SILENCE! I kill you!

6. listopadu 2009 v 17:40 | Cady |  Cady

... nejčastěji používaná hláška na hodinách angličtiny. Nevím proč, naše učitelka se tomu směje. Smát se přestane, až to převedeme v činy, k čemuž není daleko. Stejně, jako u mých drahých rodičů. Jinak ahoj, děcka.Hned na začátku obrovská omluva pro Enemka. Včera jsem ho vyplašila, vím o tom a moc mě to mrzí. Já měla úplně dost.

Jsem prostě kráva. Dala jsem našim pozvánku na třídní schůzky, původně jsem to neměla v úmyslu, ale stejně by volala třídní, takže takhle to bylo lepší. Já byla naprosto skálopevně přesvědčená, že to není tak hrozný. Co bylo, jak se tatík vrátil ze schůzek, to bylo strašný.

Ono nestačí, že se už dlouho cítím hrozně prázdně, nemilovaně a mám pocit, že jsem úplnej omyl přírody a samotnýho Gerarda. Já jsem zdechlá, blbá, k ničemu, jsem úplný hovno, nikdy jsem na studium neměla a nikdy mít nebudu. Nakonec skončím jako zametačka ulic, v tý oranžový vestě s reflexníma pruhama, protože takhle prostě nemám šanci sehnat práci.

Ani nemluvím o tom, že když něco slíbím, tak na to serou. Když vám máti řekne "nikdy jsem ti nevěřila v ničem", povzbudí to. Všichni milujou jen tu vaší sestřičku, protože je autista a zaslouží si pozornost. Vy si nezasloužíte ani to, aby si o vás někdo otřel botu. Já jen brečela a ani pak do mě nepřestali rýt.

Říkala jsem si, že nemám co ztratit. "Honem padej na internet, aby ti něco neuniklo!"... Já jsem ale na internetu především proto, abych udržovala spojení. Furt mi cpou do hlavy, jaká jsem divná a já se pak divím, že mě nikdo nemá rád. Měla bych přestat. Oni ale nepřestanou nikdy. Na tohle si prostě nezvyknu, oni mě úplně udolaj.

A víte, proč do mě tak začali jebat? Kvůli dvěma pětkám z matiky. V budoucnu jsem proto nahraná. Já vím no, ale kdyby mi to k něčemu bylo... K čemu v životě použiju binomickou větu? Já nenašla žádný praktický využití. Kombinační čísla a podobné píčoviny mi stejně budou na nic, navíc z matiky maturovat nebudu, tak co.

V jiných předmětech se jinak dost snažím, vycházejí mi trojky. Kurva ale... To bylo ráno. Já později nepoznám, až máti ten záchvat nebude hrát a opravdu se vyvalí někde se zástavou srdce. Děsí mě takhle s radostí a mě to prostě nejde na mozek, jak ona tohle může dělat... A pak nadává tátovi, jakej on má debilní humor. Moje máma není o nic lepší.

A navíc nám ve škole topí jen první dvě hodiny a pak je tam zima jak v ruský pohádce. Ani ty teplý obrázky nezahřejou. A už tuplem ne venku, kam jsme šli na geodézii. Měřili jsme nějakej kostel, nebo co. Já se mohla umlátit, jak moji dva kolegáčkové měřili a já kreslila a... Došel mi papír. Pak jsem si připadala jak debil a úplně mimo, ale jako ono po tom včerejšku...

Mě je psychicky tak blbě, že bych nejradši někomu nakopala prdel, ale nemám na to sílu.

Já si nechci jen stěžovat, takže...


Moc klukům gratuluju k jejich ceně MTV za nejlepší kapelu. x) Já hlasovala jak blbá, málem jsem si enter urvala. x)) Bill opět ukázal, že je nejkrásnější bisexuální humanoid v Německu a navíc mě svým vystoupením rozbrečel. Příště poděkuj NĚMECKY, nebo tě z toho pódia nepustím! xD Ty jeden...

"Zeig mir deine Pflaume!"... Bille, ty sprosťáku! xD

Prý Gugísovi chytly bubny. To bych chtěla vidět. xD Já jsem tak udivená, dojatá, vysmátá a taky úplně vyflusnutá, až to hezký není...


♥♥♥ A ani mě neštve ten half PB... Nádherná písnička.

A... Jo Enemku, já mám taky paranoidní představy. Nepřeju nikomu. Navíc mě všechno sere a tak se to ve mě mísí. Jdu někomu nakopat prdel a umačkat Billa a též si užívat pocit, že mě nikdo nevěří a nemá mě rád.

Tak já už půjdu. To by stačilo.

Mějte se ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 8. listopadu 2009 v 16:38 | Reagovat

silence i kill you.. ano ano.. to jsem často říkala profesorovi na angličtinu.. velikou radost měl.. x)) ou.. ty debilní kecy od tvých rodičů.. no.. včera jsem si taky něco vyslechla.. furt jenom "tyyyy raději drž hubu smrade malej.. běž si raději vzít deset prášků a běž chrápat a nevotravuj.." jenom jsem řekla slovo.. ehm.. no.. nejsem malej smrad, hubu nebudu držet a v neposlední řadě se bohužel zatím nechystám zabít.. tak to by stačilo o mým dementním strýcovi..
*****
a blbý kecy, že jsem věčně u PC slýchám dnes a denně.. "ty taky nemám v tý palici nic jinýho než pííí.. a ten tvůj.. poj.. počítač!" no jo.. není tam nic jinýho.. nevidím.. a co je komu po tom? jednou mi ten pc pořídili tak ať teď mlčí.. a doma taky pracuju tak silence please.. nejspíš mi rozumíš.. x)) a já a matika? máme se rádi asi jako anarchista a nácek.. no blbý přirovnání, ale jen tak pro představu.. x)) jo a v tom, že ti nikdo nevěří.. to mě taky ne.. a co víc.. mě totiž nikdo ani nebere vážně, tudíž mě ani nemají čas vyslechnout.. pak bleju sračky na blog, kde si to nikdo nepřečte.. no co nadělám.. a jinak.. vystoupení jsem neviděla, ale viděla jsem, že jim to prostě zase natřeli.. :-) a to je hlavní.. tak.. moc kecám a blbě kecám.. tak mizím.. už se mi čoudí z klávesnice.. x)) měj se Cad, uvidíš, bude líp a Gerard tě opatruj ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama