Only love?

9. října 2009 v 14:18 | Cady & Enemy |  Téma
Ahojda, zlata. Než tady zase začneme s Cady prznit design (jako že k tomu máme materiálu víc než dost), tak si nemůžeme odpustit tohle. Přemýšlel jsem, kam tohle nacpat, že to tady někdo z onoho fóra uvidí, odkaz mám na profilu. Ale momentálně můžu říct, že je mě to tak trochu fuk. Kromě tý feministický stránky natrefit ještě na fórum zařazený do nesmyslný kategorie... Ano, možná jsem si něco uvědomil a možná ne, ale tohle... Tohle mě doopravdy nadzvedlo...Mluvím o tomhle. Pokud by se vám to třeba nezobrazovalo, je to fórum Pedofilie, v podkategorii "Sexuální orientace".

Asi si dokážete představit můj šok. Nudím se tady sám v posteli, popíjím horkej čaj a pokouším se komunikovat s mým okolím. A najdu tohle. Co víc na tohle říct? Jen, že se nebudu hádat. Možná jsem se něco novýho dozvěděl, ale to neznamená, že to nechám jen tak být.

Pedofilii dle mých informací a informací odborné literatury nelze zařadit mezi sexuální orientace, ale úchylky. Ano, pedofilie má se sexuální orientací společnou věc - je vrozená, neměnná, nezaviněná a formuje se dle vlivu okolí. Tady asi končí to, co má pedofilie společnýho se sex. orientací.

Ehm, já nepochybuju, že pedofil má děti rád, ale základní rozdíl mezi pedofilií a sexuální orientací je velice prostý... Sexuální orientace (lat. sexus - pohlaví) je citová a sexuální náklonnost k osobám určitého pohlaví, pedofilie je přitažlivost k dětskému objektu. Pedofil už zpravidla bývá orientovaný na nějaké to pohlaví, ale bývá mu tak trošku jedno, zda... No... Zda zprzní chlapečka nebo holčičku...

Deviace je taky narozdíl od sexuální orientace patologický jev. Že je homosexualita obrácená náklonnost, tudíž porucha? Nemyslím. Je to pouze protiklad proti heterosexualitě. A slyšeli jste o androfilii (přitažlivost hetero žen nebo gayů k mužům) a gynofilii (přitažlivost hetero mužů nebo lesbiček k ženám)? Úchylní jsme prakticky všichni, i když třeba neškodně.

Vemte si vztah, kde jsou spolu dva gayové. Jsou dospělí, mají se rádi, dělají spolu vzájemně to, co se oběma líbí a nikomu tím neškodí. A pedofil, který to v sobě neumí potlačit (takových je dost) a nestačí mu se na dětičky pouze dívat, dítěti prokazatelně ublíží, nějak deformuje, ať už úmyslně nebo ne. Dítě z toho povětšinou ještě nemá rozum a stát se může všechno...

Myslíte, že tohle se opravdu může stavět do stejný úrovně? Nevidíte tam ten rozdíl?

A chtěl bych upozornit ty, kteří chtějí řadit pedofilii do stejný škatulky jako homosexualitu... V tom případě ale musíte do stejný škatulky přidat ještě heterosexuály... To už zdaleka není tak super, že?

Pedofil, co ublíží dítěti... Nevím, jestli je to opravdu proto, že pedofil k dítěti něco cítí. Já vycházím akorát z toho, že pokud někoho miluju, neublížím mu tím nejhorším způsobem. Láska může mít mnoho podob, i tu majetnickou a sobeckou, ale tohle... Opravdu nepovažuju za nějakej čistej, krásnej cit... Mít rád děti a toužit po dětech, to jsou dvě naprosto odlišný věci.

Ano, snažím se vcítit. Většinou mi na mysl vytanou takový případy, kdy otec znásilňuje svojí dceru, když osahávají malý dětičky a zkouší to na ty, který se nemůžou bránit. Slyšeli jste o tom případu, jak ženská zneužívala děti ještě v jeslích? Nejspíš by to nedělala, kdyby se jí to nelíbilo samotný, že... Tohle rozhodně dobrý není... Neházím tím všechny do jednoho pytle, je to jen moje představa. Nemusí být všichni takoví, ale stát se může všechno.

Tvoje svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného se říká... Proto nikdy pedofilii nemůžu považovat za něco, co je neškodný. Ano, pedofil se může držet, nemusí na to dítě ani sáhnout, o tom žádná... Může mít s děckem krásnej vztah, jednoho dne to ale nemusí vydržet... A i kdyby to to dítě udělalo z vlastní vůle, tohle v něm zůstane... Poznamená to na duši...

Tohle se může táhnout s dítětem pak celej život... No, a já vím, o čem mluvím. Znáte mě, víte dobře, co tím vším myslím. Je to peklo.

Ublížit něčemu tak křehkýmu, jako je dítě... Může se to stát bez špatnýho úmyslu, ale stát se to může a vy mě znáte, proto víte, že já vždycky myslím na nejhorší.

Ano, já vím, pedofilové za to nemůžou. Ale z vlastní zkušenosti vím (ne, pedofil nejsem, ale s někým takovým jsem se už setkal), že tohle nemůže přinýst nic dobrýho. Mít rád děti na tý erotický úrovni a srovnávat to s tím, jak moc já miluju mýho přítele, tohle snad ani nejde... Už někde mi říkali, jakej jsem úchyl, takže... Pro informaci, můj přítel je o něco starší než já. A mě je 20.

Vím, že ne všichni pedofilové musí být násilničtí, že můžou mít ještě nějakou poruchu, která by je donutila jednat násilím... A nemusí být ani pedofilní, aby dokázali prckovi ublížit. To dělají jen násilníci bez ohledu na to, jestli trpí nějakou deviací nebo jak jsou sex. orientováni. Pokud je to pedofil a ještě násilník, tady není co řešit...

Pedofilové by se měli tomu pokušení vyhýbat... Pokud možno nebýt tak často někde s dětmi, uvědomit si, že tohle nemůže přinést nic dobrýho, pokusit se s tím něco dělat, potlačit touhy, ale člověk nikdy pořádně nedokáže potlačit to, čím je. Nevím, kolik je těch uvědomělých, který by dobrovolně dokázali a chtěli ten pud v sobě potlačit, myslím, že jsou. Pokud chtějí pomoc, uvědomí si to, pak je to jedině dobře... Opravdu, vyhnout se tomu pokušení, je to pak příliš silný.

Jasně, já se oháním různýma argumentama, když mi někdo říká, že bych měl mít radši holku a že gay sex je fuj. Nikdo nikomu do postele nečumí, nemá na to právo. Ale při představě sexu dospělýho člověka a dítěte... Necpěte mi sem ono "a co když třináctka řekne jo?"... Je to trochu něco jinýho. V tomhle věku by měla mít slečna rozum a pokud ne, je to její blbost.

Jak my totiž jistě víme, pedofila přitahují děti bez ještě nevyvinutých sekundárních pohlavních znaků. Což jsou asi tak prsa, ochlupení a podobný věci... Deviace znamená úchylka, zvrácenost. A jo, je mi z toho zle... Ať je to považováno za cokoliv.

Ne, nedokážu se na tohle dívat jako na normální. Nikdy to takový být nemůže. A opravdu, s homosexualitou to nesrovnávejte, jsou to opravdu naprosto odlišný věci. Na tohle (samozřejmě myslím pedofilii) se prostě nedokážu dívat jako na sexuální orientaci, ale pouze jako na úchylku. Srovnávat to opravdu nejde, není to totéž. Láska je opravdu někde jinde.

A já... Mizím...

Mějte se, zlatíčka... PAPA
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 9. října 2009 v 16:59 | Reagovat

ano.. naprosto s tímhle článkem souhlasím.. :-) moc krásně napsáno.. ♥

2 BlackFish BlackFish | 9. října 2009 v 18:01 | Reagovat

V první řadě nechápu, jak někdo mohl něco takovýho pustit do kategorie sexuální orientace, je to na hlavu... A srovnávat pedof. se kteroukoliv sex. orientací mi přijde směšný a k pláči zároveň. Každý má právo na svůj názor, jen mě děsí, kolik lidí s tímhle souhlasí...Všechny ty zmetky bych vykastrovala a zavřela a šmitec....důvěra je krásná věc, ale tady to není na místě, takovej zmetek jednou ty svoje choutky potlačí, potlačí je dvakrát, potlačí je třikrát a po čtvrté ne....a kolikrát se pak tohle musí opakovat, než někomu dojde, že je to špatný. Zavřít a vykastrovat, šmitec...

3 Venom Venom | E-mail | Web | 10. října 2009 v 12:52 | Reagovat

Napsal jsi to krásně a výstižně, tohle už nepochopí jedině puncované hovado. Jedině idiot může tvrdit, že osmileté dítě má natolik rozumu, aby si uvědomilo, že chce bejt s oním hodným strejdou. Ty diskuze na lide.cz mě jednou zabijou  :-D ale přiznávám, že mě baví dělat tam kapku rozruch a trošku je šokovat. Asi si půjdu zase rejpnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama