Rovnýma nohama přímo do...

30. května 2010 v 15:30 | Cady |  Cady
12302_1094388815386_1696538271_171806_1300310_n

... do gay otvoru lásky. Důvodů být mimo realitu je mnoho kromě tohoto. Dalších pár měsíců bude zkouška ohněm... Jinak - čau bobánci.
Důvodů je víc.

1. Rodina a vztahy

Doma je to pořád nastejno. Moje názory jsou divný, co se mi líbí je divný, divná jsem i já, protože trávím čas na FB v obležení lidí, které jsem nikdy neviděla a trápím se, když se trápí oni. Tady jsou lidi ochotní mě vyslechnout ne mi neustále něco vyčítat. Kamarádi. Naši nemají ani páru jaký to je, jsou starý a nervní. Hádají se i kvůli přepínání programů a vyluštěnýmu sudoku. Poslouchat je to vážně chuťovka.

Jsem divná, zdechlá, blbá, k ničemu a ještě ke všemu si pořád někomu stěžuju. Začala jsem chodit do pedagogicko - psychologický poradny a pokecala jsem si, ohromná úleva. Úplně cizí ženský, kterou jsem viděla poprvý v životě jsem se svěřila snad se vším, co mě tíží. Škola, rodiče a tak. Táta byl na prvním sezení se mnou a čekala jsem, že mě za to doma řádně seřve, jak jsem hrozně drzá a co si všechno ke svým rodičům dovoluju a že si vůbec dovoluju jim něco vyčítat, když mě ještě živí. Překvapivě bylo pár dní po sezení naprostej klídek a i doma jsme si párkrát pěkně popovídali.

Ta ženská v poradně nám říkala, že takhle to dál nepůjde a že bychom si měli povídat i o tématech, které zajímají mě, bez zbytečných vytáček. Šlo to tak dva dny, potom se to zase vrátilo do normálu. Uč se, uklízej a drž hubu, tvůj názor tady nikoho nezajímá. Pokud ano, pak jen okrajově, ale stejně bude úplně blbej a z cesty.

Byla jsem tam ještě před týdnem, to jsem tam seděla tak hodinu a něco. První sezení trvalo kolem dýl, takže jsem se zase tolik nevykecala, ale šlo to. Pomohlo mi, když jsem se mohla svěřit a vůbec někoho zajímalo, jak se cítím. Naše to sice taky "zajímá", ale pak se začnou trapně culit, mít kecy a člověk by je nejradši poslal do prdele, kdyby si nebyl vědom toho, že ho ještě živí.

Bavily jsme se s tou ženskou na hodně témat, taky o tom, jak je to v naší rodině. Bavily jsme se o mých přednostech, co mi jde, na co mám talent a taky jsme se si poklábosili o vztazích a o škole. Nemohla jsem vás nezmínit, stejně jako tenhle blog. Prý mám príma kamarády. :o) Já vím ;-)

Já se jí tam málem rozbrečela, když jsem povídala o naší rodině a co všechno mi máti byla schopná říct. Samozřejmě jsem řekla i o tom, že ani já nejsem úplně svatá, ale... Chyba prý není jen ve mě. Vidím, vole. Otec je hovado a moje matka ještě větší. Tak moc mi lezou na nervy, stejně jako sestřička...

Neříkám, že je nemám ráda, ale žít s nima je o hubu... Protiví se mi pohled na ně i se s nimi jen bavit. Není to s nima zlý, někdy jsou i v dobrý náladě. No právě - jen někdy, což je málokdy. Proč si to nevybít na mě kvůli každý píčovině, kterou udělám nebo neudělám. Proč mě rovnou nesprdnout, že mám ráda lidi, který jsem třeba v životě neviděla. Proč mi neříct rovnou, že jsem trapná vůbec svou vlastní existencí, proč ne.

Vyklopila jsem tý ženský fakt všechno. Doma jsem říkala jen že jsme s paní bavily o mojí budoucnosti, talentu, o rodinných vztazích... Dovolila jsem si moc. Řekla jsem našim co mě trápí. Ta psycholožka říkala, že by ráda viděla i maminku a mamka toho chce v brzké době zneužít, aby si zase mohla postěžovat na mě a potom stěžovat si celý rodině na Moravě, jaký jsem mizerný dítě a jak se za mě šíleně stydí. Bylo toho ještě víc, ale já už nemám slov...

Ale víte, co je super? Pohádali jsme se a prý v létě mě nechají doma a pojedou beze mě. JUPÍÍÍÍ ORGIE :D :D

Nesnáším je, úplně mi drásají nervy, jak se mi do všeho serou! Jděte do prdele s tím sladkým "ale my to s tebou myslíme dobře"! Nemám právo se vztekat, urážet, nebo cokoliv jinýho... Tohle by si přece oni v životě nedovolili k rodičům! Moje snahy jsou marný a mám se snažit víc, protože takhle budu akorát zametat listí a smetí a žít na podpoře. BTW nemám počítat s tím, že mě budou nějak podporovat, až vylezu školu, prostě do práce a šlus. Ten notebook za vysvědčení mi taky nejspíš nedají. Slibotechny. Já jim za to prostě nestojím, jak mi už několikrát řekli...

Já vlastně ani nemám city, já nemám na nic takovýho právo... Prostě jen sedím doma, jsem sama, nic nedělám a jsem naprosto zbytečná existence. Samota mi sice vyhovuje nějakým způsobem, ale zase jí nemusí být moc.  Čas od času by mě mohl někdo obejmout, jen tak vyslechnout, dát najevo, že mě má rád...  Já vím, že jsem divná a že lidi odrazuju, ale přece jen bych chtěla být taky šťastná...

I'm not what you want me to be...

a

2. Škola

Naháním známky. Matika je v pohodě, geodézie snad taky, mechaniku a geometrii dám... Nedám fyziku. Na ústní zkoušení rozhodně nejsem stavěná. Jsem nervózní, nedokážu se to naučit a ještě když vám úča o hlavu omlátí, jakej jste na ten předmět dement, tak to je potom ještě větší radost. Hele serete mě, nechte mě být. Byl týden, kdy ostatní byli na turisťáku a my jsme tam všehovšudy byli jen čtyři lidi od nás ze třídy a možnost si něco opravit nebyla.

Budu mít možnost si něco pokurvit. Matikář odešel a zase se tam vrátila ta vymengelená ježibaba. Pan učitel na nás byl moc hodnej a ona nám ještě zatopí... Z matiky mi vychází 3 - 4, takže... No snad i přes to její přidušení projdu.

Mám ještě tři týdny (nebo vlastně dva?) na dohonění všech známek a věřím si. Bez ironie, chci a musím to zvládnout. Notebook sice nebude, ale toužím příští rok týhle škole nakopat prdel a vesele jít dál. Rozhodně využiju svojí šanci, já už znova stejnou chybu neudělám, trust me.

Nemůžu se dočkat konce června...


3. Volby

U nás věčný téma. Plakát toho xichta Schwarzenberga visel na nástěnce hned vedle Radka Johna. Moje třída totálně podlehla téhle čistě pravičácké propagandě a z nových stran se doslova mohla posrat. Při třídních volbách nový strany jednoznačně vyhrály a tu svini, která volila něco jiného, si najdou a rozmáznou o podlahu. Bojim. Byla jsem to já.

Poserte se z Top 09. Na cokoliv kliknete, vyskočí vám reklama nebo alespoň pan kníže žebrající o hlas a nabízející "řešení". Vysvětlete těm jejich voličům, že v těhle stranách jsou především odpadlíci z těch velkých stran a že to stejně půjde do prdele! Oni jsou hrozně chytří, jakmile jim je 18 a věří, a že něco změní. Příznivci DS a krajně pravicových stran jak nasraných. Levice je fuj. Všechno levé je fuj, menšiny jsou fuj, všechno se jim nelíbí, plná huba chytrých keců, ale sami nic nedělají...

Já volila Stranu zelených. Chtěla jsem i u svých prvních voleb, ale to jsem povinně podle svých rodičů dala ČSSD. Tentokrát jsem si vybrala podle vlastního uvážení a naši se mi smějou, jak málo procent Zelení dostali. Já si za svou volbou stojím, Zelených program se mi líbil a taky mi je sympatický, že se někdo hodlal oficiálně zabývat gay a lesbickou menšinou. Vysvětlete to našim, prosím vás, jinak zase budu já ta špatná...

Já se z těch velkých stran a pseudostran, který se letos dostaly do parlamentu nic nedělám. Nejsem jak někdo, kdo se z nich může posrat. To to dopadne, naši chytří studentíci...

4. Technika

Svá volná odpoledne trávím zde, u počítače. Není dobrý nápad spouštět ještě nějaké programy společně s Mozillou, protože ta z neznámých důvodů čím dál častěji padá. Počítač se kompletně posere. Videa na ceknito.cz nepřichází v úvahu a spustit něco na youtube se mi podaří opravdu jen vyjímečně, po několika nekonečných minutách prošení, nadávek, vyhrožování a modlení k samotnému Gerardovi. Výpadky internetu se sice nedějí tak často, ale stávají se.

Stávají se, když se mi to hodí nejvíc, hlavně u hraní zkurvených her na Facebooku, zeď mám taky kouzelně zaplácanou. Potřebuju víc stolečků v Café World, pak si koupit šatičky ve Vampire Wars, koupit si ty roztomilý černý křidýlka a... a ty botičky! Já chci Enemkovo šatičkyyyyyy!!!!

Jsem závislá i na jedné strategii. Viděla jsem Grepolis hrát pár mých spolužáků ve škole a baví mě to. Stavím si vlastní město, vycvičuju vojska a hraju si na vlastním písečku... Kurva ale proč mi nikdo neřekl, že je to kolektivní hra?! Já se nebudu nikomu každej týden jako debil hlásit a jako ne... Já hraju za sebe! Vytvořím si vlastní alianci a... a... A hovno, protože můj počítač toho tolik nepobere.

Holka tobě hrabe...

JÁ CHCI TEN NOVEJ NOTEBOOK!

5. Nadrženost

Jeden z důvodů, proč se nedokážu učit a normálně přemýšlet. Nemůžu kvůli tomu v noci usnout, nemůžu sedět s našima v jedný místnosti, výklad učitelů ignoruju a pořád myslím na to jedno... Já jsem jinak celkem romantická duše myslím, ale tohle jako fakt. Nemám žádný závratný zkušenosti, ale chuť skočit na několik osob, oslintat je, zulíbat, umačkat a znásilnit je je nepřekonatelná. Začínám být jako ty potrhlý feministky - vidím sex i tam, kde není. Hlavně ten teplý. xD

Nepouštějte mě do školy, protože hrozba znásilnění mého mňamózního spolužáka je příliš velká. Ale co mám kurva sama doma dělat?! To se mám znásilnit sama? ÁÁÁÁÁÁ... Jsem něžná a citlivá dívka, ale i jako taková mám svoje potřeby. Žádný objekt nekladoucí odpor na obzoru... :-(

Yaoi nepomáhá, nic nepomáhá, zblázním seeeeee!!!!

ll


EHM EHM :D

Možná by se toho našlo ještě víc, ale Cady je moc líná na to, aby to sem vypisovala. Má s kolegou v hlavě ještě jeden článek a doufám, že ho ještě dneska stihne.

Mějte se

Čáo :-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 30. května 2010 v 15:48 | Reagovat

Ou. Co bych dala za psychologa ale jedině, že by nemluvil s mejma rodičema. Jinak by mě měli za naprostý hovado že.

Ty volby mě taky serou. Je nám osmnáct, máme patent na rozum. A když to říká ten mádl, že je pravice správná, tak to ji jdeme volit. Je mi jedno jestli půjdu do prd... ehm do půlky levé nebo pravé. Tomu už nepomůžeme. Ach jo.

2 Evil Evil | Web | 30. května 2010 v 16:53 | Reagovat

1. - tak tyhle pocity mám taky.. strýcovi jsem už ale řekla takový věci, že už raději drží hubu.. a víš proč drží hubu? protože mu za den řeknu "čau" a to je všechno.. když po mě něco chtějí, udělám to.. já udělám vážně všechno, co mi řeknou.. takže v pohodě.. ale pak mu jebne zase v palici a už jsem ten neschopnej mentál, co do sebe musí rvát prášky, protože jsem feťák a mám mazat do práce a ne jít do školy, protože na maturitu stejně nemám.. no.. tuhle mě málem zjebal za to, že jsem šla volit ne :-D tomu jsem se vážně musela smát.. já už ho neřešim.. je mi naprosto volnej.. a doby, kdy jsem se ospravedlňovala a hádala se s ním, jdou doufám nadobro pryč.. chci se pořádně učit, abych měla dobrý známky a odmaturovala pokud možno bez infarktu a on mi to nesmí podělat.. a ty jeho kecy o práci.. jen si zaklepu na čelo a jdu se vybít na blog.. co jinýho nadělám.. takže se pokus je taky nevnímat.. dělej, že je posloucháš, kejvej jim na to.. prostě jako to dělám já.. a pak se jim můžeš v pokoji tlemit.. jako já, když jsem odvolila přes strýcovo protesty, zalezla jsem do pokoje a tlemila jsem se jak šílenec, protože jsem udělala pravej opak toho, co mi říkal.. to tak krásně zahřeje :-)

2. - vypadá to celkem pozitivně.. snad tě ta víra neopustí a ty to bez problému zvládneš :-) to já už mám noční můry z toho, jak u maturity rupnu a tak dále.. ale.. ještě mě čekají dva roky.. no.. ale to je jako nic.. na hotelovce jsem ani nepostřehla, že jsem tam nastoupila a už jsem byla ve třeťáku a psali sme opakování ke zkouškám takže mazec :-D

3. - já volila.. ale koho, to nepovím.. :-D a jako jediná z našeho baráku jsem volila jako.. a byla z toho debata.. strýc si domyslel, koho jsem volila, protože podle něj, žádný jiný strany stejně neznám a tak dále.. nééé.. já vůbec neměla občanku ve škole.. a vůůůbec nečumím na zprávy.. a už vůbec nejdu na ekonomickej obor :-D achjo..

4. - já si nedovoluji na techniku nadávat.. mám WIN 7 a snažím se na tom dělat tak, aby se to co nejmíň sralo.. a když mě počák už leze na nervy, vypnu ho, zaklapnu a lehnu si ke knížce a vyližte mi :-D

5. - o nadrženosti mi nemluv.. já to házím do povídek.. takže i z psychopatický a vydepkovaný povídky leze ouchylárna.. samozřejmě že krásně teploučká a myslím, že i krvavá O=o))

a už končím.. moc kecám, ale chtěla jsem se vyjádřit ke všema bodům :-) pa a ozvi se někdy, mtr ♥

3 Helena de Extasy Helena de Extasy | Web | 31. května 2010 v 22:18 | Reagovat

Tak za 1. rodiče - absolutně chápu, cca před rokem se u nás vyrojilo to samé a já z toho vyšla se závislostí, nyní je to jakžtakž v pořádku, ale stejně se nemůžu dočkat až ,,vyletím z rodného hnízdaů (tzn. až vysmahnu hodně hodně rychůe hodně hodně daleko a nikdy je nebudu muset vidět). Btw kde bydlíš, abych tě mohla obejmout *smích*?
za 2. škola - všichni školou poviní to znají, ani nemá cenu se vyjadřovat
za 3. volby - já byl pro VV zdůvodu aby byla změna, původně jsem chtěl též volit zelené, ale po lo%nské zkušenosti, kdy říkali jedno a dělali pravej opak můj zájem o tuto stranu značně ochladl.
za 4. technika - souhlasím s posledním zvoláním, jinak nevím jak bych se vyjádřil (od té doby, co jsem zaviroval PC a musel se předělat Windows je počítač kouzelně prázdný a relativně rychlý)
za 5. nadrženost - jooo to je aktuální ku*va velkej problém a řešení žádný

4 Helena de Extasy Helena de Extasy | Web | 4. června 2010 v 17:45 | Reagovat

Joo básničky jsou dobrej ventil na emoce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama