Prosinec 2009

Anime - ElfenLied

28. prosince 2009 v 20:05 | Cady & Enemy |  Movies
Ahojte. Oh ano, víme, že jsme slíbili recenzi nějakého filmu (např. máme rozděláno Death Note), ale... Když my si tak hezky klikáme na jedněch nejmenovaných stránkách a hledáme si videa... Narazíme na něco se sympatickým názvem a ještě sympatičtějšími obrázky, tak si to pustíme... A hle, ono je tam i dost krve a je to správně úchylné... Prostě něco pro nás... A nedalo nám to, abysme se v tom nerýpali...


Tak teda jo no x)

28. prosince 2009 v 19:27 | Cady |  Cady

Ahojte, děcka. Tak mě teda k tomu dotlačil... Nechtěla jsem cokoliv psát o mých Vánocích, protože mám pocit, že se nemám čím chlubit. No jo, tak já vás aspoň informuju, když nic jinýho. x)


Tak je to za námi...

28. prosince 2009 v 18:19 | Enemy |  Enemy
Ahoj, zlatíčka. Vánoce máme za sebou, měli bychom mít plná bříška, užívat si dárků i přítomnosti svých miláčků a vyčkávat na jednu velkou jednorázovou chlastací akci. (Silvestr) Tak mě napadá, jak jste se vůbec měli, co jste dělali, co jste dostali... Mám tu pro vás ještě jeden přichystanej článek, ale tohle jsem si nemohl odpustit. :-)


Šťastné, chemické, ouchylné a veselé...

24. prosince 2009 v 15:23 | Cady & Enemy |  Střípky


Ahojda, bejbátka. Tak se nám rok s rokem sešel, jsou tu zase Vánoce, svátky klidu, míru, žraní a konzumu. Ano, sice si na to stěžujeme, ale to ještě neznamená, že bychom se nechovali stejně, že? Hlavní je, že jsme spolu a máme jeden druhého. To další je už jenom detail.

Taková bilance - už v tuto chvíli máme plná bříška cukroví a salátu, snášíme nálety naší rodiny, pláčeme dojetím, protože někteří členové rodiny již nejsou mezi námi, sledujeme pohádky a snažíme se to přežít. Ten největší shon bude za námi, až se zítra ráno probudíme a to největší překvapení, až se po Novém roce zvážíme... Btw, Bikímu přeju dobrou chuť, co se tý veganský kachny týče xP

I když ten pocit, že zrovna nám to nehrozí, protože jsem tak hubení...

A jinak...

Celé téhle virtuální rodince - Venomkovi, Cathy, Jitušce, Magli, Moony, Ochechulce, BlackFish a spoustě ztraceným i nově příchozím temným a ouchylným dušičkám přejeme krásné Vánoce, abysme se tady zase mohli za rok sejít spolu v tak hojným počtu. Díky za vaší inspiraci, trpělivost a za to, že jste tady vždycky byli, ať se dělo cokoliv. Je to obrovský štěstí, že máme jeden druhýho, držme si to, stejně jako předtím ty roky, co tak zběsile ubíhají... Utíká to strašně rychle.

Hned na začátku - bohatého Ježíška přejem, děcka. Snad se na nás letos nevy... Ehm, nevykašlinká. To bylo jen tak na okraj. Víme, že jste celý rok byli hodný, tak od Ježíška toho dostanete spoustu. A od Gerarda taky, když jste celý rok byli tak krásné dárk a ívl.

Jinak přejeme spoustu lásky, štěstí, zdraví a splněných přání, abyste měli všeho dostatek a nic vám nechybělo. A snad se taky někdy sejdeme osobně. Třeba příští rok. :-) A také přejeme co nejméně problémů se ZHT, homofoby, zabedněnci, pokud možno co nejmenší kocovinu (nechte si to na Silvestra, milé děti) a také spoustu inspirace k psaní, tvorbě a mnohým dalších činnostem a po Vánocích pochopitelně co nejméně bolestivý propad zpátky do reality.

A těm z reálného života můžeme popřát jedině to samé...

Zapomněli jsme na něco. Zlatíčka, pozor na hoříčí stromek i ty drobný kůstky z kapra, bacha na náledí a cokoliv kluzkého. Dávejte na sebe pozor a nenechte se dneska nas*at. Jsou přece Vánoce!

Díky za to, že jste. Šťastné a veselé.

C. & E.

Tákže...

18. prosince 2009 v 17:51 | Enemy |  Enemy
Ahoj, berušky. Myslím, že není na škodu, když se jednou za čas ozvu i tady. ;-) Mám rozepsaný články, tak trochu shon a taky nějak moc přemýšlím, ale kdo by to čekal, že? Zrovna ode mě... Od někoho, kdo je rád, když se párkrát za měsíc doplazí do školy, nakoupí a pak mu z toho davu lidí pěkně šibe... Jo a ZHT, abych nezapomněl...


Jééé snížek...

13. prosince 2009 v 13:55 | Cady |  Cady
Ahojte, milé děti. Tak zase po dlouhé době se hlásíme. Ano, nějak před Vánocemi nestíháme, ale to se bude muset napravit, že? Však bude brzo volno, bude stromeček, dárečky, hromada žrádla, celej den na netu a polibte mi... víte co. Ale i tak je strašný žít s tím, když vám řeknou, že letos nedostanete nic. Béééé... No jo, když já jsem tak hodná a vůbec nezlobím a navíc venku je snííížeeek... Držím pec.


Lost and lonely

7. prosince 2009 v 19:33 | Enemy |  The Rasmus

Když už mi to dokola rotuje Black Roses... A vybavuju si tolik věcí... Zkur... melancholie...


Anime - Ouran High School Host Club

5. prosince 2009 v 17:16 | Cady |  Movies
Čaute, děcka. Já vím, že by to konečně chtělo něco o filmu, ne o anime (dočkáte se, nebojte... jednou...), ale poslední dobou jsem tím zahlcená, takže se nedivte. xD Pořád nad tím slintám a asi mě to jen tak nepustí...