Krize dolehla x)

4. ledna 2010 v 17:36 | Cady |  Cady
Čaute, děcka. Takže vás zdravím poprvý v tomhle roce. :-) Prázdniny skončily podle mě až moc rychle a realita je bohužel taková, jaká je. S tím už asi nic nenaděláme, co taky? Tohle je asi osud.Za jediné potěšující (no, asi proto, že v tom nejsem sama x)) považuju to, že jsme v pondělí a úterý před Vánočkama ještě šli do školy a nebyli jsme jediný, kdo si už ředitelský vybral předem. My jsme vůbec šílenej ústav. x)

Celý ty svátky jsem prospala, nějak jsem tomu nevěnovala pozornost... A už zase do školy. Bylo to dost tvrdý, doufala jsem, že ty prázdniny snad nikdy neskončí, protože ten začátek se šíleně vlekl. Vlekl se, ale včera večer už mi to tak vleklý nepřišlo, radši bych Silvestra. Stejně... Trávila jsem ho s našima. Mohla jsem počítat zase s tím, že mi budou omlacovat o hlavu školu. Začali s tím až 1. ledna. x)

Dneska je 4., mizerně jsem se vyspala. Ráno mi krásně foukalo do xichtu a autobus měl díky sněžení zpoždění, takže jsem to v pohodě došla. Bohužel jsem to došla. x) Museli jsme ještě přestupovat, ale nakonec jsem do školy dorazila. Topilo se tam, zázrak hele. x) A emácí mě taky pozdravili...

A nakonec jsme se dozvěděli, že se stěhujeme. Škola šetří, proto naše křídlo uzavře a my jsme dostali třídu někde v přízemí. Nábytek jsme si z druhýho patra museli donést sami a já nestihla se s naší třídou rozloučit. Teď vlastně nevíme, kam půjdeme, když jsme zabrali odbornou učebnu geologům a my jsme většinu vyučování rozdělený. Naší vánoční výzdobu jsme museli sundat, včetně tý krásný komunistický hvězdy na stromečku... (tak krásně doruda byla, víte? x)) A to jsme tu soutěž o nejlepší výzdobu vyhráli.

Co nasere... Do tý nový učebny pořídili nový drahý rolety, na který nesmíme šahat. Já opravdu nechápu politiku a ekonomiku naší školy, to je prostě demence. Uzavřít jedno křídlo školy kvůli blbýmu topení a elektrice a kupovat drahý vybavení, prej "krize dolehla"... Navíc ještě panikařím, protože učitelka na stavitelství říkala, že si musíme opravit známky a z těch čtyřek nám prostě nic na vysvědčení nevyrobí... Jako by nestačilo to ostatní.

Jen mám strach, co nakonec vyleze z toho všeho. Učitel na to naše slavný kreslení na PC si asi hodil marodní a jak ty resty dodělám, to nechci vidět. Je to takhle skoro pokaždý, ale naši mají částečně pravdu, já si za tenhle svrab můžu sama... Zase ale, nasere to, když se mě ráno místo pozdravu zeptají, jestli jsem se učila a že dobrý známky jsou samozřejmý, že za ty mě chválit nebudou. Nemám kurva žádnou motivaci, když mě už vidí s oranžovou vestou sbírat odpadky ve městě.

Je mi smutno, jsem sama a sere mě to. Přesto zase celý dny sedím za PC a kašlu na svět. Chci se z tohohle už probudit, nenávidím to...

Asi takhle. Mějte se a páčko :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 4. ledna 2010 v 21:09 | Reagovat

poslední odstavec jako bych ho napsala sama.. já mám opačný problém.. sice mi stejně do puntíku říkají, jak jsem neschopná, hovno dělám a už abych šla makat a přispívala na elektriku, vodu a tak dále.. starý básničky furt.. tak mi nechtějí dovolit, abych šla na nástavbu.. maj smůlu.. jsem plnoletá a přihlášku jsem si podepsala sama.. :D "na nástavbu nemáš.. a stejně maturitu neuděláš.. si myslíš, že si tak chytrá, abys mohla na vejšku.." nojo.. má maminka stále a pořád nepochopila ten kurvarozdíl mezi vejškou a nástavbou.. ehm.. fakt demence a já jsem ta blbá.. no.. bojím se, že mě nevezmou.. ale ještě víc se bojím, co bude, když mě vezmou.. to bude teprve peklo.. naprosto tě chápu.. zažívám to samý.. bohužel.. :-(

2 zikyorias zikyorias | E-mail | Web | 13. ledna 2010 v 20:54 | Reagovat

No, ty poslední slova to vystihli. Sem na tom tak nějak podobně. Ale tak co už.. Tohle stejně jednou prostě MUSÍ skončit. A motivaci máš. Jestli už tě vidí s odpúadkama, pak máš motivaci jim předhodit ty dobrý známky a ať si s nima pak vytřou pr.. k různým věcem určenou část těla.. Takhle nějak to beru já, i když teď sem na tu školu fakt kašlala, ale napravuju to, tak což.. Musíš to brát i trochu jinak a pak to bude všechno snažší x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama