Tak teda jo no x)

28. prosince 2009 v 19:27 | Cady |  Cady

Ahojte, děcka. Tak mě teda k tomu dotlačil... Nechtěla jsem cokoliv psát o mých Vánocích, protože mám pocit, že se nemám čím chlubit. No jo, tak já vás aspoň informuju, když nic jinýho. x)U nás byli Vánoce opravdu svátkem klidu a míru. Stromeček naši ozdobili beze mě, akorát do přípravy salátu jsem byla zainteresována. Mou zásluhou byl taky sežranej, většinou nám vydrží hodně dlouho, ale tentokrát vydržel sotva pár dní. x)

Největší pohoda, klid a mír panoval u stromečku. Naši se ani slovem nezmínili o škole (což většinou dělají nejméně třikrát denně, nejvíc na můj svátek a narozeniny x)), dívali jsme se společně na pohádky a seděli jsme u stromečku s hromadou žrádla a dávali jsme si dárky.

Ten největší dostaneme asi až v únoru. Říkala jsem vám, že kupujeme nový auto, ale jelikož nebylo na skladě, musíme si počkat na čerstvý z výroby. Nikdo se mě nijak moc neptal a rozhodlo se pro modrou barvu. Nemám ráda studený barvy! A co jsem si všimla, tak modrou Fabii dneska mají skoro všichni. Jasně, proč se nezařadit do davu. x)

Chtěla jsem kupovat dárky před Vánoci, ale nestihla jsem to. Počkáme si na výprodeje. Opravdu jsem to moc nestíhala, peněz bylo dost a navíc máti nechtěla zvednout ten svůj zadek z gauče, takže jsem nevěděla, co bych jí měla pořídit. Ještě kouknu na stránky Popronu a jak s našima pojedeme někam, tak jim ještě něco vyberu. Nevěděla jsem vůbec, co by chtěli, když jsou tak vyplesklí z toho auta. x)

Dalo by se ale říct, že letošní Vánoce šli mimo mě, nevnímala jsem, co se děje. Ani mi to nepřišlo, už to prostě není takový, jako předtím. Jako malá jsem se hrozně těšila a tentokrát jsem Štědrý den málem ani neregistrovala.

Jako malá jsem dostávala hodně dárků. Byly to klasický kraviny, jako hračky, knížky, kazety a podobný věci. Myslím, že teď už bych si vystačila s minimem, ale pod stromečkem se mi tak trošku chtělo brečet... Dostala jsem pyžamo, tričko a plyšovýho psa. Čekali jste ještě něco? No, nic víc jsem nedostala...

Ale naši si na mě vzpomněli, já pro ně neměla nic... Nechci, aby si mysleli, že jsem na ně nemyslela. To mě žralo ještě víc. Tak jsem tedy s nimi byla v tradičním duchu Vánoc, hezky pospolu jsme čučeli na filmy a byla úžasná pohoda.

Bojím se, že to už pominulo. Jakmile skončily svátky, tak na mě mamka už několikrát vyjela, že bych se měla učit. Nechtěla jsem si tím kazit Vánoce, ale ještě na mě ječela, že prolítnu, že mě vidí jak propadnu a že netuší, jak to asi řekne tetě, co ta si bude myslet... Co si bude myslet teta, je mě úplně u zadnice, stejně jako ty zkurvený kecy.

Tohle je to jejich povzbuzování. Mají naši pravdu, že jsem u PC, protože s nimi nechci být. Poslouchat denně jak jsem neschopná, na to já nemám. Radši zůstanu tady a nebudu je vyrušovat svou přítomností. Zvykla jsem si na to, že mi nevěří, že něco zvládnu a že něco myslím vážně.

Někdy si připadám hrozně sama, ale pořád doufám v nějakou naději. Najde se někdo, kdo mě bude mít rád? Nehlašte se všichni! x)

Tak a já bych to ukončila, stejně nemám víc, co bych řekla. Akorát se mi chce brečet a ta sentimentální nálada z celých Vánoc na mě dolehla teprve dneškem, takže se vzdálím.

Mějte se, zatím

Papa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 28. prosince 2009 v 20:29 | Reagovat

Cadynko.. to je mi líto.. ale lítost ti stejně nepomůže.. jestli chceš, tak tu budu pořád a já tě ráda mám.. i za tu chvíli, co se známe, jsem si k tobě vytvořila jakýsi vztah a některýma věcima se mi i podobáš.. a co je nejhorší, já tě naprosto chápu.. ve všem.. ty kecy jsem poslouchala taky.. teď už si to nedovolí, protože jsem schopná na ně vlítnout s nožem, což se mi už povedlo.. taky jsem nějak nepostřehla, že jsou Vánoce, jelikož se tu 23. konala "menší" hádka, jakej já jsem vymaštěnej línej mentál a máma největší kurva pod sluncem.. klasický Vánoce u nás.. a na Štědrý den tradiční přetvářka.. ráno jsem řvala jak kráva, pak jsem si vzala tři prášky a šla jsem ke stromečku.. já pokaždý dostávám hromadu dárků od babičky a mámy.. ty dvě mám nejradši.. a táta s macechou mi dali to, co jsem si "poručila".. cukrářský pomůcky, jako sáček a sadu trubiček.. a ví, že jsem úchyl na šátky, tak mám další do sbírky.. stejně už pro mě nejsou Vánoce takový, jako kdysi.. protože já snad ani nemám rodinu.. kdybys chtěla, tak se mi ozvi.. a drž se.. Gerard tě opatruj.. ♥

2 Venom Venom | E-mail | Web | 28. prosince 2009 v 22:34 | Reagovat

Já se hlásím! Nebo ne, nebudu tě strašit svým zjevem  :-)

Nic si z toho nedělej. U nás taky byly Vánoce dost chudý. Ale dárky nejsou to hlavní. Taky si furt říkám že tohle není vono a když jsem byla malá, byly Vánoce mnohem lepší. A mamku jedním uchem tam a druhým ven. Aplikuju to několik let a je to super  :-D

Měj se co nejlépe. A ať se ti vyplní co nejvíc přání dodatečně v novém roce  :-)

3 Ochechulka Ochechulka | 29. prosince 2009 v 11:50 | Reagovat

Hmotné dárky nejsou nejdůležitější, rodiče určitě měli radost, že jsi byla s nimi a také se snažili, když ti pořád nepřipomínali školu. Snad jednou pochopí, že tím shazováním ničeho nedocílí a přejdou na  slova podpory. Moc bych ti to přála. Měj se :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama