Tákže...

18. prosince 2009 v 17:51 | Enemy |  Enemy
Ahoj, berušky. Myslím, že není na škodu, když se jednou za čas ozvu i tady. ;-) Mám rozepsaný články, tak trochu shon a taky nějak moc přemýšlím, ale kdo by to čekal, že? Zrovna ode mě... Od někoho, kdo je rád, když se párkrát za měsíc doplazí do školy, nakoupí a pak mu z toho davu lidí pěkně šibe... Jo a ZHT, abych nezapomněl...



Ano, sice mi z toho davu šibe, ale dárečky jsou... Nechce se mi to zabalovat, ale pak vidět ty rozzářený očka, když moje zlata rozervávají ten papír a pak je všude kolem tak krásnej bordel a tolik štěstí... Nebudu zkoušet to, co bráška. Vím, že několik vrstev papíru a několik krabic na malej dáreček by mě asi přivedlo do blázince. Sebemenší drobnost a já se dokážu šíleně vzteknout, pěnit a skoro slzet vzteky...

Hrozně mě baví nakupovat takový malý drobnosti, hadry (když si je nemusím zkoušet a nejsou pro mě) a takový ty elektronický kravinky. No, v tom obchodu s hudbou jsem strávil taky hodně dlouho, to se taky musím přiznat. Slintal jsem nad Humanoidem, tak doufám, že ten origoš dostanu pod stromeček.

Zlej gothickej pozér poslouchá TH. Muhehe... A nikomu neříkejte, že se mi u Lass uns laufen chtělo brečet!

Na těch nákupech jsem měl samozřejmě doprovod. Nakonec se mi nabídl kamarád a s tím člověkem, který se nabídl původně... Nepřineslo by to dobrotu. Už tak mě poinformoval, že má pro mě dáreček. Doufám, že to není přesně ta věc, která mě napadla jako první. Schválně, co napadá vás?

Na některý lidi dělám oči a z některých mám strach. A některý bych nejradši zakousl. Jsem protivná gothická polobuzna (miluju to slovo!), co pořád fňuká a bojí se lidí. Ale co, můžu se utěšovat tím, že oni se mě stejně bojí víc, než já jich! (takhle se mě snaží zbavit strachu z pavouků, ale určitě se jim to nepovede!)

Hlavně, že svátky strávíme jako rodina, u nich se snad nemám čeho bát, ale jeden nikdy neví... Těším se na toho drobečka, co bude s náma. To si zase vyhrajem. :-)

To bych nebyl já, kdybych nerýpal do věcí, do kterých mi nic není. Jeden z těch rozepsaných článků, který mám připravený na "někdy", je o multi kulti. Bude ze mě rasista, hajzl, xenofob a kdesi cosi, co mi už na jednom blogu v diskuzi odepsali.

Sorry, ale opravdu tady nechci islám. A ano, možná je to opravdu proto, že "my" bychom šli jako první, změnily by se postoje, kultura, hodnoty a mazaly by se rozdíly. Když se kultury moc míchají, není to dobrý... Nejhorší jsou fanatici a iniciativní blbci, to stačí, aby se posralo kompletně všechno.

Nechci ve svý zemi mluvit arabsky a ani se řídit nějakým právem šaríja. Stali bysme se cizinci ve vlastní zemi a všechno by bylo jinak...

Tohle by byla skvělá seminárka, o tom ještě pouvažuju...

Jedna z těch dalších věcí je...


No jo, to bysme prostě nebyli my, že... Kdybysme se s Cadynkou nešli hádat o tom, že jistý Adam Lambert Billa NEKOPÍRUJE a že s Billem není něco v pořádku. Já ale fakt nemám nic proti, je to nádhernej kluk, to je fakt, ale... Viděl jsem na vlastní oči hodně takhle vyhublých lidí, sám jsem na tom nebyl líp, a pochybuju, že Bill je úplně v pořádku. Ještě jednou něco plácne o vegetariánství, tak ho asi plesknu!

Takhle prostě nevypadá člověk se zdravýma stravovacíma návykama, ten by si neměl z rozežranosti vybírat a měl by jíst všechno... (říká ten, co se dneska přežral u McDonalda...) Ale já nevím, co za tím stojí, takže se k tomu už nebudu vyjadřovat.

Ne, nebudu se rozčilovat. Jdu se zasmát na feministky.com (doporučuju článek o kukačkách) a atlas.cz kopnu do prdele za ty spamy... Ne, opravdu nechci žádný přípravky na zkvalitnění erekce! Vypadám snad na to, že to potřebuju? Potřeboval bych spíš něco na utlumení, jinak... Jinak... Si to někdo odnese!

Jak jsem vám už psal o tý lesklý, kovový a moooc pěkný věci... Měli byste mě za prase, zlatíčka. Tuším, že takových dárečků bude čím dál víc... To je tak, když někomu nestačí jen pouta a podobný kravinky a musí se ještě pořádně vybouřit.

A ten můj mladej mě v tom ještě podporuje. Gerard z nás má jistě radost.

Gerard ale jistě nemá radost z toho, jak se pořád nípu v minulosti, která je už za mnou, a to už vůbec nemluvím o tom, jak mi v hlavě šrotuje současnost. Je toho moc najednou, takže tyhle myšlenky potlačujou tamty druhý, je v tom hroznej bordel... Myšlenkama jsem někde veprostřed jedný povídky, u který jsem ještě nenapsal ani čárku a když nenapíšu, pak to bude nenávratně ztracený. Někdy si říkám, že by to tak mohlo být lepší, ale mě stále baví krmit vás svýma úchylárnama. xP

Půjdu si zase přečíst jednu rozkošnou povídku a slídit na jiných úchylných blozích. Už se těším na ty kvanta Frerardů a twincestu, možná ještě stihnu nějaký yaoi!

A jinak zlatíčka, nezlobte se, že neodepisuju na maily, je toho hodně. Veškerá moje komunikace je nyní Facebook a icq, pokud se odhodlám hodit někdy online. Momentálně nemám sílu na tu červenou kytičku kliknout.

Děkuji za pochopení a za váš čas. :-)

Mějte se, temníčka... Papík :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 18. prosince 2009 v 18:20 | Reagovat

tak temníčko :-) jsem moc ráda, žes napsal článek :-) Vánoční nákupy.. jeeej.. :-D co k tomu říct.. jedna depka míjí druhou a dělám, jakože nevidím to hrozivý datum, který na mě čumí jak z pc tak z mobila.. :D na zabití.. ještě dva dárečky.. pro Míšu a pro Kamču.. tak snad něco seženu :-) jinak mě moc moc těší, že ti chutná to je dobrý znamení :-) s tím Bikouškem musím souhlasit.. jeho postava fakt nevypadá zdravě.. dokud byl v Evropě, tak na něj nebyl takovej tlak a byl víc v pohodě.. achjo.. chtějí toho po nich moc a on se neumí zastavit, šukna naše..
*****
ty jsi papal v Mc?? já ci takyyy.. jako by nestačila má nová závislost na těch energetických nápojích s vysokým obsahem kofejnu, na který mě naučila babička :D jo.. a o těch davech.. raději mlčím.. vůůbec se mi nedělá zle.. jak ve frontě, tak v autobuse, tak prostě jen tak na ulici.. a zabít obchoďáky s eskalátorama.. vejška jak kráva a milion lidí tam.. já vůůůbec neviděla Nezvratný osud 4 muhehe :-D ou.. lesklá, kovová a moc pěkná věc.. neprovokuj :-P no.. stejně pozdě.. :-P no já mlčím :D jako bych nic neřekla.. :-D já raději budu končit.. :-) měj se temníčko moje nejtemnější a Gerard tě opatruj ♥

2 Cathy Cathy | Web | 18. prosince 2009 v 19:23 | Reagovat

Multi kulti, to je tak dobrý slovní spojení, nemůžu si pomoct xD
Ehm, vánoční nákupy jdou mimo mě, ale je dobrý, že máš hotovo, teď to jenom zabalit, pěkná nuda xD
McDonald...áááá já chci takyyy, nespravedlnost! Vy si tam papáte jak prasátka a já sem o hladu, ach jo:D
Lesklá kovová věcička, já radši nebudu psát nic, jelikož sem poslední dobou extrémně přeúchylačená xD
Tak se zatím teda měj a bal dárky, pevný nervy s balícím papírem:D pa♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama