Heterácí a další...

14. listopadu 2009 v 13:03 | Cady alias Ghost |  Cady
Ahoj. :-) Ten smajlík, výborný... Akorát ve mě se to pěkně vaří. Lidičky zlatý temný, mě už jeblo. Povedlo se mi to v rekordně krátké době. Já jsem taková slušná, hodná holčička, nikomu jsem v životě neublížila (ironie, chápete?) a tohle všechno mám za to. Co jsem komu kurnik udělala? Tss...A na začátek (on už bude ten člověk vědět), věděla jsem to, celebrito...

No nic, pokračuju.

Pátek třináctýho. Turnaj v basketu. Do školy jsem bohužel musela i přes protesty. Poprvé jsem si dneska nemyslela, že jsem na střední outsider. Poprvý se se mnou bavili normálně, poprvý jsem s někým hrála piškvorky ve čtyřech (i když to - "dáš si to s náma ve čtyřech?" vyznělo popravdě trošku divně), dozvěděla jsem se, že nejsem jedinej magor do anime v naší třídě... Je to sladký vidět, že to nejsou jen další vylízaný diskantský paka a že nejsem zase tak neviditelná, jak jsem si myslela.

Bohužel jsem se ale nevyhnula obírajícím se heterákům, smůla. Ale byli jsme spojený s prvákama. První lavice s dvěma emáky pospolu, mě to málem porazilo. ♥♥ Měla jsem celej den na co slintat. :-)

Akorát pozoruju, jaký jsou některý nepřející hovada. Víte, co tím myslím? Jen mě štvalo, že jsem z toho filmu neslyšela půl slova, nakonec nám jich pustili několik a všichni žvanili, člověk neslyšel vlastní myšlenky a bylo to jedním slovem dokonalý. Ironie.

A víte, že jsem obklopena úchyly?

Je mi to jasný. Hodina na PC. Hrozně mě to připomněl Enemy s jeho ohmatáním menu.

"Však vy na ten fígl přijdete, jen si ten program musíte ohmatat." "Fando, přestaň si to ohmatávat."

xD Já byla v tu chvíli mrtvá. Libové hlášky u nás jsou na denním pořádku.

A na chodbě se taky ohmatávala dvojice mých spolužáků. Heteráckých.

Doma je to paráda. Jednou jim řeknu o svých obírajících se spolužácích a naši hned zavedou debatu o sexu, asi si myslí, jaký nejsem zlatíčko a nevinnej andílek. Teoreticky bych jim toho mohla hodně říct, co ani neví, ale to spíše teoretické znalosti. Taky... Kdo by mě chtěl, že jo... Jen úchyláci. Ale nějakej pěknej emař nebo emařka ne-e...

Víte, co jsem zjistila? Pokud nebudu uhihňaná slepice s vrstvou make upu a nebudu blbá jak necky a neskočím každýmu troubovi na špek, tak si mě žádnej nevšimne. Tak mě žádnej nebude chtít a bude ze mě akorát stará panna. Můžu já za to, že nechci jít se stádem? Asi bych si fakt měla najít nějakou babu nebo chlapce a ostatní nakopat tam, kde mají mozek. Bude je to hodně bolet.

Já jen nechápu. Jedna moje známá je přesnej prototyp tý slepice, ale chce jí každej. Kluci z ní můžou zešílet. Střídá je a její současný přítel je nejspíš už dvanácterák. Opravdu musím být úplně vylízaná a dát každýmu? Ne díky.

Aha, já psala, že mě nikdo nechce. Na Lidech mi přišel krásnej vzkaz.

"Líbíš se mi, hledám milenku. Nehledáš milence? Pokud ne, moc se omlouvám za nevhodná písmenka. Jirka"

Hledám milence. Dva. Gaye nejlíp, abych se měla na co koukat, až se budou šmajchlovat. xD Hele a jako sorry Jiří, ale já nejsem blboučká jako... Výše popsaná osoba. x) Nehledám povrchní hodnoty. Nasrat tak akorát. Budu si dělat, co chci a ostatní se budou moct třeba pos... x) A ženatýho chlapa s dětma nechci už vůbec.

Ty vogo. Nehledám nikoho. Když už, tak lásku, aby mě měl někdo rád.

Mám pro vás zprávu. Pokud budu mít další blbou známku, zablokujou mi internet, takže se mám na co těšit. Každodenně poslouchám ty scény, jak ze mě nic nebude, jakej jsem kretén a že nic nesvedu. Nic prostě podle nich neumím, na všechno jsem levá, vyzdvihujou jen sestřičku. Asi si dokážete představit, jaký to je.

V takových chvílích závidím Enemkovi, že má takovýho brášku. Dvojčátko, zdravýho bratra, s kterým se může o všechno podělit, můžou si spolu povídat, svěřovat se a věřit jeden druhýmu. Tohle jsem nikdy nepoznala, i když jsem měla sestřičku. Byla jsem prakticky sama a uzavřená sama do sebe.

Chtěla bych mít dvojče, nebo prostě sourozence, kterej by mě měl rád a nějak mě dokázal podpořit... Jsou věci, který nikomu neřeknu a... Dvojčátko by to pochopilo. Bohužel jsem tady jen jako hromosvod, jediná, na kterou se naši zaměřili, aby byla prostě perfektní a starala se doživotně o svojí autistickou sestřičku.

Vy si možná myslíte, že jsem krutá, ale kdybyste tímhle žili každej den už 15 let jako já, tak byste asi uvažovali podobně.

Naši pořád kecají, pořád mi vyčítají, jakej jsem lempl a k ničemu, přitom jsem jim tolikrát pomohla, že jo... Sedím pořád tady, něco tady vyrábím a nejsem s nima. Jsem hrooozně drzá, když si dovolím jim něco říct.

Přitom můžou být rádi. Moji spolužáci chlastají první ligu a já? Celej den o mě mají přehled, celej den jsem doma a nevylezu, protože nemám s kým. Nemám si s kým popovídat, nikdo na mě nemá čas, tak si to prostě píšu sem. Neměli internet, prostě to nechápou, co za vztahy se tady dají utvořit. Pro ně existuje hlavně Janička a jak mi řekli, já jim za to nestojím. Mám si prostě jít vydělávat a bude.

Tatík vyřizuje papíry, budeme mít nový auto. To starý vypovědělo službu, takže si tatík splní sen - bude mít nový, nepoužitý autí. Pořizujeme ho kvůli JANIČCE. Kdy naposledy někdo něco pořídil kvůli mě?

Já se vzdávám. Všechno, co poslouchám, jsou sračky. Jsem líná, blbá a k ničemu, prostě mě nikdo nemá rád. A navíc mě ignorujou. Všeobecně všichni, dokud něco nepotřebujou.

Někoho zabiju, až se vybrečím. Bude to všechno náročný, ale pokusím se přežít. Naši mi odmítají přispět na lístek na TH, takže nevím. Řekla jsem, že bych se tam mohla setkat s někým z vás, ale asi to neklapne. Není už náhodou vyprodáno, že ne? :-( Potřebuju víc času na přesvědčování našich, jinak Billa v životě neuvidím. Teda, ani zbývající kluky z kapely ne, ale prostě... Bill.


Nemusím doufám nic vysvětlovat, tohle mluví samo za sebe. x) Nemyslela jsem si to, ale začínám mít pro něj čím dál větší slabost a to jsem si říkala, že to horší se mnou být už nemůže. x)

Jdu se vystavit nátlaku heteráků a někoho pořádně nakopu. Jak já se těch úchylů děsím. x)

Mějte se, čauves
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 16. listopadu 2009 v 11:43 | Reagovat

achjo.. co říct.. moc dobře vím, jak se cítíš.. obrázek Billa je ošukáníhodný to je jasný :-) na koncert TH bych taky chtěla.. abych je znova viděla, ale hlavně, abych viděla někoho z vás.. moc si to přeju, ale nemá mi to být souzeno, že jo.. prostě bych nejprve musela zařídit, aby jezdily v sobotu autobusy nebo aby někoho napadlo, že se někdo nemá do Prahy jak dostat, když je víkend.. ale na to nikdo nemyslí.. tak mi zbývá je vztek a oči pro pláč.. tak moc bych se s váma chtěla setkat.. znám vás už dlouho, tebe jsem stačila poznat a jsi moc fajn slečna a menší popovídání by neuškodilo :-)
*****
ou ty temná dušičko.. to nám jeblo už dávno a víme, že horší to se ,mnou být nemůže.. x)) ale aspoň potěší fakt, že v tom nejsem sama.. :D ou.. outsider.. byla jsem jím na základce a po měsíci na střední jsem zase byla středem pozornosti - v šikanování.. to si zase museli vybrat mě? pak jsem neměla skončit tam, kde jsem.. no nic.. je pozdě na takový úvahy.. x)) ze školy jsem pryč a vzpomínky mi přivozují menší hysterický záchvaty.. tak jiný téma..
*****
to tvé zjištění.. taky jsem to zjistila, pokud nebudu Bááárbííí vymaštěná jak fritéza, s peroxidem, oranžovým make upem a silokonama, tak o mě nikdo ani kolo neopře.. ale já proti takový demenci bojuju a pokud se nikdo nedokáže vyrovnat s tím, jak vypadám, tak je to jen a pouze jeho problém, né můj.. x)) a víš, pokud tě někdo není schopen brát takovou, jaká jsi, tak ti za to trápení nikdo, ale skutečně nikdo z nich nestojí.. ;-)
*****
obklopena úchyly.. to jsem byla.. jedním mimořádně odporným.. :-! ale dal pokoj, když mi v jednom kuse řval mobil od rána do rána a on se vyžíval v mý hysterii.. kecám nedal pokoj.. ještě na vrch se mi tlemil.. příšera hnusná odporná blbá.. vymaštěnej devatenáctiletej a panic na dosmrti.. x)) ale nechci si kazit chuť.. když se ke mě přiblížil na půl metru, tak jsem nevěděla, jestli mluví, nebo prdí.. :-! zabít a zakopat.. ani bych ho nerozsekala, ještě bych něco chytla no fuj :-D
*****
jak já ti závidím emaře.. :-) to v mým okolí v okruhu 30ti kilometrů jsem všehovšudy jedinej gothemo já a můj věrný xicht v zrcadle :-D a nad tím, co vidím se nedá rozplývat :-D taky bych si chtěla domů pořídit dva gaye jééé ♥♥ ale budu se muset spokojit s mými incestními kocourky.. x))
*****
rodičové tví milí jsou víc než vymaštěný.. proč ti nedaj pokoj? já bych je už dávno poslala do prdele, jako to dělám, když mě mimořádně jebou.. teda strýc mě jebe, protože se nervuje s tím kryplokreténem, teda se svým otcem kterej má takovou míru retardace, pro kterou neexistuje měření ani odpornej název.. to není demence.. to je něco víc.. ale on se s ním nervuje a odsere to kdo.. no jááá.. jáá jsem neschopná, k ničemu.. a tak dále.. to znáš.. taky si říkám, že maj bejt rádi.. 18 mi bylo a nešla jsem se nikam vožrat.. asi proto, že po mé osmnáctce na mě všeci serou.. ale co.. nebudu se vnucovat.. to nemám ve zvyku..
*****
kecy o tom, že znám jenom ten počítač.. mám tu nejlepšího kamaráda.. a na tom blogu, ikdyž na mě ve větší míře všeci serou, tak mě někdo aspoň chápe a podpoří, to doma nelze očekávat.. dokonce ani od mamky ne.. jenom řeknu tři slova o tom, co mě trápí a hned, že potřebuju už makat, abych nemyslela na pí*viny.. a moc dobře chápu, jak se cítíš, když na tebe rodiče naléhají jen proto, že jsi zdravá.. máš taky právo ŽÍT.. a ne jenom přežívat v teroru..
*****
tohle je moc i na mě.. po mě by strýc chtěl, abych dělala všechno, ale dá mi pokoj, až se do toho vloží mamka, a až se ukázkově pohádají.. super.. a pak jenom, že VŠECHNO JE KVŮLI MĚ.. kdybych nebyla tohleto a tamto.. Ende.. končím.. máme toho hodně společnýho.. asi proto tě do puntíku chápu.. tak mizím.. kecám až moc.. tak papa.. a Gerard tě opatruj ♥

2 Venom Venom | E-mail | Web | 16. listopadu 2009 v 16:10 | Reagovat

Jistě... ohmatávající se heteráci, já z toho bliju a taky by mě každej asi považoval za světici a jeptišku... vysvětluj jim, že myslíš na gay sex... jinak jsme na tom podobně. Naši místo toho aby byli rádi že nefetuju a nechlastám tak taky akorát buzerujou. Měli by adoptovat nějaký vyfetlo a jak by si nás pochvalovali!

3 Cathy Cathy | Web | 16. listopadu 2009 v 17:29 | Reagovat

Ach na ty rodiče bych se s chutí vykašlala, dokážou být často fakt na hlavu postavení a prostě...stará škola, no...
Můžu ti říct, že i když mám sestru, dokonce starší, není to nic k záviděn, teda aspoň u mě. Taky bych si přála někoho, kdo mě vyslechne, zrovna tuhle kozu sem fakt nechytla dobře, když ji vidím maximálně, když usínám...
A na ten koncert se určitě dostaneš, neboj, oni povolí...
Zatím se měj co nejlíp a přežívej:-)

4 BlackFish BlackFish | 17. listopadu 2009 v 10:54 | Reagovat

Hmm, já teda nevím, ale můžete mi někdo vysvětlit, proč se mi tento článek zobrazil až teď? Mě už to nebaví, vážně nenávidím svůj pošahanej notebook a ještě pošahanější pc. To ti závidím, že máš ve třídě na co koukat, to u nás se nedá koukat na nic, jako heterosexuál musím říct, že jedinej chlap ve třídě, kterýho tam máme je obraz na zdi našeho pana prezidenta a to teda děkuju pěkně. :-d Rodiče tě pořád tak zlobí, jak je dokopat k tomu, aby si uvědomili, že by ti to třeba taky mohlo ubližovat... Ohmatat program...to je vážně moc hezky řečeno. xD Taky ráda ohmatávám věci...ano...a lidi...ano...lidi jsou vždy opravdu "nadšení"...ano...xD Ale co, hlavně, že jsem nadšená já. xD Bylo by fajn, kdyby rodiče osvítilo a začali se chovat normálně. Já chápu, že když máš nemocnou sestřičku, jsou z toho smutní a trápí je to, ale to jim nedává důvod si cokoliv z tohohle vybíjet na tobě. Kéž si to brzo uvědomí, že to dělají špatně. Měj se hlavně co nejlíp, užij si dnešní volný den a relaxuj. :-)

5 Tashiah S'uttiafarat Tashiah S'uttiafarat | Web | 25. listopadu 2009 v 20:35 | Reagovat

S těma lístkama přeju hodně štěstí... Jinak heterácký páry rozmístěný strategicky po škole, aby člověk cestou od učebny k učebně nevyhnutelně narazil aspoň na tři, jsou fakt zastřeleníhodný. Vypadá to skoro, jako kdyby to dělali schválně... -_O
Máš mou soustrast i ohledně nespokojených rodičů... A samozřejmě oblíbenost růůžových pištících stvoření, to je kategorie sama pro sebe.
Přeji hezký den :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama