All hallow even...

2. listopadu 2009 v 18:16 | Enemy |  Enemy
Ahoj, hvězdičky. Je na čase, abych se zase ohlásil. Nějak to tady stojí, spinká nebo jednoduše řečeno setrvává neustále na svým místě. Až mě to děsí. A to není jediná věc, která mě vyvádí z míry, je toho pochopitelně víc.Co se nestalo... Dneska si přilezu na blog a menu v horním boxu jaksi někde v pr... pryč. Moje zděšení trvalo do doby, než se zase vše uvedlo do pořádku. Ani nevíte, jak taková maličkost dokáže vytočit, v týhle situaci by to bylo na kopanec do patřičných míst jistého hostingu, který nebudu jmenovat, protože všichni víme, o co jde.

Oh... On je v titulku Halloween? Tak... Třeba něco k tématu.

S bráškou máme Halloween velice rádi. Nevím, kde se to ve mě bere, děti mám rád... Ale moje škodolibá radost z toho, jak přede mnou zdrhají a to ani nemusím mít kostým je přinejmenším opravdu hodně veliká. Říkal jsem vám, že jsem hrooooooozně zlej!

Letos jsme si to neodpustili. Já jednoznačně mimo, ale nakonec jsem šel s bráškou. Myslím, že on má o jistým upířím anime mnohem větší pojem než já, sehnal si krásnej kostým, make up jsem mu po pár hodinách taky namatlal, včetně jednoho roztomilého obrázku na krk. A já? Chtěl jsem jít za absolutně charakterní postavu, ale nakonec jsem šel za něco, čemu se podobám, teda prý tak trošku vzhledově. Ano, jistě, taky jsem byl nakonec upír, ale... Myslím, že pana Mikamiho jako dvorního Lightova řitilezce si budu omlacovat o hlavu ještě dlouho...

Připadalo mi to spíš jako schůze cosplayerů, než jako Halloween. Budiž, ale seklo nám to.

A vůbec nejsem sobec, ani egoista. Kdepak!

Když už jsme zmínili to upíří anime... Jo. Viděl jsem už první sérii Vampire Knight, chystám se na druhou - Guilty. Rychlost stahování (spíše šnečí pomalost stahování) mě od toho málem odradila, ale naštěstí ne úplně, takže na to čučím ve volných chvílích... Oh. Jojo... Líbí se mi to. A nejvíc snad Zero, i když na začátku jsem váhal. Kaname mi přijde krapítek... Namyšlenej... A ne jen krapítek...

A radši bych viděl nějaký yaoi. Heterácký vztahy jsou mírně okoukaný a... Mlčím. Miluju upíří tématiku, pochopitelně se mi líbí i tohle. ;-)


Ehm ehm... Tak jsem si zaslintal klávesnici a budu pokračovat dál.

A upírů se budu držet i nadále. Teda, jak se to vezme.

Dopoledne ve znamení doktorů. Super. Takovýho doprovodu, co jsem měl s sebou... Ne, že by mě to nějak vadilo, ale mám za to, že jsem už velkej a k doktorovi si dokážu zajít sám. Tak... No, nesdílejí můj názor.

Vejdu do ordinace a jako první - "jste nějak bledý, není vám špatně?"... Odpověď : ne není, já mám takhle bílej xicht pořád... Stejně, jako se mě pokaždý ptají, jestli mi z jehel a krve není špatně. Mě aby bylo špatně z krve? Já miluju krev... Blood, blood, gallons of this stuff...

Taky prý vypadám strnule, napjatě a nevyspale. Nevyspal jsem se už několik dní, díky úžasným paranoidním představám a mazlík mi nechce dát léky na spaní, protože jsem už "zchemičtělej" dost. V tom má samozřejmě pravdu. Na tu chemii jsem hrdej! Vy víte, co tím myslím... Pak vypadám tak, jak vypadám a lidi si myslí, že jsem takhle protivnej a ospalej pořád. I když možná jsem, ale... No, stačilo by k tomuhle.

Když už doktor přestal kecat, tak mi začali nabírat krev. Pochopitelně po několikáté vyměněné zkumavce jsem šel k zemi... A pode mnou taková malinká loužička krve. Sladký, moc... A navíc jsem asi mrtvej...

Doktor mi totiž není schopnej nahmatat puls na zápěstí. Ruku mi drtí, ale nic, což znamená, že jsem asi mrtvej... Tak mi zmáčkne krční tepnu. Jako proč ne, mě to vůbec neškrtí... Upíři nepotřebují dýchat, že jo... Ehm. Po nějaký chvíli to naměří. Bezva. Měří mi tlak.

"Člověče, máte vy vůbec nějakej tlak?"

Ne nemám. Co to je?

Bezva. Přizabít mě. Miluju zdravotnictví. A za tohle jim ještě platí...

A od těch doktorů mě napadá další souvislost...

Můj drahý bráška (kdo by nepochopil souvislost, bráška je medik) má debilní vtipy. A ještě lepší je, že je můj miláček nechápe. Nakonec zjebou mě a já jsem ten hrozně špatnej a zlej. A navíc jsem prase a děvka nevěrná. Mě ty hádky kvůli kravinám vážně nebaví, stejně jako neustálý přetahování se o blbý prášky, který potřebuju, abych se v noci vyspal. A je mi jedno, že vstávám až odpoledne a odpadám brzo večer.

Ne, opravdu mě to nebaví. Moc rád bych si s někým povídal, ale... Skoro každej má nějaký problémy. A já sotva unesu ty svoje.

A navíc mám pocit, že se něco děje.

A moc kecám.

A loučím se.

Pa, zlatíčka :-*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 2. listopadu 2009 v 21:03 | Reagovat

VY ste s bráškou strašně hodní, chudáci děti už tak celý vyděšení a k tomu nastoupí sourozenci upírovi a je s nima konec...ale tak, musí si zvykat, že jo xD
Hele ty máš dobrý doktory, ale jo, taky se mě vždycky ptaj, jestli mi krev nedělá blbě, blázni a oni ti ji snad odčerpávali nebo co, že si šel k zemi, takový jakýsi metody krvavý, čím víc krve tím líp nebo co?
Puls a tlak, to je dobrý, asi ho máš někde schovanej, protože ty si mi živej ještě dost, když chodíš strašit děti xD
Známe doktory, beztak ani neví kde maj něco jako tep hledat...
Jo hele, nezblbněte z těch seriálů už, to je nějaký návykový toto a ještě kvůli tomu přijít o nervy u stahování? Tak to si užij, ale já..nikdy xD
Tak já povalim, zatím se měj fajn, moc se tam u vás nehádejte a odpočívej (vzhledem k upírovi sem chtěla říct v rakvi, ale tak nebudu morbidní xD) v posteli samozřejmě a s mazlíkem:-).
pa♥

2 Redmoony Redmoony | E-mail | 3. listopadu 2009 v 7:32 | Reagovat

Tak upírci? Tady se naštěstí (naneštěstí?) nic nedělo. Jako koneckonců vždycky :-D
O kolik krve tě obrali a co s ní hodlají dělat? Pak kdo je tady upír, že... Ona naše doktorka je šťastná, že vůbec najde žílu. Občas to fakt stojí za to :-?
Docela bych chtěla vědět, jak mi Megavideo počítá ten limit. Po patnácti minutách jsem jako odkoukala 62 minut, jo? Nechápu...
Musím běžet, už jsem alespoň napůl vzhůru a škola volá... ehm... mlčím. Měj se fajn :-)

3 BlackFish BlackFish | 3. listopadu 2009 v 19:46 | Reagovat

Jojo, Vampire Knight jsem už kdysi viděla, no není to špatnej seriál. :-) Tak jsi "příjemně" strávil den lítáním po doktorech, taky mě to ve čtvrtek čeká...no, ale jednou za čas je to potřeba, tak to máš zase na chvíly za sebou. :-) S tím tepem a tlakem je to vážně zvláštní. Ten tep ještě chápu, ale ten tlak nechápu, co to bylo za doktora mimoňa, že neumí naměřit ani tlak? :-D S těma práškama teda nevím, nejsem doktor, ale takový neustálý vysazování na pár dní a pak zase vracení se na stejně silný dávky rozhodně není dobrý, měl by mazlíkovi někdo vysvětlit, že ti tímhle spíš škodí, než prospívá. Jasně, když se ti chce spát, tak je nejlepší si jít lehnout, na co to přemáhat, člověk je stejně nepoužitelnej a akorát protivnej, známe. :-D Ale vzhledem k tomu, že máš na sebe přes den docela čas, tak nějakej režim dne by ti rozhodně neuškodil. :-D  Trošku obohatit ten stereotyp všedního dne. :-D Je fajn, že jste si s bráškem halloween tak užili, jo upírci...no co by se od vás dalo jinýho čekat, že? :-D Tak se měj fajn. Papa :-)

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 3. listopadu 2009 v 22:58 | Reagovat

ty náš upírku, doktoři jsou vymaštění dávno.. do mě rvou tablety se železem, protože jim připadám moc bledá.. a nevysvětlím jim, že je to jen tím, že mám nízkej tlak a nechodím na sluníčko.. no jo.. tohle dobře znáš.. moc bych stě s bráškou chtěla v těch kostýmech vidět.. :-) no.. ty prášky co bereš, něco mi to přopomíná, jestli to není podobnej driják do mám zrovna na stole.. vzala jsem si to kolem osmý večer a v půl devátý jsem byla tuhá.. probudila jsem se podlemý ospalosti brzo a podívám se na hodiny a ono půl druhý odpoledne.. a ospalost pořád šílená.. a pakoši se divili, že jsem celý nultý hodiny spinkala na lavici jak dub.. jo a ty problémy.. je jich moc.. a budou pořád.. musí se k nim jen najít cesta a zvolit přístup, jak se jich zbavit.. :-) uff.. zase moc kecám.. tak mizím.. papa ♥

5 Venom Venom | E-mail | Web | 6. listopadu 2009 v 13:31 | Reagovat

Hej ten doktor je LOL  :D tlak? Nemám, co to je?  :-D doktoři jsou sadisti a tvůj bráška beztak umí diagnostikovat jenom těhotenství. A ještě blbě  :-D ju a ten znak na krku... znamená že šel za Zera?  :-) herdek máme stejnej vkus, mě se Kaname zdá taky trochu nafrněnej  :-D Zero je krásnej outsider a není divu že se v něm vidíme  :-D No tak mi nezbývá než doufat, že ti dají pokoj, jako mě se povedlo praštit sebou u doktora jen jednou, a to navíc bez asistence jehel a bez krve. Dobrý ne?  :D měj se líp, papa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama