A mě nenas... štvou!

23. listopadu 2009 v 13:48 | Cady |  Cady
Ahoj, sluníčka. Po dlouhý době zase vím, o čem psát. Nebudu tady rozebírat nic zvláštního, budu omílat moje staré vykecávky a možná přidám něco novýho. Kdyby zde bylo příliš překlepů, nezlobte se prosím. Enemy dostal nápad na povídku a odskákala jsem to já. Dvacet stránek povídky za dva dny a cpát do toho tolik dialogů, ještě k tomu rádobyvtipných, jednoho to vyčerpá.A jinak?

Nebaví mě to. Doma je to neustále to samý. Dostanu dobrou známku a neřeknou ani bů, nebo řeknou něco jako - "to je snad samozřejmost, ne?"... Když dostanu známku horší - "Jsi líná, nic neumíš, ty to vzdej, ty proletíš, na to nemáš šanci to udělat. Jsi jen línej lempl a nic si nezasloužíš. Jen se uč". Povzbudí, když mi navíc ještě cpou nějakýho kluka.

Já a kluk... Heterácí... O těch jsem vám už psala. Denodenně se dívám, jak se moji spolužáci obíraj, ocucávaj a div si to nerozdaj přímo na lavici. Potom se musím dávat doma dohromady nějakým pěkným twincestem, případně jinou teplou povídkou, která mi zvedne náladu. Já se opravdu nepotřebuju dívat na heteráky, který maj v jednom kuse plnou hubu gayů a jak je to děsně odporný a pak dělají tohle. No :-!

Jo jako super. Když doma řeknu jakýkoliv můj názor, tak je to celý špatně a moje životní filozofie je na ..... (doplňte si sami). Asi bych si měla zvyknout na to, že bych měla držet hubu. Doma opravdu nemůžu nic říct a když jednou týdně (a to je zázrak) vidím Evu, tak si za tu půlhodinu v buse a pak u zastávky nestačíme nic říct. Jsem vším zahlcená a potřebuju mluvit, jinak mě to zabije. Potřebuju jen porozumění a být co nejdál od těch zkurv.... heteráků.

Enemku, že mě adoptuješ? Že mě s tvým klukem adoptujete? Řekni že jo, prosííííííííím! Zakazujou mi psát úchylný povídky a mají neskutečný hemzy! Enemy, bitteschön!

Já se s lidma bavit prostě neumím, ne s těma, co neznám a jsem hroznej trémista, všechno mě nervuje. Proto dost často zmatkuju a dělám chyby. Jsem prostě naprosto nemožná, ale s tím já zřejmě nic nezmůžu. Nemůžu za to, jaká jsem. Podepsaly se na mě ty roky šikany, co se dělo a děje v naší rodině a spousta dalších věcí....

O tom se tady nebudu vykecávat. Poslední dobou jsem dost přemýšlela nad tím, proč mě nikdo nemá rád, proč o mě nikdo nestojí. Asi jsem moc velkej sobec. Nic jinýho mě nenapadá. Nespala jsem kvůli tomuhle asi dvě noci za sebou, takže to nebudu moc rozebírat. Já chci prostě jen žít.

A abych si tady jen nestěžovala...

Gratuluju Billovi k tomu, že byl zvolen nejpřitažlivějším mužem planety.


A mě se přitom nejvíc líbil(a) v tom... No... Pan a paní Smithovi. xD

A to není jediná roztomilost, nad kterou se tady rozplývám. Už jsme se s Enemkem několikrát podělili o tenhle skvost, ale tady to prostě nemůže chybět. Čerstvě jsem si to umístila na nástěnku na Xichtknize.


Však vy jste na ty hermafroditní stvoření už zvyklí, že? Jo, taky se mi to líbí a taky slintám. x)

Když už jsme u toho rozplývání....

Doposud jsem ve škole slintala nad emouškama a skoroGerardem. Kdybyste je viděli spolu, asi by vás od nadrženosti trefilo. Je to jen můj subjektivní pocit, když vidím něco roztomilýho, nejradši bych to umačkala, jak je to sladký. A kdyby se to nebránilo, tak možná bych zašla i dál.

Cože co? Ne, nejsem ta hodná holčička, jak si o mě tolik lidí myslí, já se nezdám.

Já totiž slintám ještě nad něčím.

Do vedlejší třídy nastoupila nová holka, bude se mnou chodit na němčinu. Dneska jsem jí viděla prvně a už jsme se stihly seznámit. Je vážně hrozně fajn a ten úsměv mě úplně odzbrojil, je moc hezká, sympatická prostě... Chci jí ještě víc poznat. :-) Celou dobu jsem pak ještě ve škole strávila slintáním nad novou spolužačkou. Hezký, že? A doufám, že vám nebudu muset vysvětlovat význam slova bisexuál. x)

Prostě mi padla do oka a myšlenky se začaly rojit. Vás to nepřekvapí, já jsem hroznej úchyl.

Všimli si jí i osoby opačného pohlaví a už za ní pálí, takže budu mít nejspíš zase po ptákách. Ale komu se představila hned na první společný hodině, no? Kluci utřeli, haháááááááááááá... :-D

Doufám, že mi tohle nadšení vydrží. Podle toho, co mě čeká doma a ve škole, tak jsem parádně vyjukaná. I když ve škole už bude nejspíš jen dobře, co se spolužáků (spolužaček) týče. :-)

A jinak doufáme, že se vám "Leidenschaft" líbí, ještě jsou další nápady, ale na to je času dost. Omlouvám se, že skoro nejsem na icq, můžete to zkusit na Lidech přes vzkazy. Na icq si mě uložilo pár úplně neznámých lidí a já se jich bojím. x) Akorát musím Enemka probudit z apatie a uvidíme.

Ještě se, jako dokonale nespolečenskej a stydlivej tvor zkusím přemoct a napsat správcům na fórech "Bill Kaulitz" a "Tokio Hotel", aby mi povolili přispívat. Já se k tomu snad nedokopu.

A posledních pár dní jsem úplně na větvi ze Sweeneyho Todda. Ještě mě ani nenechali vzpamatovat a znova mě něco šíleně chytlo. Já to chci viděěěět! Ten příběh je naprosto úžasnej a doufám, že film bude ještě lepší.

A ještě k tomu už mám totálně vymytej mozek několika písničkama. Kdybyste viděli můj playlist, tak se z toho povalíte. Nevěděla jsem, že tolik poslouchám Code Red. Teda, jedna odrhovačka, kterou jsem si pustila xkrát za sebou a nemůžu jí dostat z hlavy.


Už je to tak, zbláznila jsem se. Ale já za to nemůžu! Dám Chemickou léčbu a Gerard mi to vyřve z hlavy.

Mějte se, úchyláčci, zase někdy, papa :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 23. listopadu 2009 v 15:27 | Reagovat

U všech temnot... já zase poslouchám od Code Red 18, ano mám jejich cd a stydím se za to a proto se k tomu hrdě hlásím!  :-D Na tuhle diskárnu jsme s kamarádkou tančili nalepené tělo na tělo a hopeři se z toho div neudělali. Sladké...

A to leidenschaft nebo jak se to jmenuje se mi moooc líbí  :-D jen tak dál! Hermafroditní stvoření miluju. Taky to cítím tak že umazlit... umačkat... znás.. ehm... prostě jsou jak kinder vajíčko. Když je rozbalíš, čeká tě překvapení  :-D

2 BlackFish BlackFish | 23. listopadu 2009 v 17:42 | Reagovat

Tak to ti závidím, že máš na hodiny němčiny hezkej objekt na pozorování, já chci taky jako! Nějakýho slušnýho, hodnýho, hezkýho a NORMÁLNÍHO spolužákaaaa, těch 30 spolužaček mi ve třídě stačí. :-D No jo, ale o tom si můžu nechat leda tak zdát, no jo, aspoň něco no. Já už jsem na to přišla, proč se do tebe rodiče tak naváží, to je čistá závist jojooo, cítí se blbě, když něco neví, tak si to kompenzujou takhle uboze. A když jim člověk něco řekne, tak se vztekají...jojo, pro pravdu se člověk nejvíc zlobí. :-D Ale já vůbec nemám strach, protože ty jim to natřeš, ještě budou zírat! :-D  A jestli na tebe nebudou hodní, strčíš je do domova důchodců, na jejich starý kolena a to budou mít ještě za odměnu. :-D To je fajn, že teď máte pisatelskou múzu, tak jen houšť. :-D Ano, ano, určitě souhlasím s tím, že Billís je nejkrásnější, nepřitažlivější ... planety, ale výraz "můž" pro Billa ve mně vyvolává smích. :-D Já nevím, jsem divná, no, ale prostě Bill=chlap mi přijde vážně k smíchu. Takový pískle a prej muž. :-D Tak se měj Cady co nejlíp, ve škole a doma jim to hezky nandej a hooodně té pisatelské múzy. :-)

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 24. listopadu 2009 v 15:09 | Reagovat

anooo.. tuhle diskárničku jsem žrala úplně nehorázně :D netajim se s mými diskofilními sklony k písničkám z devadesátých let :D a jinak Gee žehnej hermafroditním stvořením :-) zaslouží si to :-) ti tví rodičové.. no coment.. nakopat a zakopat.. nic jinýho si nezaslouží.. víš co? zkus je jednou absolutně, ale absolutně ignorovat.. přijdeš domů, zavři se do pokoje a výmaz.. ať se třeba poserou.. třeba si pak uvědomí, koho to doma mají :-) a povídka se vám s Enemkem moc povedla :-) těším se na pokračování :-) budu se snažit psát tu svojí a hlavně se budu snažit abych se do toho nezamotala :D
*****
jinak.. hrozně moc ráda s tebou pokecám :-) tak měj se a Gerard tě opatruj temníčko ♥

4 zikyorias zikyorias | E-mail | Web | 24. listopadu 2009 v 17:58 | Reagovat

Páni, než se začnu sááhodlouze vyjadřovat ke článku, musím podotknout že máš dokonalej dess ;P
Takže, to co píšeš absolutně znam. S těma známkama...neznaj se naši náhodou? Přesně tak to je i u nás --" Zrovna teď sem přišla z kuchyně kdy si moje kung-fu babička prohlížela žákovskou a prej "co ta čtyřka tady z přírodopisu?" o tom, že předtim na stránce sou dvě jedničky a jedna dvojka neřekne půl slova --" Potřebovali by otevřít oči. Vždycky když řeknu co si myslim začnou s řečma typu "Nebuď drzá, uvědom si jak se chováš" etc... Uvedomujou si oni jak se chovaj? A proč? Chcou nám dokazovat jejich "nadvládu", vnucovat nám pocit že sou lepší a tudíž my sme strašný debilové a paka? Sorry, ale tohle téma je u nás celkem tabu. Neboli  oni kecy mít můžou, ale my musíme poslouchat, přikyvovat a držet hubu a krok. No ne snad? S tim objektem ti naprosto závidim, u nás to je hrozný. Ba co víc, ještě horší, ale už mě to nebaví řešit. Jejich huby plný keců a narážek co se mojí maličkosti týká vpouštim jednim uchem tam a druhym ven. Bohužel tu neplatí svatý pravidlo že je to přestane bavit, nýbrž vymejšlej čim dál tim víc a odpornějších věcí... Ale vždycky se to nějak spraví... Podle těch psychoterapeuckejch keců... Ale podle mě to stejně neni úplnej opak. Nemůže bejt člověk furt jenom u dna. I když si myslí že je na všechno sám tak nakonec mu někdo tu ruku podá a je z toho venku. I když je fakt že o to je pak horší když ho tam ten člověk zase schodí zpátky a odejde..... Bohužel - můžeme něco, cokoliv, udělat aby sme tuhle dobu napravili?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama