve škole přísný zákaz provozování fyzických projevů náklonnosti. A já dneska viděla takový heterácký exces, že mě z toho budou vyhrabávat hodně dlouho.

Přede mnou sedí jistý K. . Sympatickej, užvaněnej a matikářka je na něj permanentně nasraná. Čím dál častěji za ním chodí moje kamarádka ze základky, Ivuška. Mě je jako jejich vztah jedno, já nevím, jak to s nima je, akorát se na to nedá moc koukat.

Kuba mě oslepil zářivě růžovým tričkem, ona zase fialovou mikinou. KurvaGerard, ty barvičky mě jednou oslepí úplně! (ano, děkujeme Enemkovi a Jitušce za tento úžasný výraz... KurvaÁmen!) Nejdřív mu slečna jen tak seděla na klíně, pak se začali ohmatávat, on jí přehnul přes lavici a... No fuj! Než jsem to stačila vyfotit, tak bylo nějak po všem. A z toho, jak zkoumala jeho díru na kalhotách, přímo někde u rozkroku... Já držím hubu. Že si tohle nenechají na doma!

Heterosexuálové... Kapitola sama pro sebe. Ještě se musím vzpamatovat z tý barvičky, jsem z toho úplně blbá. Áááá... Úchyláci jedni...

Ta naše škola je fakt ústav. A ani nemluvě o tom krásným kosočtverci, který zdobí naší tabuli. S nápisem "Naše třídní je p**a"...

A asi jsem taky úchyl...Mg, ten Gustav, takovej výraz xDDDKluci, můžu se přidat? A ještě jedna otázečka... Bille, jak dlouho chceš ještě předstírat, že jsi heterák? xDFajn, jdu mu spočítat zuby xD Ále... No moc mu to tady sluší, je krásnej. Nebo krásná? Já teda nevim...

Okay, jdu si snít svoje úchylárny o Bikikulovi (my víme, že Enemku?) a debilně se usmívat nad fotkou polovičního Gerarda. Pořádně mi nejde USB, ale příště vám sem nahraju fotky jedný věcičky, hned jsem si vzpomněla na jistou osobu. Vyfotila jsem si úchylkoměr. xDD

Já půjdu, asi o sobě přemýšlet a dál to znáte. Myslím, že to bude nejlepší, snad i na něco přijdu. A nebudu otravovat Enemka, sám toho má až moc.

Mějte se a díky za vyslechnutí :-* Gerard vás opatruj
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 21. září 2009 v 21:54 | Reagovat

KurvaGerard... KurvaÁmen...Tobě to vááážně ještě nedochází? xD ale dobrá, nebudu tě zlomit, na to stačí náš Enemek, a Venomek bude ten hodnej. Aspoň pro tentokrát. Venomek je rád že jsi ráda a alespoň trochu se rozptýlíš po jistém výstupu tvejch parentsů... měj se famfárově!

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 23. září 2009 v 12:07 | Reagovat

no super.. takže máš stejný problém jako já.. "ty na nástavbu nemáš!! copak bys ty mohla udělat maturitu? se na sebe podívej!! už abys šla makat!!" bla bla bla.. neříkám, že jsem nějak chytrá, ale měli by mě spíš podpořit, ne? Enemek ví, co naši dělali, když jsem po nich chtěla, aby mi laskavě podepsali přihlášku na podnikání.. omfGee  [:tired:] moje mamka je úplně v pohodě, ale ten dement, co s náma žije plus jeho otec.. jestli mi bude věčně nadávat, že jsem mentál a tak podobně, tak mu ublížím.. ale hodně.. magor na entou.. uff.. pryč od těch debilů.. nebo se vážně něco stane..
*****
KurvaÁmen to jsem pochytila od jisté slečny, co napsala první cmnt :-D a KurvaGerard mi nějak přišlo pod ruku samo :-D
*****
teda.. poloviční Gerard.. já měla tucha, že na něm něco  bude.. jojo :-) ale s jedním s Enemkem musím souhlasit.. :-) že ty ses nám zamilovala, hm? ;-) jsem ráda, že si v jeho přítomnosti zapomněla na ty hrůzy, co bylo doma.. a proč ti s ním bylo tak krásně, nu? :-) ale však ty na to jednoho dne přijdeš sama.. :-) tak se zatím loučím a Gerard tě opatruj ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama