Zase otravuje...

11. října 2009 v 16:46 | Enemy |  Enemy
...kdo jinej, než já. Ahoj zlata. Nevím, jak tohle dostatečně okecat na úvod, jen jsem se včera trošku vyděsil díky Cad, ale už je to v pořádku. Probírali jsme toho hodně, pohroužili do našeho filozofování a vlezlo nám to na mozek. Ale to vlastně není nic divnýho, co by vám mělo vadit, i když... No, popojedu...Nějak jsme přemýšleli, proč jsme vlastně spíchli tenhle blog. Chtěli jsme vytvořit něco kvalitního, co někam nacpeme (i když nemáme rádi reklamy), budem to tady udržovat v chodu a budeme mít nějaký smysluplný reakce, diskuze, cokoliv. V další řadě jsme čekali nový lidi. A mezitím tady brouzdáme sem tam mezi eSBéčkama a provozujeme pouze naší terapii, nic novýho. I když je to skvělá terapie, chybí jaksi...Popularita? No jo, leze nám to na mozek... Asi nejsme tak dobrý, jak jsme si možná mysleli...

A zde je ono POPULARITY KILLS CREATIVITY. Že bysme z toho podvědomě měli strach?

Většinou si tady předčítám akorát naše výlevy, oznánemí, sem tam nějakou úvahu v našem klasickém, dokonale vypjatém stylu a krásně se rozčilujeme. To nám opravdu jde. Píšeme víceméně proto, že nás to baví a je to určitá forma terapie, bez který bychom nemohli být. Nepsali bysme, nebýt vás. Bez zpětný vazby a reakce by to nešlo.

Poslední dobou to tady upadá, zdá se mi. Pár věrných zůstalo, počítadlo se zastaví na čísle do 30 a ohlasů moc není. Vážíme si každýho komentáře a jsme rádi, když se vám tu líbí, o tom žádná. ;-) Nevím, kolik lidí si toto přečte, ale rád bych nějaký nově příchozí, co sem nakukujou jen tak po očku poprosil, aby to tu nenechali jen tak, případně to tu zanesli komentářem. Já nekoušu, pokud to není výslovně potřeba, takže se není proč bát. :-)

A co dál říct, téma, o kterým jsme se s Cad bavili delší dobu... Jak nás vlastně berete? Mě osobně to zajímá, u některých lidí je mi fuk, co si o mě myslí, ale chtěl bych znát váš názor. Známe se už hodně dlouho a nebylo by to od věci, kdybych se něco novýho dozvěděl. ;-) Nebo vlastně my dva s Cady dohromady, abych to upřesnil.

Tohle je takovej náš vnitřní svět, kde můžeme udělat cokoliv. A vy jste naše virtuální rodinka, která pro nás moc znamená, i když je pravda, že naživo jsme se ještě neviděli. A já jen doufám, že to nějak napravíme. ;-)

Ono ty úvahy byly nějaký delší. Jak vlastně působíme na okolí? Setkával jsem se u sebe s názorama, že jsem hysterka, magor a všemožný věci. Když jsem se snažil být vtipnej, tak jsem prý popíral sám sebe. A taky věci moc nadnáším a jaksi přiškrcuju. Z některých mých starých článků je to možná vidět, ale já za to fakt nemůžu, trust me...

Jo, a ještě - jsme úchylní gayofilové, podle pár osob. Na to jsme hrdí! :o) Ne, nejsme jen další puberťáci slintající nad yaoi, twincestem a podobným, jen se nám to líbí a nikomu to necpem. Úchylní jsme akorát v patřičných mezích a nějaká ta fantazie ještě nikoho nezabila. :-)


Nevyzrálí jsme taky, protože prý posloucháme muziku pro děcka. TH. :-) Nebudu komentovat, kdo zná jejich hudbu ví, že to má nějakej hlubší význam a že nejsme žádný debílci, co akorát slintají nad Billem a Tomem. Pokud se s námi někdo z tohoto důvodu odmítá bavit o vážných věcech, je mě ho upřímně líto...

A... Ještě mě tak napadlo... Čtete tyhle naše kecy, komentujete to a jste s námi. Co vám to vlastně dává? Co z těch našich výkeců máte? Zajímaly by mě vaše pocity, opravdu, vím, že jsem rýpal, ale já si nemůžu pomoct. :-)

Asi bych to měl nějak zakončit a pokusit se stvořit nějaký kvalitní obsah, když to tady zanáším takovýma sr..., ehm, blbostma. Jen moje úvaha, proto v mojí rubrice a podepisuju se pod to já. Ojojojoj, to jsem zase stvořil něco...

Mějte se zlatíčka, Gerard s vámi a zlý pryč ♥ PAPA
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 11. října 2009 v 16:58 | Reagovat

takže Enemku.. tohle podle mě je kvalitní článek.. né každej umí vyjádřit všechno, co má na srdci, to, o čem přemýšlí v hloubi duše.. ty to umíš dostat na povrch a to je umění.. nedusit to v sobě a projevit se.. projednat určitej problém.. ty víš, že od začátku, co tě znám máš můj obdiv co se týče v tvých psaných projevech, veškerých "výkecových" článcích i úvahách.. :-) píšeš srdíčkem a to je hlavní.. a na nějaký povrchní blbečky kteří soudí z prvního slova se vykašli.. :-) ty ti za to nestojí a nesahají ti ani po kotníky, víš? ;-)
*****
já nemám populární blog.. a nějak mi to je už jedno.. jsem ráda, že mě vůbec někdo bere, protože v reálným světě mě vlastně nebere nikdo.. jen nemám momentálně náladu něco smolit.. a tahat to ze sebe násilím, to se mi vážně nechce.. když víš, co chceš napsat, tak je jedno, jaký to je po slohový stránce.. to si mi psal.. když je to výkec, tak to není přeci pololtní slohová práce na téma úvaha, ne? :-) a stejně.. za tenhle článek dostáváš jedničku s hvězdičkou.. :-)

2 Cathy Cathy | Web | 11. října 2009 v 17:43 | Reagovat

Nevidím to na žádnou dlouhou úvahu nad tím, co mi to dává, co pro mě jste ani nic takovýho, jelikož a protože bych asi nepsala ty správný věci. Ono být zrovna ovlivněnej situací trochu se tohohle všeho týkající, musela bych být neskutečně subjektivní a zlá a všechno, což nechci a nechci to plíst sem veřejně.
Tenhel blog mám samozřejmě ráda, jak kvůli těm článcích Speaking about, který jsou povětšinou dost zajímavý, tak taky kvůli tomu, že na infernu se nám zjevíš jednou za čas, tak aspoň tady tě nějak "sleduju" a Cady poznávám.
Nevím jak říct, co mi blog dává, fakt nevím co mi blog jako takovej může dát, jediný co mě napadá je, že zjišťuju něco o vás a mám o vás přehled.
No a jak vás beru...tebe beru přece jenom trochu jinak, když tě znám dýl, ostatní víš sám, to stejně nikoho nezajímá. Cady beru ještě pořád trochu jako "někoho novýho" a potřebuju prostě pořád něco novýho vědět, tak asi takhle. Každopádně, virtuální rodinka určitě jste a s tím setkáním jenom souhlasím, my už se Safi máme i plán, heč xD.
No nic, snad to nevypadá, že vás nemám ráda nebo něco, to bych nechtěla, ale nemůžu s pomoct...no to nebudu tady řešit, tak nic. Mějte se zatím fajn:-)

3 Enemy Enemy | Web | 11. října 2009 v 18:00 | Reagovat

[2]: Třeba ty subjektivní a zlý věci, jak píšeš, sem zrovna patří... Ale pokud je nechceš cpát sem, můžeš soukromě na icq, já snesu nějak všechno...
A ten plán, to bych chtěl vidět! xD
Jinak.. Díky, zní to zajímavě. :-) Jen takovej průzkum, nic víc...

4 BlackFish BlackFish | 11. října 2009 v 18:09 | Reagovat

Jojo, je jasný, že blogy si vytváříte především pro svoji radost, ale taky je jasný, že potěší pozitivní ohlasy. :-) Každýho potěší za odvedenou práci nějaká kladná reakce. :-) TEda jako obdivuju, že spravujete tolik blogů, to bych jako nezvládala a hlavně na to neměla nervy. :-D S Cady jsem na tom jako Cathy ve stádiu poznávání, no a tebe už nějakej čas znám, to je pravda. :-) S tou popularitou...i já jsem dlouhou dobu chodila na tvůj starý blog a jen to tam tak okukovala, než jsem se odvážila napsat první komentář. :-) Určitě je tu takových víc lidí, kteří to tu tak obcházejí. :-) Ono pro někoho cizího to prostě vypadá, že jeho komentář by to tu rušil a že sem nepatří, ono to tady vážně působí jako rodina, že se do toho nechce nikomu zasahovat, protože mu to přijde blbý, to znám.:d Co si myslím o tobě víš, vidím tě jako silnou osobnost amám tě ráda jako kamaráda, i když mě někdy pěkně štveš. :-D Tak se tu mějte, papa . :-)

5 Ochechulka Ochechulka | 11. října 2009 v 18:34 | Reagovat

Co si o tobě přesně myslím? To se takhle veřejně nedá říct, protože by to každá strana mohla pochopit a myslet jinak a možná i zle a já nechci být zlá, proto jsem si řekla, že se budu zdržovat komentářů, které by ač neúmyslně ublížily. "Mluviti stříbro, mlčeti zlato", někdy velice pravdivé pořekadlo.

No a Cady teprve poznávám, tak nevím co napsat.

A nejdůležitější přece je, že vás blogování baví, oni časem nováčci napíší. Určitě :-) Já nejdřív také okouněla, než jsem poprvé napsala, člověk u tebe nikdy neví na čem je a to se mi na tobě i líbí. :-)  

6 Redmoony Redmoony | E-mail | 11. října 2009 v 22:07 | Reagovat

Sice nejsem úplně nově příchozí, ale... já se pokusím komentovat, slibuju:o)
Vy, jak už bylo řečeno nade mnou, opravdu působíte jako rodina, uzavřená komunita, a když se sem zamícháš zvenku, nějak nevíš co a jak...

Co si myslím? Vložit pocity do slov... jej... Ne, radši ne, bylo by příliš snadné špatně si všechno vyložit - a přesně to nechci...

Já... se ti ozvu někdy na ICQ, kí? Až budeš chviličku k dispozici;o)

Mějte se tu:o)

7 Venom Venom | E-mail | Web | 14. října 2009 v 10:05 | Reagovat

Posledně mi nešly vkládat komentáře, tak chci jen říct ve stručnosti, že oba na mě působíte, jako bych vás znala už roky :-D (krávo, jsou to roky) ehm, víme jak to myslím. Cady znám jen krátce, ale působí na mě stejně dobře jak ostatní temný dušičky. Jedva začenichám temnotu, vím na čem jsem  :-D a Enemy? Hm, tady není o čem diskutovat. Poprvé když jsem vlezla na tvůj blog tak to bylo - Ou sakra... děsivé, podruhé - Hmmm, zajímavé, líbí se mi to, a potřetí - nebuď baba a taky nech komentář, snad nekouše  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama