Anime - Loveless

29. října 2009 v 21:05 | Cady & Enemy |  Movies
Ahojte, zlatíčka. Vím, že tady s tím furt opruzujeme, slibujeme a tak, ale jednou se k tomu prostě dokopat musíme. ;-) Ještě chystáme recenze na jiný anime, ale tohle poslední dobou nějak mává s Cadyinu yaoi dušičkou, což se není čemu divit. Po nocích tady nad tím slintám, takže snad... Na to někoho nalákám, aby sdílel moje nadšení. ;-) Kromě Enemka teda... Tomu to už mírně leze na nervíky... Ale líbí se mu to. :-)
Ve světě, kde lidi bez sexuálních zkušeností mají kočičí ocásky a ouška...

Ritsukovi je teprve 12 let. Nekomunikuje, uzavírá se do sebe a neustále se řeší. Jeho otec se rozešel s máti, která mu ubližuje a jeho starší bráška Seimei byl zavražděn. Pro jednoho dost složitý dětství, nemyslíte?

Ritsuka nastoupí do nové školy, kde se setkává s Yuiko. Ta se do něj bláznivě zamiluje a snaží se mu všemožně vetřít. (nikdy bych neřekla, že mě bude nějaká postava vytáčet ještě víc, než Misa v Death Note, ale hodně jsem se spletla, taky to v tý palici měla dobře vykradený) Časem Ritsuka povolí a nakonec se skamarádí..

Neuplyne dlouhá doba, než Ritsuka pozná žváro neodkládajícího dospělého sympoše Soubiho. Ten mu tvrdí, že kdysi býval přítelem jeho bratra a na jeho přání se má o brášku postarat. Nepochybně ví i něco o jeho vraždě, ale Ritsukovi to nechce prozradit, což našeho kočičáka mírně nas... štve. Neustále (podle Seimeho rozkazu) cpe Ritsukovi do hlavy, jak moc ho miluje. Prozradí mu též jeho pravé jméno - Loveless. Ten bez lásky.


Soubi zasvětí Ritsuku i do tajemných magických soubojů, kde je Ritsukovým Fighterem. Ritsuka je Sacrifice. Bez Sacrifice by byli Fighters zpoloviny slabší, jsou k sobě připoutaní jakýmsi neviditelným poutem, kterému rozumí pouze oni. Využívají tu nejsilnější zbraň - lásku. Svádí souboje s dalšími -less páry, které poráží. Vyjímkou jsou páry zero - necítí žádnou bolest... Tady je to o něco složitější... Ale vždycky si vzájemně ošetří rány a dají si sílu. ;-)

Ritsuka si vytvoří k Soubimu zvláštní pouto. I když ho od sebe odhání, cítí, že něco se mění. Chybí mu, myslí na něj a neuvěřitelně ho to štve. Neví, jak z toho ven. Nevěří Soubiho slovům lásky, ale sám do toho padá víc a víc, až je v tom až po ty svoje kočičí ouška. Aby toho nebylo málo, Soubi je na tom podobně...

Opakovaná lež se stává pravdou a stane se z toho něco víc... Zamilují se do sebe...

Od začátku jsem tajně doufala, že ta křehká láska a zmatek se nějak prolomí a Ritsuka o svoje ouška přijde, ale nestalo se tak, bohužel. ;-) I když k tomu leckdy nebylo daleko, Soubi použil všechny svoje zbraně. Někdo by možná mohl říct, že Soubi je takovej hodnej pedo (Enemy mě za tohle zabije), ale opravdu... S Ritsukou mu to šíleně slušelo. :-) A měli k sobě rozkošnej vztah...

Ehm... Vím, že jsem infantilní úchyl, ale... Děj i postavy mi přišly neskutečně sympatický. Jak se jejich vztahy rozvíjely, jak se měnily, ty charaktery, všechno mělo svůj účel... Všechno. Jak se to lámalo, to bylo neskutečný. Psychologie, fantasy a yaoi, všechno pohromadě, tak se mi to líbí.

Asi víte, že mým favoritem byl Soubi a tak to i zůstane. :-) Chvílema mi nehorázně lezl na nervy, ale hrozně ráda jsem se dívala na to, jak se to v něm láme, až ty jeho city naberou na obrátkách... A prostě je to můj Fighter. Můj a nedám, huš!


Když nad tím tak přemýšlím, tohle jsem kdysi říkala o L...

Ale dost, tohle sem nepatří.

Ritsuka... Hrozně silná a zvláštní osobnost. Bylo mi ho líto, přirostl mi k srdci, svým zvláštním charakterem a pohledem na lidi a svět okolo. Takovej emoušek. :o) To úžasný vnitřní propojení s jeho bráškou, který mu jakoby "ukazoval" jeho budoucnost... Nepovrchní, zmatenej a ublíženej klučina se svým ochráncem. ♥♥ Ten krásnej vztah a... Já toho nechám, nebo se nad tím ještě rozteču.


Jeden z nej yaoi párů, jaký jsem kdy viděla. :-) Abych nezapomněla, v anime jsou i lesbičky. :-)
Krásný yaoi, i když mi radši sledujeme podobnou tématiku trošku jiného charakteru. (Enemy tvrdí, že ho kazíme a přitom je to úplně naopak! Akorát uznávám, že Boku No jsem mu poslala já... Ale to je opravdu všechno!)


A toto si taky neodpustím :-)

Zase jsem svou dušičku zahřála něčím přitepleným a je mi fajn. Jdu se koukat na něco slušného. A vůbec. Já jsem poloviční gay a ne že ne! Trust me!

Mějte se, papík :-*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 30. října 2009 v 22:04 | Reagovat

Vypadá to docela dobře, ale to by zase bylo času, kterýho nemám, tak si o tom nechám zdát, hlavně, že se to líbí vám:-)

2 BlackFish BlackFish | 31. října 2009 v 11:26 | Reagovat

Jojo, podle toho, jak jsi nám to tu popsala si taky myslím, že to může být dobrý. :-) Mám pocit, že jsem už kdysi něco podobnýho viděla, ale nemůžu si vzpomenout, jak se to jmenovalo...jojo, hlavně, že se to líbí tobě, aspoň něco malinkýho pro zlepšení nálady. :-)

3 Venom Venom | E-mail | Web | 2. listopadu 2009 v 15:20 | Reagovat

Slint xD ještě že v našem světě nejsou žádný kočičí ouška a ocásky... to by bylo fakt k nepřežití xD hej ale to si děláte srandu? On o svoje ouška nepřijde? To mě sere  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama