Vole, letadlo!

19. ledna 2010 v 21:46 | Cady |  Cady
Ahojte, děcka. Rozhodla jsem se, že vás zase po dlouhé době potěším (poděsím) svou přítomností. x) Co že jsem celou dobu dělala? Je ze mně pilný student a absolutně nestíhám. Tak jo, já se vykecám a pak vypadnu, jo?Musím rychle, ještě dodělávám referát do češtiny, jsem zítra zkoušená z chemie, nejspíš píšeme z matiky a ještě dělám úkoly do CADu. (ten program mě sere a přitom se jmenuje po mě!) Náš výtečnej učitel mi to poslal na poslední chvíli a v mailu píše, že to musím dodělat nejpozději do čtvrtka. Mám už hotový dva příklady, ale ty další jsou... potěš koště. x)


A to mám přerýsovat jak? x)

Zatím to stíhám, takže to dám nějak do kupy. Poslední týdny byly fakt šílený a ta naše škola je čím dál větší ústav.

Představte si, u nás hořelo. Těsně u naší třídy, v tom kumbálu pro uklízečky, zdi kolem jsou ještě černý, ale nikdo nenařídil evakuaci, prostě nic. K naší smůle to pochopitelně nepřeskočilo k nám do třídy, i když jak znám ředitelku, ta by nás nechala dál na chodbě a nějaká naše neexistující třída by jí vůbec nesrala. x) Mám se něčemu divit?

Nedivím se ničemu, když mi učitelka odmítá vyrobit z asi pěti čtyřek a jedný pětky čtyřku na vysvědčení. Vím, že to stavitelství mi prostě nevyšlo, ale tohle je i na mě moc silný kafe. Chtěli jsme si na její styl známkování stěžovat, ale je nám jasný, že ostatní učitelé budou s ní a už tak to máme dost nahnutý, protože jsme si nechali udělat klíč od vlastní třídy, kam vlastně nesmíme. x) Nesmyslové v tý naší škole, fakt že jo... Vyměnili nám zámek a máme si tu fabku zaplatit ze svýho. Nikdo peníze nedal a chystáme se protestovat, jak na nás serou.

Prej my jsme nefér, ale že oni nás vystěhujou, nemají pro nás třídu a do eventuálně volný učebny nás nepustí... Jsem si všimla, jak jsou tam neschopný. Samej inženýr a magistr a serou na nás, neumí nic zařídit... Bude stávka! Nemůžou nás vyrazit, protože už tak je málo studentů, ha! x)

Ajéé no... Zkusím si to stavitelství ještě na poslední chvíli spravit a budu se modlit, aby tenhle týden konečně skončil. Ani matika mi moc nevychází, ale v nejlepším případě dostanu neklásko, tak snad to nějak udělám a bude. Celý noci kvůli škole nespím, dojebává mě a ještě to, co máme doma, no fujtajxl.

Mamina schovala všechny boty, který nejsou zimní a mě nechala venku ty výborný botičky, co se tomu odlupuje dole ta podrážka, nebo cosik co to je. Jednou si postěžuju, že chci svoje starý dobrý černý kotníčkový a zařvou na mě, že si je mám jít najít. Prohledala jsem sklep, kde skladujeme sezónní obuv a našla jsem tam akorát gigantickýho pavoučka.

Prej pro štěstí. Chtěl mě zabít, hajzl jeden osminohej! Huš!

Divím se, že mamina je schopná se bavit taky o něčem jiným, než o známkách. No, ale jen vyjímečně, (to si spolu i pobrečíme) potom se to zase spustí. Stydí se za mě, přiznala to. Furt jen to jejich zkurvený remcání pořád dokolečka, pořád ty samý výčitky a že mě to třeba štve a je mi to líto, nikoho nezajímá. Můj život je škola a měla bych se podle toho zařídit, tohle a támlencto, my to s tebou myslíme dobře... A na kluky máš ještě dost času.

A kdy se vlastně chceš vdávat?

Nechci. Zatím mi stačí, když čučím na napodobeninu Gerarda, sedící o pár lavic dál nebo slintám na ty dva emáky z prváku. Občas mě ale přepadne takovej divnej pocit samoty a potřeba někoho obejmout a popovídat si. Jdu za rodičema a chci si promluvit (ne o škole), tak oni - "a o čem? o sexu jo?" a začnou se tlemit jak dva zastydlí puberťáci. Potom se s nima bavte normálně. Diví se, že se s nima nebavím... Tsss...

Loučím se s naším autíčkem, neboť se blíží termín, kdy nám dodaj nový - ještě čerstvý z výroby a to starý se bude muset sešrovat.. Nedokážu se srovnat s modrou fábií, já zvyklá na krvavě rudej favorit. Já chci ferari! Ale citové vztahy k naší staré šunce stále přetrvají, bude navždy v mém srdci ♥♥

Stejně jako...


Ten humanoid s nabouchaným rozkrokem! xD A stejně tomu hermíkovi nevěřím, on je krásná holčička! xD Ale jinak slušííííííííííí ♥♥♥ Ale moc vyhublý, nezdá se vám?

Jako jsem ještě zešílela z Adama Lamberta! No hezký, teplý, přihřátý, přehřátý! xD Ale hlas má pěknej...

Přesně pro mě!

Já chci pokecááááááááááát... Mám ale problém, já prostě nevím o čem a když mě něco zajímá, jsem tak zažraná, že lidi odradím. Neumím se bavit x) Tak s vámi sice jo, ale...

Když už popovídat, myslím z očí do očí. Evičku díky našemu pojebanému rozvrhu jen tak nestřetnu a když po půl roce potkám Leničku, tak hrozně spěchá a nemůže se mi věnovat. Ani u jedný z nich nevím, na čem jsem, takže jako dobrý. Ony jsou maturantky a já... Chjo, kde se to zase plácám, kdybych tentkrát nepřestupovala a spousta dalších věcí, už jsem to mohla mít za sebou. x(

Debilní úvahy, můžu si za to sama! Pořád mám divný sny... Chtěla jsem se zeptat snáře, ale nevím, jak to zformulovat.

Vrací se mi jeden. Odehrává se to v noci, v takovým hodně velkým domě. Je tam spousta postelí, teplých místeček, ale jsou i místa s omlácenou omítkou, zaprášený, rozflákaný... A já se v tom domě ztrácím, schoulená do klubíčka někde v koutě a cítím zvláštní teplo a vůně. Nevím, co to má znamenat, ještě ten měsíc v úplňku... Stíny a hlas. Divný přinejmenším.

Jdu se schoulit k referátu, půlku toho, co jsem vám sem chtěla napsat, jsem zapomněla. x-/ Jsem unavená, zítra si chrupnu na hodině uspokojování... (kdo by nepochopil, ekonomii... a kdo pořád nechápe, měl by někdy přijít k nám na vyučování x)) Tečka.

Mějte se děcka temný, pápá ♥

(titulku si nevšímejte, já to ve škole na tablo s fotkama nepsala! x))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 19. ledna 2010 v 22:46 | Reagovat

tak to mi připomíná mě.. akorát že.. no nic.. asi si za to taky trochu můžu sama.. chci se konečně vyhrabat na tu nástavbu, ale mám si to financovat sama, jestli mě vezmou do Plzně (což pochybuju).. a když mě vezmou do Planý (chciiii) tak by mi i mamka moooožná pomohla.. ale že taky potřebuju vyslechnout.. po prvním slově mě pošle do prrr.. protože "melu kraviny".. dobrý no :D takže vím, o čem mluvíš.. a to známkování.. jooo.. to mi připomíná Tyllovou :D "máš průměr 3,15 takže to je na 4" :D ale uvidíš, že to bude dobrý.. jsi chytrá holka a nenech se nikým shazovat ;-)

2 Venom Venom | E-mail | Web | 26. ledna 2010 v 10:53 | Reagovat

Chápu. Uspokojování lidských potřeb prostřednictvím statků a služeb. Inu dobré. Nemáš to lehké, já jsem taky za debila a chtějí ze mě dělat prodavače, nehledě na mé vzdělání. Je to těžký s nima.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama