Pfff...

10. září 2009 v 10:22 | Cady |  Cady
Buďte pozdraveni. Možná jste se divili, proč sem jaksi trošku dýl nepřispívám. Neměla jsem přístup k počítači, ten můj je v jednom kuse kaput, takže se nedivte, není to moje vina, i když to na mě doma dokonale hodili. Ehm, nic, já budu pokračovat, musím dneska rychle.

Hned pro začátek řeknu něco k avatárku - přeju dvojčátkům Kaulitzovým trošku opožděně všechno nej nej nej k jejich 20tým narozeninám a hodně bratrské lásky jako doposud. Billovi nějakého pěkného chlapce a... Dál to nechávám na Tomovi. xD Gustíkovi zase všechno nej k 21tám, pokud se nepletu. A hlavně hodně tvůrčího elánu jako doposud.

Měla jsem v počítači fotomontáž pro kluky, kterou jsem chtěla zveřejnit, ale jak by řekla jedna povolaná osoba - "uplavala". Není... Snad dodatečně. Byla opravdu jedna z mála, který se mi povedly.

Tohle bylo jen tak zkráceně. Reparát ze stavitelství jsem udělala, nebyla jsem ani tak moc dušena, jak jsem očekávala a proběhlo to v pohodě. Našim jsem o zkoušce neřekla, nechtěla jsem poslouchat další kecy, jak jsem blbá, zdechlá, zbytečná a k ničemu. Stačí mi škrty v rozvrzích a jazykový hodiny navíc, zabte mě, dokud je čas!

Ještě vzkaz - Luki měl nějaké nepříjemnosti, psal mi to dneska ráno, objeví se snad co nejdřív a našeho Enemka by nám měli do příštího týdne pustit. Samý pozitivní zprávy.

Řeknu vám, jsem znechucená, unavená a všechno je na nic. Od začátku školního roku akorát spím, přes den, v noci a přesto mě ráno šíleně třeští hlava. Před pár dny jsme dali do opravy počítač a naši jsou hrozně nadšený, že jsem s nima a ne u PC. Nesdílím jejich pocity, jsem tu radši s váma. Ptali se mě, co mě trápí a když o tom nechci mluvit, ječí na mě ještě víc. Opravdu mi tím dokonale pomůžou. Mají prdel z mýho neštěstí, nebo nevím, co tím sakra práce sledujou.

Počítač bych měla mít doma už dneska, takže se kdyžtak ještě ozvu. Ale když tak pomyslím na to tempo, kterým je můj počítač opravován doposud, tak ho dostanu domů tak maximálně na Enemkovy narozky. (což je cca za týden)

Jdu ještě odpovědět na pár vzkazů, vaše blogy poznamenám komentářem a zase rychle vypadnu. Už mě tlačí čas.

Mějte se, páčko :o)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | Web | 10. září 2009 v 13:16 | Reagovat

Tak doufám, že ti to s tím počítačem dobře dopadne. Já nemít svůj noťas, tak jsem jak bez ruky. Nebo spíš bez srdce.

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 13. září 2009 v 14:18 | Reagovat

můj notebook je jedinej poočítač v domě, takže kdybych ho vrazila do opravny (a že je chudák invalida už) tak ho nemám snad tři měsíce.. to bych vážně nepřežila.. xDD uff.. rodiče nechápu.. naši mě neberou moc vážně.. jen když začnu řvát před mamkou.. njn.. psychiatr mi to vynahradí.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama