A po dlouhé době...

12. října 2009 v 12:56 | Cady |  Cady
Ahoj. Hned na začátek pardon, že jsem se tu dýl neukázala. Lituju Enemka, že jako jediný musí snášet moje nálady ve vzkazech, nebo co se týče jeho odborných článků a podobných věcí. Jen je to poslední dobou dost divný, a myslím, že pro všechny, ale tak co... Stává se... A hlavně tady u nás...Oh ne, já už opravdu nebudu nikoho otravovat. Rodiče opět měli přednášku. Dovolila jsem si totiž, aby mi bylo špatně, což automaticky znamená, že nechci jít do školy a jen se chci flákat doma. "A ty ses na tu školu vůbec hlásit neměla, ty na to nemáš, ty jsi naprosto zdechlá a ani se o sebe nepostaráš..." O mým dalším hysteráku a chuti nakopat je všechny do prdele radši mlčím. Bolelo by je to víc než pověstného Akiho medvídka.

Opět maminčin hranej záchvat, jak je jí špatně, jak moc jsem jí rozčílila. Furt jen Janička tohle, Janička tamto a já si nic nezasloužím. Janička si zaslouží všechno jen proto, že je autistka. Já jsem k ničemu, nikdo si nevšimne toho, co dělám, ani když to udělám špatně nebo naopak dobře, já jsem prakticky neviditelná a přitom by beze mě byli namydlený, že jo...

Naposledy mi bylo zle dneska ráno. Měla jsem na výběr, buď chcípnu ve škole nebo budu hnít doma a odstřihnou mi internet. Vybrala jsem si školu. A zase jsem poslouchala ono klasický "A co tam lezeš, když tam nechceš? Nemáš na to, jdi makat..." A spousta dalšího. Takhle vám u nás doma pumpnou sebevědomí, je to opravdu hodně příjemnej zážitek... Polibte mi zadnici, jeden, jak druhej...

Nejvíc teda tatínek. Nevšímá si mě, neposlouchá, komanduje. Jsem anorektička, gayofil a magor v jednom. S posledními dvěma body jakž takž souhlasím, ale jinak je úplně vedle. Sedím vedle něj a nevnímá, co mu říkám, neustále má narážky a pak se diví, že jsem celej den u PC místo s nima. To je opravdu tak moc těžký pochopit, že já s nima v jedný místnosti prostě nevydržím?!


Ve škole nám ještě k tomu změnili rozvrh. Angličtinářka odešla na mateřskou a my jsme dostali... Ano, onu megeru, která mě učila na základce tělocvik. Anglicky to neumí, vypráví to svoje historky ze života a zapomíná učit. Já se tý ženský prostě v životě nezbavím! Ona neumí psát, neumí vyslovovat a já... Jsem na to nějak háklivá a ještě navíc hází lidem do xichtu klíče. Ona je hrozně milá, všichni jí milujem! Já teda rozhodně... NE!

Co se týče změny rozvrhu, jsem více než nadšena. Standartně až do čtyř, akorát v pondělí cca do 11. Zvykla jsem si na bordel v naší škole, ale abysme to odskákali my, to jako ne... Sepíšeme petici! S Mildíčkem! Mladej pán si zanadával na buzny a mohli jsme opět pokračovat dál...

Po hetero výstupu Kuby a Ivči jsem si spravila náladu krásnýma emařema z prváku. Aspoň něco za dnešek.


A konečně mám zase nad čím slintat...


Včera jsem sáhodlouze přemýšlela o tom, jestli jsem si vybrala školu správně a dokonce mě to rozbrečelo. Došlo mi, že outsider budu všude, to je všechno. A že si za to nejspíš můžu sama. Nemám někdy moc dobrej přístup k lidem, nejsem zase tak přítulná, milá a přátelská a nerada se vtírám, takže takhle to prostě dopadá a já se nedokážu změnit jen tak na povel. Jsem už prostě taková. I když... Pár upřímných kamarádů by to chtělo. A s vámi je mi dobře.

A jinak... Dělá mi starosti Enemy. Znám ho už dlouho a nějak mám pocit, že ví něco, co já ne a nechce mi to říct. Je nějakej smutnej, skleslej, už pár dní... A prý se těší, co se o sobě dozví. No, chuťovka ty jeho úvahy. Ale mám strach, prostě se o něj bojím. Hodnej kluk, bezpochyby. Akorát mě nějak znepokojuje, že nevím, co se děje.

A já jsem taky smutná a skleslá a mám toho dost. Proto jdu zase pryč. A budu teplit, alespoň u boys kissing videí. Je tam tak krásně vidět ta láska... A proč nikdo nemá rád mě? Proč?

Nebudu tu hysterčit. Stačilo to.

Mějte se, papa ♥♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 12. října 2009 v 20:49 | Reagovat

¨No jo, rodiče, co bysme chtěli, že? Dokud se nebudeš válet bolestma po zemi, nic ti není, si zdravá, kašleš na škole....známe.
Jediný co musím říct tak trochu proti, je že tvoje sestřička prostě potřebuju víc péče no, neznamená to, ale, že by tebe měli zase zanedbávat, to neříkám.
Snad to doma nějak přežiješ, je to třeba zahvilku přejde tyhle výlevy a jestli ne, ignorace je taky dobrá věc.
Měj se fajn a zvládni školu:-)

2 BlackFish BlackFish | 12. října 2009 v 20:50 | Reagovat

Tak jsi se k nám po delší době vrátila, to je fajn. :-) Je to od rodičů hnusný, jak se k tobě chovají, nechápu, že nevidí, jak ti tím ubližují...rodiče si nevybíráme...však oni ještě zjistí, co v tobě mají, ještě prosit budou, až je na starý kolena šoupneš do domova důchodců. :d Je těžký ti říkat, aby si se s těma jejich řečma netrápila, taky mě mrzí, když mi někdo z mých blízkých řekne něco hnusnýho, ale zase si říkám, že když mě ten člověk chtěl zranit já mu neudělám tu radost, aby viděl, že mě to skutečně ublížilo. Odpouštění je krásná věc, ale všechno má svý meze, neměl by člověk sebou nechat vytírat, ani rodina na to nemá žádný právo! I když říkejte to takovýmu pitemečkovi, jako jsem já, kterej odpustí všechno...Na školu rozhodně máš, ještě jim to tam natřeš a rodiče budou čučet. Ale je pravda, že jednou má člověk lepší a jednou horší dny. Mít školu je určitě dobrá věco do budoucna, ale já osobně tohle nestavím na hranici života a smrti, jsou důležitější věci, než nějaká škola. Hlavně zdraví a aby se člověk cítil aspoň relativně okay. :-) My To je blbý, že vám vrtají do rozvrhu, když už si na to člověk zvykne, tak mu to překopou, vopruz...my teď máme ve škole inspekci...idioti....stresujou učitele, ti pak nás, čumí nám do sešitů, jestli píšeme třeba datumy a čísla hodin...to je trapný...a prej..."Škola by pro vás měla být zábava, nikoliv stres." to je vtipný...:d Nerada vidím, když se někdo trápí, moc ráda bych každýmu od toho trápení nějak pomohla, jenže to si napřed o tu pomoc člověk musí říct...Enemek je hrozně hodnej kluk a pro ostatní lidi by se rozkrájel, ale sám si o pomoc neřekne....viď Enemku? No jo, to jsou ty hodný lidi, myslí na všechny okolo a na sebe zapomínají...Tak asi tu moji slohovku zase ukončím...Tak se mějte co možná nejlíp...ať už je prostě jenom dobře! :-) Papa

3 Venom Venom | E-mail | Web | 14. října 2009 v 10:02 | Reagovat

Ach kurva sakra... emouškovééé  :-D tohle mi nedělej takhle po ránu... no popojedem... Co se týče toho bejt outsider, mohla bych ti vyprávět hodiny a hodiny. Člověk se s tím musí prostě smířit, být chytřejší než ostatní je halt těžké  :D a ostatní bylo řečeno už nademnou a já se nechci opakovat. Maj se krásně, ty i Enemek. Doufám že nás nebude strašit.

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 20. října 2009 v 12:27 | Reagovat

tvoji rodičové mají stejný hemy jako ti moje.. podělaný opravky.. podělaná škola..podělaná praxe.. podělaná šikana.. byla jsem z donucení na pracáku.. z donucení jsem si hledala práci na netu.. a z donucení jsem se šla s mojí babi (jak jinak.. bez doprovodu to nejde) jít zeptat na práci do Penny za kasu.. héhé.. milý no.. a pak ty kecy: "ty ale nejsi někdo, kdo si může vybírat!!" jasně.. jsem masochistickej, anorektickej gayofil, co myslí na pí... a velký ho... dělá.. jenom umím čumět do compu a to je všechno.. "a nemysli si, že budeš doma!!" hm.. nezbývá mi nic jinýho, než asi jít na druhý opravky v prosinci.. ALE JÁ UŽ NA TO NEMÁM NERVY!! už ne! promiň.. nebudu si tu už stěžovat.. to je důvod, proč píšu málo komentáře a proč na články kašlu.. jenom si ztěžuju.. a nic z toho.. tak pádím.. zvládni to.. a nenech se těma rodičema tak vydeptat.. ikdyž.. to se lehko řekne.. já na strýce vytáhla kudlu.. chjo.. no už vážně končím.. papa.. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama