Homo, hetero, mimozemšťan...

15. února 2010 v 17:40 | Cady & Enemy |  Téma
Ahoj, zlatka. Tohle téma jsem rozebíral už tolikrát, takže mám pocit, že mě ani vás už nic nepřekvapí. Když jsem tak lezl po netu a hledal si články jako inspiraci pro jednu z mých seminárek, nedalo mi to a musel jsem to téma otevřít - opět, zas a znova. Nebaví mě to, ale budiž. Vypadá to, že tentokrát se opět rozkecám. Nedalo mi to, muselo to nějak ven. Pan Lahola mě totiž dorazil. Předem bych chtěl říct, že tento článek není proti všem heterosexuálům, ale pouze proti jistým ignorantům...Drazí heterosexuálové...

Položil bych vám několik základních otázek :

1. Pouštíte děti ven?
2. Ukájíte se na nich, když jsou opačného pohlaví než vy?
3. Souložíte před nimi? Myslíte, že vaše sexuální praktiky budou mít v budoucnu na vaše dítě nějaký dopad?
4. Mluvíte s nimi?
5. Jste si s partnerem věrní?
6. Jste dost chlap/ženská jen proto, že jste na opačné pohlaví a dokážete plodit děti?
7. Cítíte se méněcenně, když děti prostě mít nemůžete - z nějakého, např. zdravotního důvodu?
8. Máte právo na adopci, protože sami biologického potomka s partnerem mít nemůžete?
9. Víte přesně, několik let předem, ještě než si dítě pořídíte, že se někdy s partnerem rozejdete?
10. Myslíte si, že máte výhradní právo žít v téhle společnosti jen proto, že si dokážete udělat děti?
11. Myslíte si, že dítě dokážete vychovat?
12. Myslíte si, že dokážete dítěti zařídit takové prostředí, ve kterém se bude cítit dobře?
13. Myslíte si, že dítě uchráníte před veškerými posměšky jejich okolí, před šikanou atd. za jakoukoliv cenu?
14. Myslíte si, že vaše dítě musí být nutně heterosexuální, protože se narodilo a vyrůstalo v hetero rodině a má tudíž oba vzorce chování?
15. Myslíte si, že váš vztah je naplněn, jakmile máte děti?
16. Myslíte si, že váš vztah s partnerem má dostatečnou citovou hloubku?
17. Proč chcete mít vlastně děti?
18. Kde se ve vás bere tolik nenávisti?
19. Proč se všem snažíte podsouvat svoje hodnoty?
20. Proč se nejdřív nepodíváte na sebe?
21. Čím konkrétně vás omezuje registrované partnerství?
22. Proč přemýšlíte tak povrchně?
23. Proč chcete lidi měnit?


Možná by mě toho napadlo ještě víc, ale opravdu se tím teď nehodlám zabývat. Chtěl jsem vypíchnout opravdu to nejdůležitější.

Nebudu tady tlachat cosi o tom, že homosexualita není úchylka a jak vlastně vzniká. To všechno už dávno znáte. Kdybych tu musel rozebírat jistýho pana Laholu, tak by mi vylítnul tlak, rupla žilka v mozku a bylo by se mnou kurvaámen...

Někdy nevím, co bych řekl a docházejí mi slova z těch blivajzů, co někteří moralisti dokážou vypustit z tý svojí nevymáchaný tlamy, aniž by nějakýho homosexuála znali. Nejhorší jsou ti, co si odmítají přiznat svou vlastní orientaci a bezmocně kopou kolem sebe. Byla jich plná diskuze. Nedočetl jsem jí do konce, protože se mi z toho mocně chtělo zvracinkat.

Hned na začátku bych řekl jednu věc - sexuální orientace nemá žádný vliv na rodičovské schopnosti člověka ani na jeho rodičovské pudy. I homosexuál může chtít dítě. Když to nejde přirozeně, mělo by to jít adopcí. Ale - adopce registrovanými páry jsou v některých zemích úplně zakázány a v některých (např. v Německu) může dítě adoptovat jen jeden z partnerů.

Přijde mi to na bednu. Přivedete si do vztahu dítě, staráte se o něj s partnerem společně a to dítě ho bere prakticky jako svého rodiče. Vám se ale něco stane a co dítě? Partner sice má vyživovací povinnost na vaše dítě, ale pokud se vám něco stane, právo na vaše dítě nemá, i kdybyste spolu žili celý život. Dítě se buď šoupne do ústavu k lidem, které nezná nebo ho dáte k příbuzným. Vytrhnete ho z jeho prostředí. Myslím, že v těch zákonech je spousta děr a mělo by se to napravit. Pro dobro těch dětí.

Budu to muset brát objektivně, bez zaujetí a nerozčilovat se. Už tak musím svůj sadismus krotit.

Především mi jde o dobro toho dítěte a z absurdit, který vídám na těch diskuzích (čím dál častěji nový a nový výmluvy proč ne) se mi dělá opravdu těžce zle. Kolik homo párů už společně vychovalo dítě jednoho z nich... A u adopcí děláte takový štráchy?

Můžete si vybrat některou z těch otázek výše. Když si to převedete, bude vám hned jasný, kde je chyba. Ano, ti "dokonalí" heterosexuálové a jejich argumenty. Nejsem heterofobní, já nesoudím lidi podle orientace, protože především záleží na charakteru člověka. Zkuste jim to vysvětlit, těm, kteří myslí tak povrchně, že...

Kdybych si měl převést heterosexuální představu homo vztahu, tak je to akorát sex, nemoci, drogy, sebevraždy, smrt. Chápu tu labilitu tý "většiny" homosexuálů, o který se mluví. Já mít tohle dennodenně na talíři, aby mi pořád někdo něco vyčítal (to, za co nemůžu a čím nikomu neubližuju), taky by ze mě byla troska a třesoucí se uzlíček nervů. Taky bych je možná poslal někam, ale někdy to dost dobře nejde.

Nesnažíte se to ulehčit, někteří vůbec, v nejmenším. Vrátil bych se k těm otázkám a víceméně k důvodům, proč nepovolit adopci gayům. (u lesbiček si většina těch lidí nebyla jistá, což tak trošku chápu)


Narážím na často omílanou pravdu o ženském a mužském vzoru chování. Dítě vyrůstající v homo vztahu totiž nemá ty dva správné vzory, které by mělo - maminku a tatínka. Musí z něj totiž vyrůst taky homosexuál, protože se hetereosexualitě nemá kde naučit.

Sexuální orientace je vrozená a homosexuální děti se rodí i v dokonalých heteropárech.. Pokud dítě chodí do školy, ven, mezi lidi - je tam vzorů habaděj. A co třeba strýčkové a tetičky? Babičky a dědečkové? Cizí lidé na ulici? Rodina, příbuzní? Vzorů je v okolí spousta a dítě si vybere to svoje.


Děláte, jako by to dítě vyrostlo někde izolovaně. Přitom jen bude žít u homo páru, který ho bude milovat a mít rád jako svého vlastního. Obecně si myslím, že adoptovaného dítěte si budete velice vážit, protože jste si s ním museli projít všelijakými věcmi, než bylo u vás.

Gayové by si neměli adoptovat chlapečka, protože by ho jistě prznili. Lesbičky by zase neměly dostat do rukou holčičku, protože by jí jistě zneužívaly. Ptám se - na to jste přišli jak? Už jste nevěděli, co si vycucat z prstu a přišli na tuhle kapitální hovadinu?

Když hetero rodina adoptuje chlapečka, bude ho jeho maminka zneužívat? Bude tatínek zneužívat holčičku? Prosím vás, přemýšlejte hlavou.

Počty pedofilů u homo i hetero nejsou tak závratný, aby bylo třeba bát se něčeho takovýho. Taková pravděpodobnost je velmi malá. Slyšel jsem spíš o případech, kde otec zneužíval svou nevlastní dceru atd. Heterosexuál, že...

Absurdita toto. Myslíte, že má na dítě nějaký vliv, kam si co s partnerem strkáte? Dítě z toho trauma mít nebude, pokud to nebudete dělat před ním, nebo přímo s ním. Pro mě je sex a tělesná blízkost s mým přítelem projevem lásky a mě trvá, než se někomu naplno a upřímně otevřu natolik, abych si ho pustil takhle k tělu. Sex už dávno není jen prostředek na výrobu dětí... Zkuste si jen plodit děti a vrznete si jen jednou za X let. Pak vám to začne tlačit na mozek.

Já osobně si nevím, jestli by ta adopce měla být povolená. V tomhle dám některým lidem zapravdu - to dítě by bylo chudák. Žilo by ve společnosti, která nedokáže tolerovat a přijmout dva lidi jen kvůli tomu, jaké je přitahuje pohlaví a mělo by ze života leckdy peklo. Jak jinak se ale naučit toleranci, když to nezažijete na vlastní kůži? Když si nebudete zvykat? Dál hodláte podsouvat svoje šílený argumenty? O co vlastně jde?

Ano, dítě může být šikanováno, ale ne jen kvůli tomu, že jeho rodiče nejsou maminka a tatínek, ale třeba tatínek a tatínek... Mě se smáli, že jsem moc vysokej a hubenej, někomu se smáli, protože nosil brýle a podobně. Ano, děti jsou hodně krutý a posmívají se především kvůli věcem, za který danej jedinec nemůže. Takhle bysme se nikam nedostali...

Z psychologických studií plyne, že orientace nesouvisí se schopnosti vychovávat dítě a vychovávat ho dobře. Jistě je zásluha, že si ho umíte vyrobit, ale je otázka, jestli se taky umíte postarat.


K adopci je potřeba spousta psychologických testů, i když je pravda, že ne vždycky musí dopadnout spolehlivě. Plodným heterosexuálům si stačí zasouložit a prcek je na světě. Takhle to můžete dělat kolikrát chcete a nikdo po vás testy způsobilosti k rodičovství ani nic podobnýho chtít nebude.

Myslíte si, že vztah homosexuálů a dítěte je jen nějaká pseudorodina? Vy byste se opravdu styděli za to, že vaši rodiče se mají rádi a mají rádi i vás? Styděli byste se za rodiče homosexuály, i kdyby vás celý život vychovávali a starali se o vás? Nebyla by to pro ně podpásovka? Je mi vás upřímně líto.

Proč se za ně vlastně stydět?

Dočetl jsem se spoustu věcí a jedna z těch dalších mě zarazila. Nemyslím si, že by lidé adoptovali děti ze sobeckosti. Zkuste si takovýho drobečka živit, šatit, mluvit s ním, věnovat mu pozornost a dávat mu lásku... To není nic sobeckýho. Chcete mít děti, ale mít je nemůžete, přesto chcete nějakýmu takovýmu prckovi dát lásku. Je to projev dobrý vůle a ne nějaká sobeckost!

Proč si vlastně vy děláte děti? Chcete si něco dokázat, jste sobečtí a chcete dát najevo, že i vy dokážete utvořit rodinu, chcete si na něco hrát... nebo prostě jen mít potomky, pokračovatele rodu, někoho, na koho se budete moct později spolehnout? Škoda, že se na tohle nedělají statistiky, to bysme se panečku dozvěděli věcí...

Je člověk, který nemá děti (z jakéhokoliv důvodu) méněcenný? Proč? Ano, říká se, že rodina je základ státu a heterosexuálním párům a manželstvím z toho plynou různé výhody, jakmile mají děti. Je někdo, kdo nemá děti, snad nějak psychicky v nepořádku nebo co?

Nadáváte na různý věci, ale co je typický, okecáváte a prdlajs děláte. Nemá snad někdo, kdo děti mít nemůže přirozenou cestou právo ani na adopci? Ústavy jsou plný dětí a zájemců je hodně. Kecáte, kecáte, ale rozumnýmu řešení se bráníte zuby nehty. S tímhle jsem se setkal už u hodně lidí. Kopou kolem sebe, drží se svýho názoru jako klíště a neustopí, ale pádný a rozumný argumenty prostě nepodají. Jen vzteklouni, co papouškují starý pravdy, nic víc...

O citový neschopnosti a zabedněnosti homosexuálů, co umí akorát hromadně souložit v darkroomech a přenášet mezi sebou různý svinstva, jsem toho četl a slyšel hodně. Sám ale dobře vím, že to není pravda a posuzovat podle jednoho prasete i celou skupinu lidí je postavený na hlavu. Taky bych mohl vnímat heterosexuály jako mašiny na děti a urputný moralisty, ale nedělám to. Nejsou takoví všichni.

Stejně, jako nejsou homosexuálové všichni stejní. Nad lesbičkama spousta lidí slintá, ale gayové jsou jen vykroucení šamponci s připitomělým akcentem. Dokážete si gaye představit jako naprosto seriózního člověka, nebo chcete lidi mermomocí někam zaškatulkovat?

Jsou kluci, co spí s holkama něco víc, než ti, co spí s klukama? Není chlap na chlapy dost chlap? Nerozhoduje sexuální orientace, ale činy a povaha člověka, která se podle orientace opravdu změřit nedá. To neustálý házení všech do jednoho pytle. Povrchnost.


Sám ze svý zkušenosti vím, že když je člověk svině, na jeho orientaci opravdu nezáleží. O tý citový zakrnělosti homosexuálů bych řekl tohle - zkuste si žít v jeho kůži a uvidíte. Homosexuálové jsou leckdy i citlivější a milující osoby než lecjaký heterosexuál... Mají větší pochopení pro trápení jiných, protože spousta z nich si prošla během coming outu peklem a jsou vnímavější ke trápení ostatních. Jakmile jste jiní, lidi vám to prostě neodpustí.

Možná si myslíte, že adopce a život v rodině homosexuálů není přirozený, ale v přírodě najdete případy, kde spolu dvě samice vychovávají mládě. Někdy se dokážou postarat i dva samci. Sama instituce manželství není přirozená, protože člověk není monogamní tvor a celý život žít jen s jedním partnerem a mít na něj lejstro určitě není nic přírodního a přirozeného. Je to jen výmysl člověka.

Jestli skutečně chcete přirozenost, zasouložte si hezky po zvířectvu zezadu - takhle to zvířata přeci dělají ne? Přirozenost...

Ústavy taky nejsou pro lidi přirozené. Homosexualita je v přírodě naprosto běžná a paradoxně ten nejvyspělejší tvor na týhle planetě - člověk - ten jedinej s tím má problém. Kde soudruzi sakra udělali chybu...

Myslíte si, že je to snad vaše zásluha, že jste hetero? Musíte to podsouvat jako jedinou správnou orientaci? Příroda je moudrá, ale proti lidský blbosti nic nezmůže. Gay nezmění svojí orientaci, když mu do postele nacpete ženskou. Je to stejný, jako byste heterosexuálovi nacpali do postele kluka.

Chápete, co tím chci říct? Být víc tolerance na tomhle světě, žilo by se tu o něco líp. Jsme lidi, tak se podle toho chovejme. Nebudu psát "nechovejte se jako zvířata" - zvířata se k sobě chovají líp, než někteří z vás.

Co vám vlastně gayové a lesbičky udělali? Proč tolik nenávisti? Nejhorší to stejně mají ti, co se bojí přiznat sami sobě, že něco není v pořádku. Latentní homosexualita není žádnej med.

Agresivní tu není menšina, ale většina. Chce to jen zrovnoprávnění. Všichni jsme lidi a zasloužíme si stejné šance, ať se to týká čehokoliv. Nikdo z nás není lepší nebo horší.

Mě osobně výrazy jako "buzna" a podobný nedokážou urazit. Blbec mě nedokáže urazit, nýbrž nas*at. Ostatně, já občas slovo "buzna" použiju taky... Máme držet hubu, stáhnout se do ústraní, do rezervací a nelézt ven. Jakmile někomu řeknu "heteruno", je to sexistický a je to urážka. Běžte si svoje pokleslý ego onanovat někam jinam, na tohle není nikdo zvědavej. Podívejte se na sebe, než začnete mlít... to co Bill.

Prej heterofobie. A co homofobie? Máme snad zalézt do děr, abyste konečně byli spokojený? Že máme nějaký výhody? Zdaleka ne.

Homosexualita není urážka. Přijde vám to nechutný? Nedívejte se na to. Ale co může být nechutnýho na tom, když se dva lidi mají rádi? Mě osobně přijde láska krásná ve všech podobách a bránit jí nebo škodit je ten největší humus. Může být křehká, může být jakákoliv, ale pořád je to láska...

Jsem snad míň, protože miluju kluka? To moje láska nemůže být silná? Je, možná i silnější, než si myslím.. Jsme lidi. Chovejme se podle toho a neházejme si dál klacky pod nohy.

Mějte se rádi, berušky. Gerard s vámi.

Papa ♥♥
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 15. února 2010 v 19:16 | Reagovat

Jo, to sem si četla na fejzbůku v jakési poblbané homfobní skupině jakousi diskuzi a připadá mi, že ty možná taky. Já bych jim urážela hlavy za ty názory. Teda pardon, názor tam měla jedna slečna, byla ochotná diskutovat, ale idiot co napíše:" Buznám děcko? No to snad ne, ste se posrali?!" tak s tím se ani nemusím bavit, abych poznala, že jeho inteligence je na bodu nula, né-li níž.
Jinak teda samozřejmě souhlasím a jelikož si myslím, že sem se k tomuhle tématu vyjádřila už tolikrát a na hodně místech, tak už snad ani není co dodat, napsal si to skvěle, i objektivně a já nemám co dodat:-).

2 Venom Venom | E-mail | Web | 15. února 2010 v 22:15 | Reagovat

Krásnej článek. Hladí po duši. Zrovna mám v sobě dost šílený zmatky takže jsem přecitlivělá a na pár facek zralá. Ti zabednění heteroušský čuňata to beztak nepoberou, na to jsou moc hloupí že ano. Radši se takovým diskuzím vyhýbám, jinak by to asi neskončílo jen u zvracinkání. Kurvaámen je mi už tak nablízku...

3 Evil Deed Evil Deed | Web | 15. února 2010 v 23:59 | Reagovat

nezbývá mi nic jiného, než souhlasit.. svůj názor jsem už hodněkrát vyjadřovala..  a na diskuze plných debilů, už nelezu.. nemám to smysl.. hovado zůstane hovadem..

4 Redmoony Redmoony | E-mail | 16. února 2010 v 14:20 | Reagovat

Tohle můžu jen odkývat, už ani není co dodat...

5 Kyan-Blood Kyan-Blood | Web | 21. února 2010 v 14:43 | Reagovat

Mě zase dorazila naše bývalá ministrině osobních práv a svobod, pro menšiny, když prohlásila, že homosexuálně zaměření jedinci, budou mít v čechách právo na adopci dětí, které nikdo nechce. Nejen, že ublížila "homosexuálně zaměřeným", ale i dětem. A to má prosím zastávat menšiny.

6 Hesteth Azees Hesteth Azees | Web | 21. února 2010 v 17:37 | Reagovat

Krásně a výstižně napsáno. Je to smutný fakt, že odlišní lidé budou mít těžký život, dokud stádní většina nepřestane řešit kraviny, které ji nijak neomezují, ani neovlivňují. Racionálně uvažující člověk by snad řekl, že je správné adoptovat dítě, dát mu tu lásku, rodinu a udělat mu život lepším. Bohužel, racionálně uvažujících lidí se jaksi nedostává, jak vidno.
Dítě adoptované homosexuálním párem by zažilo asi celkem očistec, protože děti jsou krutě upřímné a ty malé jsou ovlivněny svými rodiči. A někteří heterosexuální rodiče by prostě "to děcko co žije s buzerantama" nedokázali, nemohli vnímat normálně. A pak kdo je tu psychicky narušený, že...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama