My to prošvihli i podruhý...!

28. srpna 2011 v 15:24 | Enemy |  Střípky
Konichiwa! ^^ Dlouho jsme se neviděli, hlavně co se tohohle blogu týče, což je podle mě škoda. Uvědomil jsem si to teprve pár dní nazpátek, když jsem si tenhle blog rozklikl a znovu projížděl. Prošvihli jsme 1. narozeniny blogu a doufali jsme, že ty druhé nám neujdou. Skleróza však byla silnější a nám to opět ušlo. Přesněji, první článek na tomhle blogu vyšel 9. 8. 2009 - což už je víc, jak dva roky.Rád bych vám sem napsal, jak bych se sem chtěl vrátit, obnovit to a zase rozjet, ale nevím, jestli na to budu mít čas. Momentálně píšu někde jinde, což mi vyhovuje. Tenhle blog měl udržet mě a mojí kolegyni u psaní a měli jsme se o něj společně starat, ale nakonec bohužel... dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Obávám se, že už na blogování nebudu mít tolik času. Školu ještě nemám tak úplně za sebou, čeká mě i práce a jak zase nastoupím, tak to bude opět ve starých kolejích. Budu padat na hubu únavou už kolem deváté večer a budu rád, že jsem rád. Volno a prázdniny nikdy nejsou dostatečně dlouhé na to, abyste si stačili pořádně odpočinout a načerpat síly.

Přitom mě psaní článků na blog i kamkoliv jinam pořád šíleně baví a bude muset bavit, vzhledem k mému oboru. Je tolik věcí, ke kterým bych se chtěl vyjádřit a tolik věcí, ze kterých bych se chtěl vypsat, mám tolik tvůrčích nápadů... a příliš málo síly je realizovat a skutečně to psát.

Jsou to nápady na povídky. Někteří z vás si myslí, že jsem možná zanevřel na twincest, ale zasvěcení vědí, že to ani zdaleka není pravda. Mám spoustu nápadů a všechny je rozepisuju, ale mám toho tolik rozepsaného, že to nestíhám. Dal jsem si takový závazek - a to - nebudu zveřejňovat nic, dokud to nebudu mít ÚPLNĚ dopsané, což se mi asi jen tak nepovede.

Jsou ještě jiné dvojice, než naše Kaulitz twinsátka, co mi utkvěly v paměti a o kterých se pokouším psát. Pokouším se rozepisovat svého prvního vícedílného frerarda a šíleně mě to baví, ale jak už bylo řečeno... ještě to není hotový a bude to ještě sakra dlouho trvat.

Nechal jsem se inspirovat i anime. Zpároval jsem mužské postavy z Naruta i jiných anime, ale není to takové, jako bych psal o skutečně existujících lidech. Přece jen je lehčí psát o "skutečných" lidech, než o těch animovaných, fiktivních. Nevím proč, prostě mi to tak přijde. Příjde mi lepší poupravit si charakter nějaké známé osobnosti, než charakter té animované. Přeci jen, postavy z anime mají určitou svou charakteristiku a do té já nerad nějak zasahuju. Ale zase, pravda, nedělá mi problém oživovat mrtvé postavy...

Nechci vás děsit, ale začal jsem psát i hetero.

Kolik věcí se za tu dlouhou dobu, co jsem tu nebyl, změnilo? Myslel jsem si, že tenhle blog už je zapomenutý, ale když si čtu komentáře u starších článků, vidím, že bych to tady ještě zdaleka neměl vzdávat. Ještě se budu muset domluvit s kolegyní, jak to bude dál a uvidíme. Třeba to není ještě úplný konec.

Každopádně jsem opravdu moc rád, že někteří z vás nezapomněli a ještě se jednou za čas se sem podívají. Je to už dva roky a vypadalo to, že tenhle blog bude pomalu skomírat, ale... my se budeme snažit vás nezklamat a pokud možno, pojedeme dál :)

Mějte se krásně a yaoi v duši

Bye
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | 28. srpna 2012 v 23:47 | Reagovat

Tak to se těším na další články :)

2 Peterget Peterget | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:31 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama