Kdyby blbost nadnášela...

18. března 2010 v 18:27 | Enemy |  Střípky
ICONATOR_76e3d04e9e7b44397b11d2553fcbb53a
...někdo by nám tady levitoval a někoho by to vystřelilo na oběžnou dráhu. Pluta. Toť vše k citátu mého zlého a zvrhlého brášky. Je skvělý učitel a já doufám, že jednou se přiblížím jeho temnému dárk ívl vzoru. Vždycky jsem si přál být tak ívl jako on. Ah... A zřejmě postrádám i slušného vychování. Čaute miláčci.Ano, my si naivně mysleli, že jistou osobu už přešlo rýpání do nás. IQ se jí bohužel změnou z růžovo - zeleno - bíle vyřvaného cosi na modrou nezvýšilo. Jestli ano, tak jen velmi nepatrně. Stále nejspíš zůstává v záporných hodnotách. Všimněte si, že jsem nikoho nejmenoval. Nikoho jsem nejmenoval, tudíž si daná osoba nemůže domyslet o koho jde! Pokud zareaguje, uvidíme, kdo je tady vztahovačnej.

Může to být stokrát jiná barva než růžová, mentalita a (ne)inteligence zůstává stejná. Jakmile někdo pochopí duševní pochody slečinek stižených růžovým zákalem a obsesivní posedlostí rýpat se ve věcech, po kterých jim nic není, bude nominován na Nobelovku.

A nejspíš jí i dostane.

Chvílema to totiž vypadalo, že daná osoba je nejen inteligentní, ale snaží se tak i vyjadřovat. Bohužel. Daná osoba je jen velice vlezlá a růžová. A vychcaná a drzá. A vyskakuje si. Obsese - kompulze neboli nutkání opakovat stále dokola jednu a tu samou činnost je taky duševní porucha. Gratuluju růžová.

Jestli opravdu něco miluju, pak jsou to lidi, co si o sobě moc myslí a přitom jsou úplný prdlajs. Snaží se na sebe upozornit a v tomto případě myslím, že se jedná i o jakýsi poddruh masochismu. Už se nám to hezky kupí. Úchylka střídá úchylku.

Není hezké pomlouvat a tím méně člověka, kterého neznáš a kterého jsi nikdy neviděla. Kdyby ses s někým takovým setkala, neřekla bys mu to do očí. A kdyby ano, mohlo by tě to ošklivě bolet. Kde vlastně bereš to právo a drzost se vyjadřovat k životům a vztahům lidí, které neznáš? Hm? Baví tě to? Tvl...

Myslím, že onen... ehm... člověk (?) by si zasloužil kromě lekce slušného chování i lekci ze zeměpisu a dějepisu. NDR jako již 20 let neexistující stát na žádné mapě nenajde. Nikdo tu netvrdil, že pochází z NDR - to by totiž nebylo dost dobře možný. NSR je něco jiného, někomu se tady zřejmě pomotávají zkratky.

Taktéž oslovení "soudruh"... Já komunisty, nácky a různé jiné radikály kopu s rozběhem do prdele, takže s tímto oslovením se naše drahá růžovka může jít akorát tak vyfotit. Zajímalo by mě, kam na ty svoje teorie chodí. Třeba bych se poučil.

Odmítám se už vyjadřovat k těm absurdním obviněním. Jsou podloženy jen spekulacemi a něčí velice bujnou fantazií. (mojí ne) Možná jsem arogantní namyšlenej fracek, co se nad někoho povyšuje... Možná mi jebe, ale zase takovej magor nejsem. Jsem sadista, masochista, buzna, gayofil, sklerotickej bulimik a hysterka, ale mám v hlavě taky něco, čemu se říká mozek a kupodivu ho ještě někdy nějakým inteligentním způsobem používám.

Narozdíl od někoho.

Jestli se někdo chce do mě nebo do mých přátel srát a myslí si, že jsme natolik blbí, že to neprokouknem, (podle sebe soudím tebe?) nevyvázne jen tak...

BeyondBirthday

Jo narodit se jako BB se shinigamiho očima a xichtem L, měl bych to v životě o dost snažší... Muhahá...

S jedním bych ale souhlasil. Pravda opravdu bolí, ovšem pokud je opravdová. Okovanýma gládama do prdele to bolí taky a troufám si říct, že o dost víc. Stejně jako kaktus RULEZZ!

Kam ten svět spěje... Bráníte se a hned je z toho, že urážíte. Nemáte někoho rádi a hned automaticky kvůli nějaké barvě a poté samozřejmě ze závisti. Chtěl bych nahlédnout do tajů růžových myšlenkových pochodů, ale obávám se, že by to zřejmě bylo to poslední, co bych v životě zažil.

Opravuju tady jednu povídku a cosi ještě dodělávám, ale k tomuhle jsem se prostě nemohl nevyjádřit. Ne, neruply mi nervy. Až rupnou, poznáte to. Tohle je jen reakce a povzdech... A proč jí to nepíšu do komentářů? Aby se za mě nikdo nemohl vydávat! :D

Už musím jít, můj sexy ošetřovatel (čtěte partner, přítel, miláček, mazlík... jak chcete) mě právě zavolal na večeři.

Mějte se berušky, klid a nohy v teple

Papík
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | Web | 18. března 2010 v 18:40 | Reagovat

Provokace nejvyššího stupně :-D Nepadly žádný jména, tak co :-D ... Smířila sem se tim, že Nobelovu cenu asi nezískám :-( :-D

Jo no, taková kombinace vzhledu je přáním každého druhého z nás! :-D

2 Venom Venom | E-mail | Web | 18. března 2010 v 20:55 | Reagovat

Ano... proniknout do tajů růžového světa... to je opravdu to poslední co bychom my temní zažili :-D hele o kom to vlastně mluvíš? Já že jsi neřekl jméno ani adresu blogu tak nevim o kom je řeč :D ale tedy s tím nebohým kaktusem bych to radši nerozebírala... dodatečně se za svůj sadismus stydím :-D jinak jsi to napsal skvěle, někdy tu až vybuchuju smíchy. Tak doufám že se bude v článcích i nadále takto skvěle dařit, čest práci soudruhu a mnoho úspěchů :-)

3 Hesteth Azees Hesteth Azees | Web | 27. března 2010 v 17:24 | Reagovat

Nobelovku za pochopení myšlenkových pochodů jedinců, o nichž tu mluvíš? A za co, za mír? Za psychologii těžko, zdá se mi. Možná by vyšla Nobelova cena za přínos lidstvu (to neexistuje, že? Nevadí, mohlo by...) tomu, kdo by je vyhladil do posledního kusu. Dá se to léčit? Nejspíš ne, takže Nobelovka za medicínu se taky vylučuje... No nic, nebudu tu hloubat, neboť to není můj obor.
Přeji dobrou chuť.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama